Klientu centrs 67 555 888

Grozs

Grozs ir tukšs
Tel. (Darba dienas 9-21):   67 555 888
Obligāts lauks
Iebūvējama cepeškrāsns, Whirlpool
  • Iebūvējama cepeškrāsns, Whirlpool
  • Iebūvējama cepeškrāsns, Whirlpool
  • Iebūvējama cepeškrāsns, Whirlpool
  • Iebūvējama cepeškrāsns, Whirlpool

Iebūvējama cepeškrāsns, Whirlpool

Preces kods: W9IOM24S1H Ražotājs: Whirlpool

Šo produktu nav iespējams iegādāties!

Iebūvējama cepeškrāsns, Whirlpool / W9IOM24S1H

• Multifunction 8
• 6th Sense tehnoloģija
• Funkcija Ready2Cook
• Funkcijas Cook4 un Cook3
• StarClean tehnoloģija

Lasīt vairāk

Līdzīga prece

Multifunction 8
Vairākas gatavošanas metodes. Multifunction 8 funkcija sniedz elastīgas gatavošanas iespējas, lai nodrošinātu nevainojamus rezultātus neatkarīgi no receptes.

 

Cook3
Bez aromātu sajaukšanās! Inovatīvā Cook3 funkcija ļauj pagatavot līdz pat trim atsevišķiem ēdieniem bez aromātu sajaukšanās riska.

 

Cook4
Cook4 funkcija nodrošina unikālu pielāgojamības līmeni, kas ļauj vienlaicīgi pagatavot līdz pat četriem ēdieniem bez to aromātu un garšu sajaukšanās.

 

6th Sense tehnoloģija
Vairs nekādas minēšanas! Vienkārši izvēlieties recepti un ļaujiet, lai 6th SENSE ikreiz to pagatavo līdz pilnībai! Līdz 60 gatavošanas kombinācijām, kas sakārtotas atbilstoši jūsu dzīvesveidam un diētai nebijušai asistētās gatavošanas pieredzei.

 

Ready2Cook
Nav nepieciešama iepriekšēja uzkarsēšana. Funkcija Ready2Cook izmanto jaudīgu konvekcijas sistēmu, lai ātri sasniegtu vēlamo temperatūru, un pilnībā novērš nepieciešamību pēc iepriekšējas uzkarsēšanas.

 

6th Sense lietotne
6TH SENSE tehnoloģija automātiski pielāgo laika, temperatūras un mitruma iestatījumus, lai vienmēr nodrošinātu perfektus gatavošanas rezultātus. Ar 6TH SENSE sensoriem un aizraujošu ekskluzīvu iespēju izvēli, lietotājs var pagatavot perfektu maltīti, izbaudot nepārspējami intuitīvu pieredzi.

 

StarClean
Nevainojami tīrs tikai ar vienu taustiņu. StarClean tehnoloģija nodrošina videi draudzīgu tīrīšanas ciklu, kas sniedz ideālus tīrīšanas rezultātus tikai 35 minūšu laikā. Cepeškrāsns tīrīšanai vairs nav jāizmanto spēcīgi mazgāšanas līdzekļi. StarClean tehnoloģija izmanto tikai ūdeni, turklāt samazina enerģijas patēriņu par 97%, salīdzinot ar parasto pirolītisko krāsni.

Jautājumi

Par šo ierīci vēl nav bijuši jautājumi.

energy-label

Papildus informācija:

A+Ierīces efektivitēte vienkāršāk pamanāma.
Energoefektivitātes klase ir viens no galvenajiem rādītājiem elektropreču marķējumā. To iedala skalā no A+++ līdz D, kur A+++ klase ir visefektīvākā (iekārta patērē vismazāk elektroenerģijas), bet D klase pati neefektīvākā. Ierīces energoefektivitātes klases noteikšanas pamatā ir kopējais gada laikā patērētās enerģijas daudzums, kurš tiek aprēķinās balstoties uz vairākiem parametriem.

Elektriskā cepeškrāsns.

Gāzes cepeškrāsns.

73LCepeškrāsns tilpums.
Izmantojamais cepeškrāsns tilpums.

0.91
kWh/ciklā
Patērētās enerģijas apjoms uzsildod cepeškrāsni bez ventilatora.

0.70
kWh/ciklā
Patērētās enerģijas apjoms uzsildot cepeškrāsni ar ventilatoru.