Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Sīkdatnes Jums ļaus redzēt precīzāku produkta informāciju un video, ko sniedz trešās puses. Sīkdatnes tiek izmantotas arī veikalu atrašanās vietas attēlošanai kartē. 
Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejami šeit: Sīkdatņu izmantošanas nosacījumi.


Es piekrītu

Klientu centrs
Pr-Sv 10:00-21:00

67 555 888

n

Šo preci nav iespējams iegādāties.

Iebūvējama elektriskā cepeškrāsns, Hansa / tilpums: 66 L

229
Bonusa punkti

Iebūvējama elektriskā cepeškrāsns, Hansa / tilpums: 66 L

Iebūvējama elektriskā cepeškrāsns, Hansa / tilpums: 66 L / BOES696010

Mūsdienīga virtuve nav iedomājama bez iebūvējamās cepeškrāsns.  Iebūvējama elektriskā cepeškrāsns no Hansa kalpos Jums ilgi un palīdzēs vēl labāk attīstīt Jūsu kulinārijas spējas un prasmes. Bet Steam Cleaning, Pro Baby System un Click&Go sistēmas atvieglos cepeškrāsns lietošanu un kopšanu. 

• 12 cepšanas programmas
• Trīskāršā stikla durvis
• Cepeškrāsns iekšējais apgaismojums
• Grila reste
• Gaļas termometrs
• Cepšanas panna un cepšanas paplāte
• Noņemamas stikla durvis
• Receptes uz cepeškrāsns durvīm
• Elektriskais grils un ventilators
• Skārienjutīgas pogas
• Metāla turētāji sānos
• Izvēlnes valoda: igauņu, latviešu, lietuviešu, krievu, vācu, angļu, somu

Papildus informācija
A
  • 1 2 3 4 5

  • Vērtēt un komentēt
  • Salīdzināt
  • Apraksts
  • Specifikācija
  • Komentāri
  • Energo marķējums

Iebūvējama elektriskā cepeškrāsns, Hansa / tilpums: 66 L

Iebūvējama elektriskā cepeškrāsns, Hansa / tilpums: 66 L

BOEY69559

A

559.99 €

  • g
  • c

Ielikt grozā

Steam Cleaning

Pateicoties īpaši gludai emaljas struktūrai, tīrīšana kļūst ātra, viegla un efektīva. Vienkārši ielejiet ūdeni cepšanas traukā, ievietojiet to cepeškrāsnī un uzstādiet temperatūru uz 50°C grādiem konvekcijas režīmā uz 30 minūtēm. Jūs arī varat vienkārši ieliet ūdeni un aktivizēt "Clean" funkciju. Netīrumus uz cepeškrāsns sienām varēsiet viegli notīrīt ar mitru drānu vai sūkli, iegūstot mirdzoši tīru virsmu.

 

Pro Baby System

Lai apmierinātu lietotāju vajadzības, Hansa piedāvā sistēmu, kas būtiski palielina drošības līmeni virtuvē. Pro Baby System ir dažādu funkciju apvienojums, kas sevī ietver Child Lock un durvju slēdzi, I-cool priekšpuses apdari un teleskopiskās vadotnes ar bloķēšanās funkciju. Visas šīs funkcijas ļauj Jums neuztraukties gatavojot, pat ja tuvumā ir bērni.

 

Click&Go system

Cepeškrāsnī esošas Click&Go sliedes ir pilnībā izvelkamas un tām ir bloķēšanās funkcija. Tagad Jūs varat nofiksēt tās ar vienu klikšķi nepieciešamajā gatavošanas līmenī. Kopā ar universālajām restēm tie veido lieliski pielāgojamu komplektu!

 

I-cool front

Šī unikālā durvju dzesēšanas sistēma savāc karsto gaisu no visām stikla paketēm un, izmantojot efektīvu ventilatoru, izvada to ārpus cepeškrāsns, lai priekšdurvju temperatūra tiktu samazināta līdz drošam līmenim. Priekšdurvju paneļa maksimālā temperatūra, kad cepeškrāsns ir uzsildīta līdz 180°C grādiem, ir nieka 35°C grādi. Izbaudiet virtuvē pavadīto laiku, neraizējoties par apdegumiem!

 

Karstā gaisa cirkulācija

Sildīšanas elements, kas ir iebūvēts ap ventilatoru, nodrošina uzlabotu siltuma sadali un nepārtrauktu gaisa cirkulāciju.

 

Temperatūras zonde

Temperatūras zonde nosaka precīzu temperatūru ēdiena iekšpusē. Cepeškrāsns automātiski izslēdzās un ar skaņas signālu brīdina, kad tiek sasniegta iestatītā temperatūra.

 

20 programmas

Izmantojiet lietotāja programmu funkcijas sniegtās priekšrocības, lai izveidotu un saglabātu Jūsu personīgus iestatījumus, šādi personalizējot gatavošanas procesu.

 

37 gatavošanas programmas

Iepriekš iestatītās gatavošanas programmas palīdz sekmēt ēdiena gatavošanu. Vienkārši varat izvēlēties vēlamo ēdienu un aktivizēt attiecīgo programmu. Cepeškrāsns izvēlēsies sildīšanas temperatūru, laiku un gatavošanas metodi.

 

Izgaismots rokturis

Tas ir dekoratīvs elements, kā arī praktisks informācijas avots par iekārtas darbību. Cepeškrāsns izgaismotais rokturis ir nevainojams stilīga dizaina un funkcionalitātes apvienojums.

 

Child Lock

Šī funkcija neļauj bērniem ieslēgt cepeškrāsni, pasargājot Jūs un Jūsu ģimenes locekļus no apdegumiem. Child Lock arī neļauj bērniem mainīt uzstādījumus, kad ierīce darbojas.

 

I-light space

Dubults iekšējais apgaismojums, kas sastāv no divām halogēna spuldzēm, ļauj skaidri saskatīt pašlaik gatavoto ēdienu.

 

Soft open&close

Cepeškrāsns durvju soft open&close funkcija padara tās izmantošanu vēl parocīgāku un baudāmāku. Tā sniedz lielāku kontroli, atverot un aizverot cepeškrāsns durvis un līdz ar to nodrošina daudz patīkamāku lietošanu. Turklāt šī funkcija arī palielina drošību.

 

Teleskopiskās vadotnes ar bloķēšanās funkciju

Teleskopiskās vadotnes ar bloķēšanās funkciju samazina apdedzināšanas risku.

 

Ātrā priekšsildīšana

Jūs varat izmantot šo funkciju, lai sasniegtu nepieciešamu temperatūru pēc iespējas īsākā laikā. Cepeškrāsns uzkarst līdz 150°C grādiem 4 minūšu laikā, kas ir par 20% ātrāk, salīdzinoši ar standarta uzsildīšanas laiku. Šādā veidā Jums tiek nodrošināta iespēja koncentrēties uz galveno – izcila ēdiena pagatavošanu. Arī ēdiena uzsildīšana kļūst ātrāka un vienkāršāka.

 

Ātri tīrāma durvju sistēma

Jauna durvju sistēma ļauj droši un viegli izņemt stiklu bez nepieciešamības izņemt visas durvis. Durvju augšpusē esošie stiprinājumi palīdz izņemt un ielikt stiklu bez palīginstrumentiem. Šādā veidā uzturēt cepeškrāsni tīru ir ļoti vienkārši.