Klientu centrs 67 555 888

Grozs

Grozs ir tukšs
Tel. (Darba dienas 10-19):   67 555 888
Obligāts lauks
Dezinfekcijas gēls, Chemi-Pharm / 100 ml

Dezinfekcijas gēls, Chemi-Pharm / 100 ml

Preces kods: ASEPT100GEEL Ražotājs: Chemi-Pharm
Bezmaksas piegāde visā Latvijā (Pērkot e-veikalā)

Prece ir pieejama e-veikalā uz pasūtījumu

Dezinfekcijas gēls, Chemi-Pharm / 100 ml / ASEPT100GEEL

CHEMISEPT GEL ir ātras iedarbības roku dezinfekcijas želeja uz etanola bāzes higiēniskai un ķirurģiskai roku dezinfekcijai. Tas ir dermatoloģiski pārbaudīts un nesatur krāsvielas vai smaržvielas, kas padara to īpaši piemērotu cilvēkiem ar jutīgu ādu.

Lasīt vairāk

5.99 €

Saņemšanas iespējas

Izvēlies vēlamo piegādes veidu pirms apmaksas veikšanas. Lielā pasūtījumu apjoma dēļ pasūtījumi var kavēties.

 • Piegāde Latvijas teritorijā (bez uznešanas)
  3-5 dd
 • Piegāde bez ienešanas (tikai Rīga)
  3-5 dd
 • Pakomāts
  1-4 dd
 • Veikals
  0-5 dd
 • Euronics PickUp punkts (Ieriķu iela 5b, Rīga)
  2-4 dd

CHEMISEPT GEL ir ideāla alternatīva šķidriem roku dezinfekcijas līdzekļiem. Lietotājam draudzīgu želejas sastāvu ir vieglāk lietot un salīdzinājumā ar šķidrumiem tā mazāk pil. Tā ātri iztvaiko, un rokas paliek maigas un nelīp.

 

CHEMISEPT GEL piemīt plašs iedarbības spektrs pret baktericīdiem (t.sk. MRSA, VRE) un mikobaktericīdiem (t.sk. Mycobacterium avium un Mycobacterium terrae). Produkts ir aktīvs arī pret vīrusiem (ieskaitot Noro, Rota un Adeno vīrusu).

 

LIETOŠANA
CHEMISEPT GEL neatšķaidītu izspiež uz sausām rokām. Lietošanas laikā rokas ir pilnībā jānosedz ar želeju. Pievērsiet īpašu uzmanību pirkstu galiem un īkšķiem.

• Higiēniska roku dezinfekcija atbilstoši līdz EN 1500: tīrām un sausām rokām uzklājiet 3 ml CHEMISEPT GEL un berzējiet, līdz rokas ir sausas. Iedarbības laiks ir 30 sekundes.
• Ķirurģiska roku dezinfekcija atbilstoši atbilstoši EN 12791: Divreiz berziet vismaz 3 ml CHEMISEPT GEL uz rokām un apakšdelmām. (Ir svarīgi, lai visa dezinficējamā zona būtu pārklāta ar līdzekli). Iedarbības laiks ir 1,5 minūtes (45 sekundes divas reizes). 

Jautājumi

Par šo ierīci vēl nav bijuši jautājumi.