Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Sīkdatnes Jums ļaus redzēt precīzāku produkta informāciju un video, ko sniedz trešās puses. Sīkdatnes tiek izmantotas arī veikalu atrašanās vietas attēlošanai kartē. 
Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejami šeit: Sīkdatņu izmantošanas nosacījumi.


Es piekrītu

Klientu centrs
Pr-Sv 10:00-21:00

67 555 888

Miele logo

Priekšrocību pārskats

 

Klimagaren (Cepšana ar mitrināšanu)

Papildus mitrināšana, lai iegūtu labāku rezultātu 
Kombinējot dažādus darbības režīmus ar mitrumu var pagatavot ideālus konditorejas izstrādājumus un cepešus. Gaļa kļūst maiga un sulīga, ar kārdinošu brūnu garoziņu, maize un smalkmaizītes ir kā no maiznīcas. Papildu komfortam tvaika viļņu laiku cepšanas ar mitrināšanu režīmā var ieprogrammēt. Cepšana ar mitrināšanu tiek izmantota arī dažādās automātiskajās programmās.

Izvelkamās vadotnes FlexiClip

Ergonomiski, droši un pilnībā izvelkami 
Izvelkamās sliedītes nodrošina iespēju pilnībā izvilkt un jebkurā pozīcijā droši nostabilizēt plātis, konditorejas izstrādājumu un cepešu režģus, kā arī Gourmet cepamtraukus. Tā Jūs varat, piemēram, ērti aplaistīt cepeti vai apgriezt cepamos produktus uz otru pusi, nebaidoties apdedzināties pie karstas krāsns kameras. Ievietojamas dažādos veidos jebkurā līmenī

Automātiskās programmas

Gatavošana bez raizēm par rezultātu 
Ar elektroniski pārraudzītām programmām vairāk kā 100 dažādu tautu ēdieniem, Jūsu kūkas, maize, gaļa un citi ēdieni izdosies lieliski. Jums nav jāiestata darbības režīms, temp. un ilgums. Turklāt var atsevišķi norādīt vēlamo gatavības un apbrūnināšanas pakāpi, piemēram, gatavojot zivis. Pateicoties speciālajām autom. programmām gatavošanai pazeminātā temp. Jūs varat baudīt ideāli kā restorānā pagatavotu gaļas ēdienu.

Bezvada pārtikas termometrs

Viss ir viegli kontrolējams un laikā pagatavots 
Zivju, gaļas un putnu pagatavošana atbilstoši individuālām prasībām precīzi iestatītā temperatūrā, pateicoties produkta vidusdaļas temperatūras kontrolei un atlikušā laika rādījumam. Vairs nav nepieciešams pastāvīgi pārbaudīt gatavošanas procesa norisi. Pārtikas termometra izmantošana ir lietotājam draudzīga. Īpaša iezīme: tas pastāvīgi ir ērti pieejams, jo tiek glabāts cepeškrāsns durvīs.

Speciālais pielietojums

Piepildiet vēlmes 
Virtuves ikdienā ir darbi, kuri izdodas tikai tad, ja ir izvēlēta noteikta temperatūra vai krāsns kamerā ir īpašs klimats.  Piemēram, mīklas raudzēšana vai augļu žāvēšana.

SoftOpen

Saudzīga atvēršana nepieskaroties 
Sarežģīts atvēršanas mehānisms, ko aktivē, nospiežot skārientaustiņu ar atbilstošu simbolu, saudzīgi atver iekārtas durvis līdz 90° un apstājas gala pozīcijā. Šis ērtais aprīkojums ļauj viegli piekļūt produktiem krāsns kamerā.