Klientu centrs 67 555 888

Grozs

Grozs ir tukšs
Tel. (Darba dienas 10-19):   67 555 888
Obligāts lauks
Datoru skaļruņi Z337, Logitech
  • Datoru skaļruņi Z337, Logitech
  • Datoru skaļruņi Z337, Logitech
  • Datoru skaļruņi Z337, Logitech
  • Datoru skaļruņi Z337, Logitech

Datoru skaļruņi Z337, Logitech

Preces kods: 980-001261 Ražotājs: Logitech
0% Līzings uz 6 vai 12 mēnešiem. Sadarbībā ar InBank vai InCredit

Bezmaksas piegāde visā Latvijā (Pērkot e-veikalā)

Datoru skaļruņi Z337, Logitech / 980-001261

Šī 40 W jaudas 2.1 skaļruņu sistēma nodrošina dinamisku basu no priekšējā zemfrekvenču skaļruņa un balansētu akustiku no priekšējiem skaļruņiem.

Izbaudiet savu mūziku izmantojot bezvadu Bluetooth tehnoloģiju, pieslēdzot savu viedtālruni, datoru vai planšetdatoru. Vai arī savienojiet datoru ar vadu un, joprojām, straumējiet audio no viedtālruņa.

Lasīt vairāk

99.99 €

Cena spēkā no līdz kamēr prece pieejama noliktavā

9 mēnesī

Bluetooth bezvadu audio straumēšana
Sistēma nodrošina audio straumēšanu no jebkuras ierīces, kas atbalsta Bluetooth®. Lai savienotu datoru, viedtālruni vai planšetdatoru, vienkārši piespiediet savienošanas pogu, kas atrodas vadības panelī.

 

80 W skaņa
Divi satelīta skaļruņi un liels zemfrekvences skaļrunis (maksimālā jauda 80 W / maksimālā sinusoidālā jauda 40 W) nodrošina izcilu skaņu. Bagāta, dziļa un skaidra skaņa sniegs jums patiesu prieku.

 

Jaudīgs bass
Priekšējais zemfrekvences skaļrunis pārveido jaudīgu dziļu basu, nodrošinot telpisko skaņu filmās, spēlēs un mūzikas kompozīcijās. Jūs dzirdēsiet ne tikai skaņas zemās frekvencēs, bet arī jutīsiet to vibrāciju.

 

Vadu savienojums
Vadu savienojumam izmantojiet 3,5 mm ieeju vai RCA ieeju. Lai pārslēgtos uz citu skaņas avotu, jums nav jāatvienojas no iepriekšējā skaņas avota vai jāizveido atkārtota savienošana.

 

Vienkārša darbība
Strāvas padeves un savienošanas pogas, izmantojot Bluetooth, skaļuma regulators un austiņu pieslēgvieta atrodas uz vadu tālvadības pults, nodrošinot ērtu piekļuvi saistītajām funkcijām. Basu diapazons tiek noregulēts, izmantojot īpašu pogu zemfrekvences skaļruņa aizmugurē.

Notiek kartes ielāde…