Klientu centrs 67 555 888

Grozs

Grozs ir tukšs
Tel. (Darba dienas 9-21):   67 555 888
Obligāts lauks
Video reģistrators Dash Cam 57, Garmin
 • Video reģistrators Dash Cam 57, Garmin
 • Video reģistrators Dash Cam 57, Garmin
 • Video reģistrators Dash Cam 57, Garmin
 • Video reģistrators Dash Cam 57, Garmin

Video reģistrators Dash Cam 57, Garmin

Preces kods: DASHCAM57 Ražotājs: Garmin
0% Līzings uz 12 mēnešiem. Sadarbībā ar InBank vai InCredit

0% Līzings uz 6 mēnešiem. Sadarbībā ar InBank vai InCredit

Prece ir pieejama e-veikalā uz pasūtījumu

MAZA KAMERA, PAMATĪGA AIZSARDZĪBA!
140 grādu platuma redzamības lauks tver un saglabā svarīgu informāciju 1440p HD video formātā — kompaktais, ar balsi vadāmais videoreģistrators Garmin Dash Cam 57 parūpēsies par ierakstu jūsu vietā!

• Ierakstiet kritiski svarīgu informāciju! Ierakstiet 1440p HD video ar 140 grādu redzamības lauku!
• Tā kā detaļām ir liela nozīme, iebūvētais GPS fiksē notikumu laiku un vietu.
• Balss vadība nodrošina iespēju ērti izrunāt komandas, neizmantojot rokas.
• Izmantojiet reāllaika skatu, lai attālināti pārbaudītu automašīnu!
• Novietotas automašīnas uzraudzības līdzeklis brīdina par negadījumiem, kuros iesaistīta jūsu stāvēšanai novietotā automašīna.

Lasīt vairāk

229.99 €
20 mēnesī

Saņemšanas iespējas

Izvēlies vēlamo piegādes veidu pirms apmaksas veikšanas. Lielā pasūtījumu apjoma dēļ pasūtījumi var kavēties.

 • Piegāde Latvijas teritorijā (bez uznešanas)
  3-5 dd
 • Piegāde ar ienešanu (tikai Rīga)
  3-5 dd
 • Piegāde ar ienešanu + vecās tehnikas paņemšana (tikai Rīga)
  3-5 dd
 • Pakomāts
  1-4 dd
 • Veikals
  3-5 dd
 • Euronics PickUp punkts (Ieriķu iela 5b, Rīga)
  2-4 dd

KOMPAKTS UN NEUZKRĪTOŠS
Šis kabatas lieluma videoreģistrators ir ārkārtīgi kompakts, tāpēc ir perfekts video ierakstīšanai, netraucējot jūsu darbībām. Divas barošanas vada pievienošanas iespējas, ar iespēju izvilkt vadu uz augšu vai uz leju, lai jūs varētu veikt ērtu un neuzkrītošu ierīces uzstādīšanu.

 

SKAIDRS HD VIDEO
1440p HD video, 140 grādu objektīvs un Garmin Clarity™ HDR optika sniedz iespēju ierakstīt skaidru un detalizētu video jebkurā diennakts laikā. Ja nepieciešams, izmantojiet 2″ LCD displeju, lai atskaņotu video tieši ierīcē!

 

AUTOMĀTISKA IERAKSTĪŠANA
Pēc pievienošanas transportlīdzekļa strāvas avotam videoreģistrators pastāvīgi ieraksta video, tādēļ nekādas papildu darbības pēc uzstādīšanas nav jāveic.

 

INCIDENTA NOTEIKŠANA AR GPS
Kamera automātiski saglabā video, ja tiek konstatēts incidents. Ar iebūvētu GPS funkciju varat pievienot video atrašanās vietas informāciju, lai pierādītu, kad un kur notika negadījums.

 

KONTROLE AR BALSS PALĪDZĪBU
Turiet rokas uz stūres un izmantojiet balss komandas, lai liktu videoreģistratoram saglabāt video, sākt un apturēt audio ierakstīšanu, uzņemt statiskus attēlus un veikt citas darbības! Vadība pieejama angļu, vācu, franču, spāņu, itāļu un zviedru valodā.

 

KRĀTUVE
Saglabātie video tiek droši glabāti tiešsaistes krātuvē, un tiem var piekļūt, izmantojot lietotni Garmin Drive™ saderīgā viedtālrunī. Izmantojiet aktīvu Wi-Fi® savienojumu, lai koplietotu videoklipus ar citiem lietotājiem, nosūtot saiti un piekļuves kodu.

 

KRĀTUVES IZMANTOŠANAS PLĀNI
Visi videoklipi tiek glabāti tiešsaistes krātuvē 24 stundas no to augšupielādes brīža. Garmin piedāvā arī paplašinātus krātuves izmantošanas plānus, kas iekļauti maksas abonementos.

 

BRĪDINĀJUMI PAR SADURSMI
Lai veicinātu drošāku braukšanu, saņemiet brīdinājumus, ja braucat pārāk tuvu priekšā esošajam transportlīdzeklim!

 

BRĪDINĀJUMS PAR NOVIRZĪŠANOS NO JOSLAS
Saņemiet brīdinājumus, ja novirzāties no ceļa vai šķērsojat ceļa vai ielas vidus līniju!

 

″GO″ BRĪDINĀJUMI
Šī funkcija brīdina, ja jūsu priekšā esošie transportlīdzekļi uzsāk kustību.

 

SARKANĀS GAISMAS UN ĀTRUMA FOTORADARI
Šī ierīce jūs informēs par priekšā esošajiem sarkanās gaismas un ātruma fotoradariem. Funkcija nav pieejama visos reģionos. Uzziniet vairāk par abonementa iegādi atjauninājumiem!

 

TRAVELAPSE™ FUNKCIJA
Dalieties ar informāciju par savu braucienu ar draugiem, izmantojot funkciju Travelapse! Šī funkcija stundām ilgu braucienu pārvērš dažu minūšu ilgā spilgtāko notikumu izlasē, izveidojot jautru video, ar ko varat viegli dalīties.

 

REĀLLAIKA SKATS
Izmantojiet lietotni Garmin Drive saderīgā viedtālrunī, lai attālināti piekļūtu videoreģistratoram un uzraudzītu stāvēšanai novietotu automašīnu reāllaikā neatkarīgi no savas atrašanās vietas. Lai varētu izmantot šo līdzekli, nepieciešams aktīvs Wi-Fi savienojums un pastāvīgs strāvas avots; dažos transportlīdzekļos nepieciešams izmantot nepārtrauktas strāvas padeves kabeli (iegādājams atsevišķi).

 

STĀVĒŠANAI NOVIETOTAS AUTOMAŠĪNAS UZRAUGS
Šis līdzeklis uzrauga notiekošo ap stāvēšanai novietotu automašīnu un pēc konstatēta negadījuma automātiski brīdina lietotāju, nosūtot paziņojumu ar videoklipu uz lietotni Garmin Drive saderīgā viedtālrunī. Nepieciešams aktīvs Wi-Fi savienojums.

 

IZTURĪGA KONSTRUKCIJA
Šis videoreģistrators ir noturīgs pret dažādiem apstākļiem transportlīdzeklī, tostarp pret tiešiem saules stariem un augstu temperatūru.

 

PAPILDU USB PIESLĒGVIETA
Jums nav jāizvēlas, vai darbināt videoreģistratoru vai uzlādēt tālruni. Komplektācijā iekļautais lādētājs ir aprīkots ar papildu USB pieslēgvietu, tādēļ var veikt abas darbības.

 

VIDEO SKATĪŠANA UN KOPLIETOŠANA
Izmantojiet aktīvu Wi-Fi savienojumu, lai koplietotu videoklipus ar citiem lietotājiem, nosūtot saiti un piekļuves kodu. Piekļūstiet saglabātajiem video drošajā tiešsaistes krātuvē, izmantojot lietotni Garmin Drive savā saderīgajā viedtālrunī!

 

VIDEOREĢISTRATORA VIDEO SINHRONIZĀCIJA
Lietotne Garmin Drive var kontrolēt un atskaņot sinhronizētu video no līdz pat četriem Garmin videoreģistratoriem (iegādājami atsevišķi), kas uzstādīti ap jūsu transportlīdzekli, lai tvertu video no dažādiem skatu punktiem.

Jautājumi

Par šo ierīci vēl nav bijuši jautājumi.