Klientu centrs 67 555 888

Grozs

Grozs ir tukšs
Tel. (Darba dienas 10-19):   67 555 888
Obligāts lauks
Robots putekļu sūcējs Roomba i7+, iRobot
 • Robots putekļu sūcējs Roomba i7+, iRobot
 • Robots putekļu sūcējs Roomba i7+, iRobot
 • Robots putekļu sūcējs Roomba i7+, iRobot
 • Robots putekļu sūcējs Roomba i7+, iRobot

Robots putekļu sūcējs Roomba i7+, iRobot

Preces kods: ROOMBAI7PLUS Ražotājs: IRobot
0% Līzings uz 6 vai 12 mēnešiem. Sadarbībā ar InBank vai InCredit

Bezmaksas piegāde visā Latvijā (Pērkot e-veikalā)

Prece ir pieejama e-veikalā uz pasūtījumu

Robots putekļu sūcējs Roomba i7+, iRobot / ROOMBAI7PLUS

IRobot® Roomba® i7+ robots putekļusūcējs ar Clean Base™ automātiskās attīrīšanas staciju grīdas uzkopšanas darbus padara ērtākus kā vēl nekad – robota netīrumu tvertne iztīrās automātiski un netīrumi tiek savākti noslēgtā, vienreiz lietojamā, izmetamā netīrumu maisā. Maisā ietilpst netīrumu daudzums, kas atbilst 30 robota netīrumu tvertnēm, līdz ar to par darbiem, kas saistīti ar putekļu sūkšanu, varat aizmirst pat uz vairākām nedēļām. Paaugstinātas veiktspējas 3-pakāpju tīrīšanas sistēma izmanto dažādiem grīdas segumiem piemērotu netīrumu savācējrullīšu sistēmu, kombinācijā ar 10 reizes jaudīgāku iesūkšanas sistēmu nekā iepriekšējām modelīm, lai nodrošinātu augstvērtīgu grīdas tīrīšanu uz visdažādākajiem grīdas segumiem visā Jūsu mājoklī.

Roomba® i7+ apgūst, iemācās, izveido karti un piemērojas Jūsu mājoklim izmantojot jauno Imprint™ Viedās kartēšanas tehnoloģiju, ļaujot Jums kontrolēt, kuras telpas tiek tīrītas un kad. iRobot Home viedierīču aplikācija ļauj attālināti kontrolēt kā, kad un kuras Jūsu mājokļa telpas robots tīra, lai robotizētā grīdu uzkopšana būtu maksimāli piemērota Jūsu vajadzībām un dzīves ritmam.

Lasīt vairāk

1099 € -200 € 1299 €

Cena spēkā no 01.10.2021 līdz 31.10.2021

92 mēnesī

Saņemšanas iespējas

Izvēlies vēlamo piegādes veidu pirms apmaksas veikšanas. Lielā pasūtījumu apjoma dēļ pasūtījumi var kavēties.

 • Piegāde Latvijas teritorijā (bez uznešanas)
  3-5 dd
 • Piegāde Latvijas teritorijā ar ienešanu
  3-5 dd
 • Piegāde bez ienešanas (tikai Rīga)
  3-5 dd
 • Piegāde ar ienešanu (tikai Rīga)
  3-5 dd
 • Piegāde ar ienešanu + vecās tehnikas paņemšana (tikai Rīga)
  3-5 dd
 • Veikals
  0-5 dd
 • Euronics PickUp punkts (Ieriķu iela 5b, Rīga)
  2-4 dd

Uzturēs tīras ne tikai grīdas, bet arī iztīrās pats

Parūpējas par tīrīšanu no sākuma, līdz beigām. Robota netīrumu tvertne iztīrās automātiski un netīrumi tiek savākti noslēgtā, vienreiz lietojamā, izmetamā netīrumu maisā. Maisā ietilpst netīrumu daudzums, kas atbilst 30 robota netīrumu tvertnēm, līdz ar to par darbiem, kas saistīti ar putekļu sūkšanu, varat aizmirst pat uz vairākām nedēļām.

 

Jaudīga sūkšana

Vairāk jaudas – lai netīrumiem nebūtu kur paslēpties. Tīrīšanas sistēma ar 10x lielāku sūkšanas jaudu nekā iepriekšējām modelim, uzlabotam tīrīšanas sniegumam.

 

iAdapt® 3.0 Navigācija ar vizuālās lokalizācijas tehnoloģiju

Patentētā iAdapt® 3.0 Navigācijas sistēma ar vSLAM® vizuālās lokalizācijas tehnoloģiju ļauj robotam apgūt telpu iekārtojumu, izveidot precīzu mājokļa karti, lai efektīvi iztīrītu visu Jūsu mājokli vienā stāva līmenī. Robots iegaumē vizuālus orientierus telpās, lai tīrot vienmēr kontrolētu savu atrašanās vietu, kā arī kuras vietas un cik reizes jau ir tīrītas, un kur tam vēl jātīra.

 

Vislabākais risinājums mājokļiem ar mājdzīvniekiem

Savāc vairāk dzīvnieku spalvu kā citu ražotāju roboti putekļu sūcēji. Ideāli piemērots mājokļos ar mājdzīvniekiem – 3-pakāpju paaugstinātas veiktspējas tīrīšanas sistēma ir īpaši efektīva, savācot gan jums redzamos netīrumus un dzīvnieku spalvu, gan alergēnus un putekļu daļiņas, ko neredzat.

 

Netīrumu savācējrullīšu sistēma dažādiem grīdas segumiem

Gumijas netīrumu savācējrullīši – jaunāko iRobot tīrīšanas tehnoloģiju stūrakmenis. iRobot īpaši izstrādātie unikālie, elastīgie gumijas netīrumu savācējrullīši ar īpašiem netīrumus satverošiem gumijas protektoriem, daudz veiksmīgāk pieguļ dažādiem grīdas segumiem. Gumijas rullīši liecas un piemērojas attiecīgajam grīdas segumam, nodrošinot ciešu kontaktu gan ar koka grīdu, gan paklāju, rūpīgākai, augstvērtīgākai tīrīšanai, lai savāktu visu veida netīrumus no mikroskopiskām putekļu daļiņām, līdz lielākiem netīrumiem, gružiem un matiem.

 

Imprint™ Viedās kartēšanas tehnoloģija

Tīrīšanas un tīrīšanas grafiku uzstādīšana atsevišķām istabām. Robots apgūst Jūsu mājokli, atcerās telpu iekārtojumu, piemērojas tam, lai noteiktu efektīvāko tīrīšanas veidu, izmantojot Imprint ™ Viedās kartēšanas tehnoloģiju. Robots atpazīst Jūsu virtuvi, dzīvojamo vai guļam istabu – izmantojiet iRobot Home viedierīču aplikāciju un varat noteikt atšķirīgus tīrīšanas laikus katrai telpai atsevišķi.

 

Roomba robotiem raksturīgas īpašības un funkcijas

Aprīkots arī ar tādām Roomba® robotiem raksturīgām īpašībām kā iespēja pievienot Wi-Fi® tīklam, sānu birste tīrīšanai no stūriem, gar sienām un ap mēbelēm, Pašregulējoša tīrīšanas galva, Patentētā Dirt Detect™ tehnoloģija – netīrāko zonu atpazīšanai un papildus tīrīšanai, Viedā navigācijas sistēma, spēja automātiski piemēroties dažādiem grīdas segumiem – kā paklāju, tā cieto grīdas segumu efektīvai tīrīšanai.

Jautājumi

Par šo ierīci vēl nav bijuši jautājumi.