Klientu centrs 67 555 888

Grozs

Grozs ir tukšs
Tel. (Darba dienas 10-19):   67 555 888
Obligāts lauks

Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai lietotājiem, kas ir pierakstījušies savā lietotāja kontā vai apstiprinājuši sīkdatņu lietošanu

Diktofons DM-720, Olympus
 • Diktofons DM-720, Olympus
 • Diktofons DM-720, Olympus
 • Diktofons DM-720, Olympus
 • Diktofons DM-720, Olympus

Diktofons DM-720, Olympus

Preces kods: DM-720 Ražotājs: Olympus
Bezmaksas piegāde visā Latvijā precēm virs 20€

0% Līzings uz 6 vai 12 mēnešiem. Sadarbībā ar InBank vai InCredit

Diktofons DM-720, Olympus / DM-720

Eleganti sudrabots korpuss, vienkārši lietojama saskarne un izcila skaņas kvalitāte, pateicoties TRESMIC sistēmai, padara DM-720 par lielisku sabiedroto jūsu biznesā.

Lasīt vairāk

149.99 €

Cena spēkā no līdz kamēr prece pieejama noliktavā

Atpakaļ

13 mēnesī

Atpakaļ

Efektīva balss atskaņošana.

Izmantojot Balss atskaņošanas funkciju, jūs varat izlaist tās ieraksta daļas, kur nav dzirdama balss, un atskaņot tikai tās faila daļas, kur ir balss. Šī iespēja atvieglo sapulces protokola rakstīšanu. Piemēram, ja 70% no ierakstītā faila ir runa, jūs varat 1 stundu garu ierakstu noklausīties 40 minūtēs. Kad esat beidzis ierakstīšanu, izmantojiet Balss atskaņošanu, lai ietaupītu laiku un uzlabotu atskaņošanu.

 

Klips un statīvs jebkurai situācijai.

Diktofonam komplektā ir ērts klipša statīvs, ko var pievienot pie diktofona aizmugures. Klipša statīvu var piestiprināt pie jūsu kabatas vai piezīmju grāmatiņas, vai arī to var izmantot kā statīvu, lai pavērstu diktofonu pret audio avotu, tādējādi samazinot troksni, kas rodas novietojot diktofonu tieši uz galda virsmas.

 

Skaidra skaņa. No augstas līdz zemai.

Uzlabotā TRESMIC 3 mikrofonu sistēma ir tikai augstākā līmeņa OLYMPUS audio ierakstītājiem, kas ļauj veikt ļoti precīzu stereo skaņas ierakstu. Tā izmanto divus pozicionētos mikrofonus, lai kvalitatīvi ierakstītu stereo skaņu, un trešo daudzvirziena centrālo mikrofonu, kas uztver zemākas frekvences basa skaņas. Tas palielina frekvenču diapazonu līdz 20Hz–20kHz, sasniedzot dabisku stereo sajūtu.

 

Viegla pieslēgšanās datu saglabāšanai.

Viegli un ērti saglabājiet datus, izmantojot iebūvēto USB savienotāju. Ievietojiet to PC vai Mac datorā, lai pārsūtītu balss ierakstus no ierīces uz ārējo cieto disku. Varat to lietot arī kā USB atmiņas ierīci jeb zibatmiņu dokumentu koplietošanai.

Atpakaļ

Atpakaļ

 • Veikals
  Rīga, Brīvības gatve 372
  t/c Alfa (preču izsniegšana pie rampas) T:22045076
  Atvērts
  pirmd.-piektd. 10:00 - 21:00
  sestd., svētd. Slēgts

Notiek kartes ielāde…

Atpakaļ

Jautājumi

Par šo ierīci vēl nav bijuši jautājumi.