Klientu centrs 67 555 888

Grozs

Grozs ir tukšs
Tel. (Darba dienas 9-21):   67 555 888
Obligāts lauks
Projektors Installation Series EB-2255U, Epson
  • Projektors Installation Series EB-2255U, Epson
  • Projektors Installation Series EB-2255U, Epson
  • Projektors Installation Series EB-2255U, Epson

Projektors Installation Series EB-2255U, Epson

Preces kods: V11H815040 Ražotājs: Epson

Šo produktu nav iespējams iegādāties!

Full HD izšķirtspējas bezvadu projektors. Full HD izšķirtspējas dinamisks projektors ar 3LCD tehnoloģiju, bezvadu LAN savienojumu un daudzpusīgām, vienkārši lietojamām funkcijām.

Projicējiet Full HD izšķirtspējas prezentācijas ar skaidriem attēliem un spilgtām krāsām jebkurā sapulču istabā, izmantojot mūsu īpaši spilgto biznesa klases projektoru. Projektors EB-2255U ir paredzēts mērogojama attēla projicēšanai līdz pat 300 collu lielumā, un tas piedāvā plašu savienojuma opciju klāstu, tostarp ekrāna spoguļošanu un bezvadu LAN savienojumu.

Lasīt vairāk

Līdzīga prece

Lieliska rādīšanas kvalitāte līdz pat 300 collu lielumā
Full HD izšķirtspēja apvienojumā ar Epson 3LCD tehnoloģiju nodrošina augstas kvalitātes saturu ar košākām krāsām un spilgtākiem attēliem. HDMI savienojums garantē asākas un skaidrākas prezentācijas un mērogojamu attēla izmēru līdz pat 300 collām.

 

Vienkārša uzstādīšana un vairākas savienojuma iespējas
Projektors EB-2255U piedāvā plašu savienojuma opciju klāstu, tostarp ekrāna spoguļošanu, bezvadu LAN un divas HDMI ievades pieslēgvietas. Arī projektora uzstādīšana ir vienkārša, pateicoties dažādām funkcijām, tostarp automātiskas ieslēgšanas, fokusa palīdzības, trapeces korekcijas un attēla ietilpināšanas funkcijai — prezentāciju rādīšana būs ātra un vienkārša.

 

Ļoti uzticams
Projicējiet ilgāk, pateicoties uzlabotai uzticamībai un lielākam lampas darbības ilgumam, kas ekonomiskajā režīmā ir līdz pat 10 000 stundām.

 

Sākuma ekrāns
Sākuma ekrāns nodrošina ātru un vienkāršu piekļuvi dažādām noderīgām funkcijām, piemēram, savienojumu avotiem. Izmantojot informāciju ekrānā, varat arī vienkārši izveidot bezvadu savienojumus.

 

Žestu prezentētājs
Mainiet slaidus ar roku kustībām, padarot prezentācijas vēl viedākas — lietotājam nav nepieciešama ne tālvadības pults, ne pele.

 

Vērtīga papildu pielāgojamība
EB-2255U komplektācijā iekļautais programmatūras komplekts projicēšanai vairākos datoros ļauj pievienot līdz pat 50 datoriem un nodalīt ekrānu, lai varētu izmantotu dalītā ekrāna projicēšanas iespēju — tādējādi šis projektors ir daudz ekonomiskāks un daudzveidīgāks par plakano displeju.

Jautājumi

Par šo ierīci vēl nav bijuši jautājumi.