Klientu centrs 67 555 888

Grozs

Grozs ir tukšs
Tel. (Darba dienas 9-21):   67 555 888
Obligāts lauks
Portatīvais dators ZenBook Duo UX481FL, Asus
  • Portatīvais dators ZenBook Duo UX481FL, Asus
  • Portatīvais dators ZenBook Duo UX481FL, Asus
  • Portatīvais dators ZenBook Duo UX481FL, Asus
  • Portatīvais dators ZenBook Duo UX481FL, Asus

Portatīvais dators ZenBook Duo UX481FL, Asus

Preces kods: UX481FL-BM056T Ražotājs: Asus

Šo produktu nav iespējams iegādāties!

Portatīvais dators ZenBook Duo UX481FL, Asus / UX481FL-BM056T

Ļaujiet savai jaunradei un sniegumiem attīstīties jaunā līmenī ar novatorisko ASUS ZenBook Duo! Unikālais dizains, kas ir izstrādāts, lai sniegtu jums vislielāko darbplūsmas efektivitāti, piedāvā pilna platuma ASUS ScreenPad Plus, kas nevainojami darbojas ar galveno displeju. Vēl nekad nav bijis tik viegli izmantot visu savu radošo spēku.

Lasīt vairāk

Līdzīga prece

Atspoguļojiet savu personalizēto stilu

Jaunā Debess zilā krāsa ir radusi iedvesmu no nākotnes un piešķir ZenBook Duo izsmalcinātu mūžīgas inovācijas izskatu. Kā jau revolucionārai koncepcijai piedien, šo klēpjdatoru rotā unikāla asimetriska ikoniskās dzenbudisma spirāles metāla apdare: intriģējoša dizaina detaļa, kas piešķirt ZenBook Duo pilnīgi nepārprotamu identitāti.

 

Izbaudiet maksimālu produktivitāti

ASUS ScreenPad™ Plus sniedz jums tādu iespēju izmantot datoru, atrodoties ceļā, kā nekad agrāk. Tas ir pilna platuma sekundārais skārienekrāns, kas nevainojami darbojas ar galveno skārienekrānu, sniedzot jums nebeidzamus veidus, kā optimizēt un personalizēt savu darbplūsmu. Vairākas ērti iebūvētas lietojumprogrammas palīdz uzlabot jūsu produktivitāti. Ātrais taustiņš ļauj ar vienu pieskārienu automatizēt sarežģītas tastatūras secības, bet Rokraksts ļauj ievadīt tekstu intuitīvi.

 

Ideāla ergonomika irbulim vai tastatūrai

Abi daudzskārienu displeji atbalsta irbuļa ievades, bet ScreenPad Plus nodrošina pirmšķirīgu ergonomisku un stabilu platformu rakstīšanai vai zīmēšanai. Atzīmējiet, ieskicējiet savas idejas vai veiciet precīzu grafisko rediģēšanu intuitīvākajā veidā.

 

Nebeidzamas iespējas

ScreenPad™ Plus ļauj bez piepūles izmantot lietotnes vairākuzdevumu režīmā, tāpēc ASUS cieši sadarbojas ar trešo pušu izstrādātājiem, tostarp profesionālu video rediģēšanas programmatūras izstrādātāju Corel® (vēlāk tam pievienosies vēl citi), lai optimizētu ScreenPad Plus maksimālo produktivitāti. ScreenPad Plus ir jūsu vārti uz nebeidzamām iespējām.

 

Brīvroku pieteikšanās ar sejas atbloķēšanu

Izbaudiet brīvroku pieteikšanos savā klēpjdatorā, izmantojot infrasarkano staru kameru ar Windows Hello funkciju, lai pieteiktos tikai ar skatienu - pat tumsā!

 

Audio, ko noregulējis Harman Kardon

ASUS Golden Ear komanda ir sadarbojusies ar pazīstamiem mājas un auto audio speciālistiem Harman Kardon, lai nodrošinātu vislabāko audio pieredzi. Pielāgota augstākā līmeņa aparatūras kombinācija, ieskaitot viedo pastiprinātāju tehnoloģiju, kas nodrošina skaļāku skaņu bez traucējumiem, smalki noregulētā programmatūra nodrošina tādu skaņu, kāda nav nevienam citam klēpjdatoram.

Jautājumi

Par šo ierīci vēl nav bijuši jautājumi.