Gembird 12V-> 1200W + USB ports - Invertors
Specifikācija
Preces kods: EG-PWC1200-01 Ražotājs: Gembird
Šis strāvas pārveidotājs ļauj automašīnā izmantot 230 V strāvas avotu. Turklāt tam ir praktisks USB ports mobilo ierīču uzlādēšanai.
• Vienas kontaktligzdas, 1200 W auto jaudas invertors;
• Ļauj pieslēgt jebkuru ar maiņstrāvu darbināmu elektroniskas ierīci (līdz 1200 W), kā piemēram, portatīvo datoru, mobilo telefonu/kameru lādētājus, elektroinstrumentus u.c.;
• Automātiska aizsardzība pret pārkaršanu, pārslodzi un īssavienojumu;
• Uzlāde un ar termostatu vadāms dzesēšanas ventilators nodrošina stabilu strāvas padevi;
• LED statusa indikators;
• Maināms drošinātājs.
Lasīt vairāk
Cena:
99.99
Atpakaļ
Pieejamība veikalos
Ņem vērā:
Pasūtot no interneta veikala uz veikalu, piegādes laiks ir norādīts preces lapā.
Atpakaļ
Saņemšanas iespējas
Izvēlies sev piemērotu piegādes veidu
  • Veikals
    14. - 20. maijs
    Uzzināt vairāk
  • Pakomāts
    16. - 21. maijs
    Saņem ātri un ērti jebkura Omniva vai DPD pakomāta. Vislabākā izvēle maziem pasūtījumiem.
  • Piegāde Latvijas teritorijā ar uznešanu
    Iespēja pievienot tehnikas uzstādīšanu un vecās tehnikas utilizāciju.
Saņemšanas iespējas Izvēlies sev piemērotu piegādes veidu
Specifikācija
  • Lādētājs
    izejas spriegums 230 VAC +/- 10% at 50 Hz (+/-3Hz)
  • Savienojumi
    USB-A 1 gab
  • Jauda
    Strāva 1200 W
  • Izmēri
    svars 2120 g
    augstums 15 cm
    platums 21 cm
    dziļums 7,2 cm
  • Savienojums
    vada garums 0,8 m
  • Vispārējais parametrs
    IT aksesuāra veids inverters
    materiāls alumīnijs, plastikāts
    ražotājs Gembird
    krāsa pelēka
Līzinga un nomas kalkulators
Aptuvens ikmēneša maksājums
Periods
Pirmā iemaksa
Preces nosaukums Gembird 12V-> 1200W + USB ports - Invertors