Klientu centrs 67 555 888

Grozs

Grozs ir tukšs
Tel. (Darba dienas 9-21):   67 555 888
Obligāts lauks
Daudzfunkciju lāzerprinteris DCP-L2510D, Brother
 • Daudzfunkciju lāzerprinteris DCP-L2510D, Brother
 • Daudzfunkciju lāzerprinteris DCP-L2510D, Brother
 • Daudzfunkciju lāzerprinteris DCP-L2510D, Brother

Daudzfunkciju lāzerprinteris DCP-L2510D, Brother

Preces kods: DCPL2510DZW1 Ražotājs: Brother

Šo produktu nav iespējams iegādāties!

Daudzfunkciju lāzerprinteris DCP-L2510D, Brother / DCPL2510DZW1

Ar DCP-L2510D printeri drukā, kopē un skenē ērti un ātri. Tā kompaktais dizains veidots tā, lai tas neaizņemtu daudz vietas uz darba galda mājās vai nelielos birojos.

Šī, 'trīs vienā' drukas ierīce apvieno dažādas funkcijas vienā kompaktā un klusā printerī. Pateicoties lielas ietilpības papīra padeves tvertnei, nebūs nepieciešamības bieži papildināt papīru, turklāt augsta ražīguma toneri ļaus vairāk laika veltīt saviem tiešajiem darba pienākumiem, neuztraucoties par printera darbību.

Lasīt vairāk

Veiktspēja atbilstoši 'rītdienas' biroja prasībām
Veidots tā, lai būtu uzstādāms un gatavs lietošanai dažu minūšu laikā, DCP-L2510D ir aprīkots ar lielu drukas ātrumu - 30 izdrukas minūtē un 250 lokšņu papīra ievadi.

Apvienojumā ar kopēšanas un skenēšanas funkcijām vienā kompaktā ierīcē, kas neaizņems daudz vietas uz darba galda.

 

Izcila vērtība ietaupījumam ilgtermiņā
Izmaksām esot galvenajam faktoram gan lietošanai mājās, gan uzņēmumos. DCP-L2510D lāzerdrukas ierīce ir izdevīgs risinājums, ko ir vienkārši uzturēt. Augsta ražīguma toneru kasetņu izmantošana, apvienojumā ar divpusējas drukas funkciju ļaus ievērojami samazināt drukas izmaksas.

 

Klusa darbība
Klusa ierīču darbība nebūt nenozīmē, ka tās ir lēnas savā veiktspējā. Visas klāsta ierīces drukā ar mazāk kā 50dB, kas padara šos printerus piemērotus novietošanai uz darba galda - drukājot klusi un netraucējot lietotāju ikdienas darbos.

 

Veidoti ilgstošai veiktspējai
Izstrādāti, lai darbotos ilgāk. Brother melnbaltas lāzerdrukas klāsta ierīces ir veidotas no izturīga materiāla lietošanai mājās vai uzņēmuma birojā, nodrošinot printeru ilgspējīgu darbību.

 

Videi draudzīgi
Brother melnbaltas lāzerdrukas printeru klāsta ierīces atbilst vairākām ekomarķējuma standarta zīmēm, ieskaitot Vācijas zilā eņģeļa un ziemeļvalstu gulbja ekomarķējumu. Kā rezultātā, ierīces ir ne tikai augstas veiktspējas un efektivitātes, bet arī energoefektīvas, samazinot negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi, kā arī kopējās drukas izmaksas.

Jautājumi

Par šo preci ir uzdoti 1 jautājumi.

Lūdzam izmantot meklēšanu, lai pārliecinātos, ka par preci šāds jautājums jau netika uzdots.

  • tinte

   Labdien! Kāda veida tinte ir derīga šim printerim. Cik maksā?

   29.08.2021 13:41
   Laima Baltiņa
   • Tinte

    Katram printerim var apskatīt savietojamas preces, kur ir arī attiecīgā tinte. https://www.euronics.lv/it/printeri/aksesuari-un-izejmateriali/tn2420/toneris-tn-2420-brother-melna

    30.08.2021 16:37
    Māris