Klientu serviss
Pr-Pk 10-18:00

67555888

 

Šo preci nav iespējams iegādāties.

55" Ultra HD LED LCD televizors, Samsung

542
Bonusa punkti

55 Ultra HD LED LCD televizors, Samsung

55" Ultra HD LED LCD televizors, Samsung / UE55KS7502UXXH

Reālistisks, jauns standarts ar Quantum Dot Display. SUHD TV ar Quantum dot display nosaka jaunu skatīšanās pieredzes standartu. Krāsu spektram plešoties miljards toņos, ekrāna attēls atdzīvojas. Iespaidīgs gaišo un tumšo toņu kontrasts izceļ nianses, par kurām iepriekš pat nenojautāt. Displejs ir izstrādāts ilgam darba mūžam un nekaitīgs videi, jo tā sastāvā nav kadmija.

Papildus informācija
A+
 • 1 2 3 4 5

 • Vērtēt un komentēt
 • Salīdzināt
 • Apraksts
 • Specifikācija
 • Papildus aksesuāri
 • Savietojamas preces
 • Komentāri
 • Energo marķējums

55 Ultra HD QLED televizors, Samsung

55'' Ultra HD QLED televizors, Samsung

QE55Q7FAMTXXH

B
 • g
 • c

Ielikt grozā

Quantum Dot Color

Aizveriet acis un iztēlojieties viskrāsaināko ainavu, kāda iespējama. Atveriet acis un ieraugiet šo ainavu uz SUHD TV. Iespaidīgā Quantum dottehnoloģija parāda jums pasauli, kādai tai ir jāizskatās ar krāsu diapazonu, kas ir 64 reizes lielāks nekā standarta televizoram.

 

 

HDR 1000

Kad liels dinamiskais diapazons nodrošina maks. 1000 nitu spilgtumu, jūs redzat nianses. Pilnīgi visas nianses. Dažādas nakts tekstūras un gaismas līmeņus. Tas, ko jūs redzat reālajā pasaulē, ir uz jūsu Quantum dot displayekrāna visā savā krāšņumā.

 

 

Ultra Black

Absorbējot gaismu, kas krīt uz televizora no ārpuses, jūs vairs neiegūstat nevēlamus atspīdumus uz ekrāna. Tajā pašā laikā Samsungī pašā tehnoloģija Black ļauj gaismai plūst caur televizora attēliem, lai jūs redzētu tikai nepieciešamo gaismu.

 

 

Jaungatavošanas programma

Mūsdienās ir ļoti daudz failu formātu ar dažādām specifikācijām. Esat pamanījuši, ka dažiem formātiem ir zemāka kvalitāte nekā citiem. Taču SUHD TV jaungatavošanas programma automātiski analizēs un jaungatavos jebkuru ne SUHD saturu, uzlabojot kvalitāti līdz augstākajam iespējamajam līmenim. Baudiet attēlus, kādus tos vēlējās redzēt filmas veidotājs.

 

 

Mazāk meklēšanas, vairāk baudas

Ieslēdziet televizoru un viss nepieciešamais ir uz ekrāna. Neatkarīgi no tā, vai tās ir straumētas filmas, spēles vai tiešraide, pārslēgšanās no viena uz otru ir tikpat vienkārša kā kanālu pārslēgšana. Tas ir tik vienkārši un intuitīvi. Un, protams, visām šīm darbībām jums vajag tikai vienu tālvadības pulti.

 

 

Smart Hub

Jūs varat tik daudz apskatīt no tik daudz avotiem. Lietojot Smart Hub, jūs visu atradīsiet vienā vietā, ieslēdzot televizoru. Pārslēgšana no viena avota uz citu ir pavisam vienkārša, televizora iestatījumu pielāgošana ir kā bērnu rotaļa.

 

 

Smart View

Uzinstalējiet Smart View lietotni savā viedtālrunī un personālajā datorā, lai varētu koplietot ierīcēs esošo saturu tieši ar Samsung TV. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties skatīties fotoattēlus un video vai klausīties mūziku, ir daudz labāk, ja varat to baudīt uz lielāka ekrāna.

 

 

Viena tālvadības pults

Tagad visu ierīču pārvaldība ar televizora palīdzību ir kļuvusi vieglāka kā jebkad. Jums ir nepieciešama tikai tālvadības pults One Remote. Darbība ar vienu roku, lai izmantotu jebkuru pieslēgto ierīci.

 

 

Automātiskā noteikšana

Ar HDMI kabeli pieslēgtās ierīces tiks automātiski atpazītas un attēlotas uz ekrāna ar viegli saprotamām ikonām un nosaukumiem. Papildu ērtībai Samsung One Remote Controluzreiz darbojas bez papildu iestatījumiem.

 

 

Liektais ekrāns

Zināms, ka izliektas formas ir patīkamas cilvēku acīm, un tas noteikti attiecas uz SUHD TV. Tas ne tikai labi izskatās, bet tā forma ierauj arī aizraujošā izklaides pasaulē. Ļaujieties skatīšanās pieredzei bez traucējumiem, kas ir patīkama arī acīm.

 

 

Dziļa skatīšanās pieredze

Curved TV - vēl viens veids, kā vēl vairāk piesaistīt jūs ekrānā notiekošajam.SUHD TV vienmērīgi pielāgo kontrasta līmeņus visā ekrānā. Lai jūs vēl vairāk izjustu attēla dziļumu.

 

 

Mazāks acu noslogojums

Baudiet vēl ērtāku skatīšanās pieredzi nekā tas iespējams ar plakano ekrānu. Skatoties uz liekto televizora ekrānu, jūsu acīm tiek nodrošināts vienmērīgs skatīšanās attālums un līdz ar to mazāks acu noslogojums.

 

 

Skaists visās niansēs

SUHD TV ir pastāvīgs ceļojums konstrukcijas izcilības virzienā. Katrs televizora programaparatūras elements ir rūpīgi izstrādāts, līdz kopējais izstrādājums ieslēgts vai izslēgts ir kļuvis par neatņemamu jūsu dzīvojamās telpas iekārtojuma sastāvdaļu. Tāpat mēs ilgi darbojāmies, lai izstrādātu ekrāna rāmja minimālisma dizainu un tas neradītu skatīšanās pieredzes traucējumus.

 

 

360° konstrukcija

SUHD TV ir izstrādāts, lai teicami izskatītos no visām pusēm, jo apzināmies, ka televizors ir nozīmīga iekštelpu iekārtojuma sastāvdaļa. Mēs novērsām lieko un uzlabojām nianses, lai radītu skaistu izstrādājumu, kas lieliski izskatās jebkurā dzīvojamā telpā.

 

 

Dizains pastāvīgai baudai

Jūsu uzmanību nekādā gadījumā nedrīkst novērst no ekrānā notiekošā. Ņemot vērā šo principu, mēs novērsām jebkurus traucējumus, lai radītu izcilu ekrānu.

Līdzīgas preces

l

 1. 55 Ultra HD 4K LED televizors, Samsung

  55" Ultra HD 4K LED televizors, Samsung

  UE55MU6172UXXH

  A
  • g
  • c

  Ielikt grozā

 2. 55 Ultra HD Curved LED televizors, Samsung

  55" Ultra HD Curved LED televizors, Samsung

  UE55MU6272UXXH

  A

  639 € Parastā cena 699.99 €

  Mēneša maksa no 35 €

  • g
  • c

  Ielikt grozā

 3. 55 Ultra HD LED televizors, Samsung

  55" Ultra HD LED televizors, Samsung

  UE55MU7072TXXH

  A
  • g
  • c

  Ielikt grozā

 4. 55 Ultra HD LED televizors, Samsung

  55'' Ultra HD LED televizors, Samsung

  UE55MU6472UXXH

  A

  759 € Parastā cena 849.99 €

  Mēneša maksa no 41 €

  • g
  • c

  Ielikt grozā

k