Klientu centrs P.-Pk. 10-19 67 555 888

Grozs

Grozs ir tukšs

Atpakaļ

Tel. (Darba dienas 10-19):  67 555 888
Obligāts lauks

Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai lietotājiem, kuri ir apstiprinājuši veiktspējas sīkdatņu lietošanu

Bezmaksas jaunināšana uz Windows 11, kad pieejama (skatiet zemāk).

Jauninājuma izlaišanas plāns tiek izstrādāts, bet sākums ir plānots 2021. gada beigās, turpinot 2022. gadā. Konkrētais laiks ir atkarīgs no ierīces. Noteiktiem līdzekļiem ir nepieciešama specifiska aparatūra, skatiet https://www.microsoft.com/windows/windows-OCT21-specifications.

Portatīvais dators Swift 3, Acer

 

Optimāls izmērs, perfekta forma, izsmalcināts stils. Swift 3 ir ērts un kompakts portatīvais dators, kas ļauj izbaudīt izklaidi vai uzturēt kontaktus visas dienas garumā.

Portatīvais dators ZenBook 13 UX325EA, Asus

Jaunais, glītais ZenBook 13 ir kļuvis vēl portatīvāks. Plāns, viegls un neticami kompakts, tomēr, ietver visus nepieciešamos rīkus nepārspējamai daudzpusībai.

Portatīvais dators IdeaPad 5 Pro, Lenovo

IdeaPad 5 Pro Gen 6 portatīvais dators ar QHD ekrānu un patiesi reālistisko Dolby Atmos® telpisko skaņu, nodrošina satriecošu attēla kvalitāti un ir ideāli piemērots izklaidei.


Piekļūstiet tuvāk visam, kas jūs interesē

Mēs jums palīdzēsim veidot saikni ar visu, kas jūs aizrauj. Windows 11 ir jaunas iespējas piekļūt tuvāk visiem mīļajiem, kā arī jaunumiem, spēlēm un saturam.

Atraisiet savu radošo garu

Nodarbojieties ar savu aizraušanos atsvaidzinātā, mierpilnā vidē, kas radīta, lai iedvesmotu jūs nākamajam radošajam piedzīvojumam.

Maksimāli veiciniet produktivitāti

Atzīmējiet visus paveicamos darbus kā pabeigtus, izmantojot tādus rīkus kā Snap Assist un Desktop Groups, kas radīti, lai palīdzētu bez piepūles veikt vairākus uzdevumus.

Jūsu pārlūkprogramma, jūsu izvēle


Ja vēlaties paveikt darbu, baudīt izklaidi vai sazināties ar mīļajiem, šo pārlūkprogrammu var pielāgot tieši jūsu vajadzībām.

Portatīvais dators Vostro 15 5502, Dell

 

Izturīgs 15 collu portatīvais dators ar uzlabotām drošības funkcijām, tostarp, vebkameras privātuma aizvaru un 11. paaudzes Intel® Core ™ procesoru.

Portatīvais dators Katana GF66, MSI

Ar jaunāko 11. paaudzes Intel® Core ™ i7 procesoru un NVIDIA® GeForce RTX 30. sērijas grafikas palīdzību, Katana GF66 ir optimizēts, lai spēļu laikā atbrīvotu patieso sniegumu.

Portatīvais dators ENVY 13-BA1016NA, HP

Gatavs ikreiz, kad rodas iedvesma. Radiet jebkurā laikā un vietā, izmantojot akumulatoru, kas darbojas visu dienu. Viegls, jaudīgs un ar viedām drošības funkcijām.

Veids, kā paveikt lietas


Izmantojot Microsoft 365 abonementu, jūs saņemat drošību, krātuvi un augstākās klases lietotnes par vienu zemu cenu.

Biežāk uzdotie jautājumi


Kāda ir atšķirība starp Windows 10 un Jauno Windows?

Sistēmai Jaunais Windows ir visa Windows 10 jauda un drošība, ko papildina pārveidots un atsvaidzināts dizains. Iekļauti arī jauni rīki, skaņas un programmas. Ir padomāts par visu. Apvienoti dažādi elementi, lai nodrošinātu jaunas un interesantas iespējas datorā.

Kur varu iegādāties datoru, kurā iepriekš instalēta sistēma Jaunais Windows?

Datori ar iepriekš instalētu sistēmu Jaunais Windows būs pieejami šī gada beigās.

Cik maksā dators ar Jauno Windows?

Dažādi! Daudzi ražotāji piedāvās ierīces, kurās darbojas Jaunais Windows. Tām būs dažāda cena.

Es vēlos iegādāties datoru tagad. Vai vēlāk varēšu instalēt Jauno Windows?

Vairākumā Windows 10 datoru, kas šobrīd ir pārdošanā, varēs veikt jaunināšanu uz Jauno Windows. Lai datorā varētu veikt jaunināšanu uz JaunoWindows, tam ir jāatbilst minimālajām aparatūras specifikācijām, un dažiem līdzekļiem ir nepieciešama noteikta aparatūra. Jauninājuma izlaišanas plāns vēl tiek izstrādāts, bet sākums ir plānots 2021. gada beigās, turpinot 2022. gadā. Konkrētais laiks ir atkarīgs no ierīces.

Cik maksā jaunināšana no Windows 10 uz Jauno Windows?

Tā ir bez maksas. Tomēr jaunināšanu varēs veikt tikai Windows 10 datoros, kuros darbojas jaunākā Windows 10 versija un kas atbilst minimālajām aparatūras specifikācijām. Sadaļā Iestatījumi/Windows Update varat pārbaudīt, vai jums ir jaunākie Windows 10 atjauninājumi.

Vai es varu turpināt lietot Windows 10?

Jā. Jaunināšana uz Jauno Windows nav obligāta. Mēs turpināsim atbalstīt sistēmu Windows 10 līdz 2025. gada 14. oktobrim.