Klientu centrs 67 555 888

Grozs

Grozs ir tukšs
Tel. (Darba dienas 10-19):   67 555 888
Obligāts lauks

Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai lietotājiem, kas ir pierakstījušies savā lietotāja kontā vai apstiprinājuši sīkdatņu lietošanu

Robots putekļu sūcējs Scout RX2 Home Vision, Miele
 • Robots putekļu sūcējs Scout RX2 Home Vision, Miele
 • Robots putekļu sūcējs Scout RX2 Home Vision, Miele
 • Robots putekļu sūcējs Scout RX2 Home Vision, Miele
 • Robots putekļu sūcējs Scout RX2 Home Vision, Miele

Robots putekļu sūcējs Scout RX2 Home Vision, Miele

Preces kods: SCOUTRX2HOME Ražotājs: Miele
Bezmaksas piegāde visā Latvijā precēm virs 20€

0% Līzings uz 6 vai 12 mēnešiem. Sadarbībā ar InBank vai InCredit

Robots putekļu sūcējs Scout RX2 Home Vision, Miele / SCOUTRX2HOME

Miele Scout RX2 robots putekļu sūcējs ar video tiešraidi, 2 stundu darbības ilgumu un labāku tīrīšanas veiktspēju patstāvīgi attīra jebkuras grīdas segumus un pēc tam atgriežas uz lādēšanas bāzi. Scout RX2 priekšējā panelī ir 7 optiskie sensori, kas atpazīst šķēršļus un mēbeles putekļu sūcēja ceļā, rezultātā - piesardzīgāks darbs un mazāk sadursmju. Home Vision funkcija ļauj kontrolēt visas putekļu sūcēju kustības reālajā laikā. Jūs vienmēr zināsiet, ko dara jūsu putekļu sūcējs.

• Augstākas klases putekļu absorbcija, pateicoties Quattro tīrīšanas jaudai - 4 pakāpju tīrīšanas sistēma
• Sistemātiska tīrīšana, pateicoties 3D Smart Navigation - aizsardzība pret sadursmēm un kritieniem
• Ērta vadība ar MobileControl - atbalsta tīmekļa saskarni un putekļu sūcēju var vadīt izmantojot lietojumprogrammu
• Home Vision - attēls no putekļu sūcēja kameras reāllaikā tiek pārraidīts uz planšetdatora vai viedtālruņa

Lasīt vairāk

489 € -61 € 549.99 €

Cena spēkā no 01.07.2021 līdz kamēr prece pieejama noliktavā

Atpakaļ

41 mēnesī

Atpakaļ

Efektīva tīrīšanas sistēma visiem grīdas segumiem

Ar četrām īpašām iezīmēm aprīkotā tīrīšanas sistēma garantē augstākas klases tīrīšanas veiktspēju. Izbīdāmās sānu birstes nogādā rupjos netīrumus zem ierīces. Birstes veltnis tos rūpīgi salasa un nogādā priekšējā iesūkšanas atverē. Aizmugurējā iesūkšanas atvere akurāti iesūc sīkos netīrumus. Pateicoties spēcīgajam ventilatoram, netīrumi garantēti nonāk ierīces putekļu tvertnē.

 

Trīs dimensiju telpas atpazīšana

Divas priekšējās Scout RX2 kameras nodrošina izteikti precīzu 3D objektu atpazīšanu. Iekārta automātiski aprēķina attālumus līdz potenciālajiem šķēršļiem un droši pārvietojas ap tiem. Tādējādi mēbeles un priekšmeti tiek pasargāti no sadursmēm. Arī sarežģīta telpas uzbūve viedajai 3D navigācijai nesagādā grūtības.

 

Optiskie sensori

7 optiskie sensori priekšā atpazīst mēbeles un citus šķēršļus robota-putekļsūcēja ceļā. Scout uzmanīgi tuvojas šiem objektiem, lai notīrītu grīdu to priekšā. Vēl 3 sensori ierīces apakšā savlaicīgi atpazīst pakāpienus un novērš Scout kritienu pa kāpnēm.

 

Apskatiet pasauli ar Scout RX2 acīm

Ja atrodaties ceļā, vienmēr ir iespēja jebkurā laikā pārbaudīt, vai mājās viss ir kārtībā un vai Scout RX2 čakli darbojas. Tīrīšanas darbības varat novērot reāllaikā ar jūsu viedtālruņa vai planšetdatora palīdzību. Tā jūs varat vienmēr noskaidrot precīzu Scout atrašanās vietu.

 

Vadība ar lietojumprogrammas palīdzību

Scout RX2 ir viegli vadāms ar lietojumprogrammas palīdzību – mainiet uzstādījumus viedtālrunī vai planšetdatorā pat atrodoties ceļā. Lietojumprogrammai ir pieejamas dažādas parocīgas funkcijas. Piemēram, jūs varat iestatīt citu "darba laika" sākumu katrai nedēļas dienai izmantojot taimeri. Ar kartes palīdzību varat jebkurā brīdī sekot tīrīšanas procesam.

 

Tīrs bez jūsu piedalīšanās

Automātiskajā režīmā Scout tīra visas sasniedzamās telpas patstāvīgi: tas izbrauc no uzlādes bāzes stacijas, iztīra nepieciešamo grīdas platību un pēc tam atgriežas atpakaļ. Ja akumulators nav pietiekami uzlādēts visas platības tīrīšanai, tas pārtrauc tīrīšanu, lai uzlādētu akumulatoru. Pēc uzlādes ierīce atsāk tīrīšanu tieši tajā vietā, kurā darbs tika pārtraukts.

 

Tīrība zem dīvāna

Scout robots putekļu sūcējs ar savu kompakto, plakano korpusu veikli pārvietojas pa jūsu mājokli. Tas viegli iekļūst zem mēbelēm un citās grūti pieejamās vietās. Nekad nav bijis tik vienkārši nodrošināt tīrību zem gultām, skapjiem un dīvāniem.

 

Pāri apmalēm un kabeļiem

Ar spēcīgo piedziņu un veiklajiem riteņiem Scout viegli pārvar pāreju no gludas grīdas uz paklāju. Arī durvju sliekšņi tam nerada problēmas. Jūs varat nešaubīties, ka Miele robots putekļu sūcējs efektīvi iztīrīs jūsu mājokli.

Atpakaļ

Atpakaļ

 • Veikals
  Rīga, Brīvības gatve 372
  t/c Alfa (preču izsniegšana pie rampas) T:22045076
  Atvērts
  pirmd.-piektd. 10:00 - 21:00
  sestd., svētd. Slēgts

Notiek kartes ielāde…

Atpakaļ

Atpakaļ

Jautājumi

Par šo ierīci vēl nav bijuši jautājumi.