Klientu centrs 67 555 888

Grozs

Grozs ir tukšs
Tel. (Darba dienas 9-21):   67 555 888
Obligāts lauks
Fitnesa viedpulkstenis Vivoactive 3, Garmin
  • Fitnesa viedpulkstenis Vivoactive 3, Garmin
  • Fitnesa viedpulkstenis Vivoactive 3, Garmin
  • Fitnesa viedpulkstenis Vivoactive 3, Garmin
  • Fitnesa viedpulkstenis Vivoactive 3, Garmin

Fitnesa viedpulkstenis Vivoactive 3, Garmin

Preces kods: 010-01769-07 Ražotājs: Garmin

Šo produktu nav iespējams iegādāties!

GPS viedpulkstenis ar iebūvētām lietotnēm sportam un pulsa nolasīšanu no plaukstas locītavas

• Personalizējiet savu pulksteni ar tūkstošiem bezmaksas ciparnīcu noformējumu, lietotņu un palīgrīku no Connect IQ ™ veikala
• Vairāk nekā 15 GPS un iekštelpu sporta lietotnes, ieskaitot lietotnes jogas nodarbībām, skriešanai, peldēšanai u. c.
• Novērojiet savu fiziskās sagatavotības līmeni ar VO2 max un fitnesa vecuma aprēķiniem, turklāt ierīce sniedz informāciju par stresa līmeni
• Pirmā Garmin uz rokas valkājamā ierīce, kas atbalsta Garmin Pay™ funkciju, ļaujot lietotājam norēķināties par pirkumiem ar savu pulksteni
• Savienojamības iespējas: viedtālruņa brīdinājumi, automātiska datu pārsūtīšana un atspoguļošana Garmin Connect ™, LiveTrack u.c.
• Akumulatora darbības laiks: līdz 7 dienām viedpulksteņa režīmā; līdz 13 stundām GPS režīmā

Lasīt vairāk

Līdzīga prece

GPS viedpulkstenis sportam un ne tikai

No treniņa līdz maksāšanai, vivoactive 3 ir viedpulkstenis jūsu aktīvam dzīvesveidam. Viegli veiciet pirkumus ar bezkontakta apmaksu tieši no sava pulksteņa un izmantojot ielādētās sporta lietotnes jūs varat izvēlēties veidu, kādā kļūt sportiskākam. Iebūvētais GPS ieraksta jūsu aktivitāšu distanci, tempu, atrašanās vietu un citus noderīgus datus.

 

Vairāk sporta veidu

Izmantojot vairāk kā 15 ielādētas sporta lietotnes, jūs viegli atradīsiet veidu, kā viegli turpināt būt aktīvam. Dodaties uz golfa laukumu, izbraucienā ar velosipēdu, apmeklējiet jogas nodarbības vai izmēģiniet SUP airēšanu. Kad dodaties ārpus telpām, iebūvētais GPS ļauj vívoactive 3 sekot līdzi izvēlētās aktivitātes detaļām – bez nepieciešamības izmantot savienotu viedtālruni. No braukšanas ar sniega dēli līdz peldēšanai - šis pulkstenis ir perfekts biedrs sporta nodarbībās.

 

Piemērots jums un jūsu darbībām

Jūs varat droši iet ārā ar šo pulksteni uz rokas jebkādos laika apstākļos. Varat droši peldēties un iet dušā ar šo pulksteni, turklāt ierīces Garmin Chroma Display™ ekrāns, kas ir ievietots zem īpaši izturīga Corning® Gorilla® Glass stikliņa ir viegli salasāms spilgtā saules gaismā. Pulkstenim ir arī Side Swipe™ interfeiss, kas padara izvēlņu un palīgrīku izmantošanu ātru un vieglu. Komfortabls, ērts, ar viegli salasāmu informāciju, vívoactive 3 ir vienkārši ērts.

 

Lejupielādējiet un izveidojiet treniņus!

Veidojiet jaunu un uzmundrinošu treniņu grafiku! Izveidojiet savus treniņus skriešanai, velobraukšanai, sirdsdarbības un spēka treniņiem, tad lejupielādējiet tos savā pulkstenī. Jūsu vívoactive 3 pulkstenis sekos līdzi jūsu treniņiem, atkārtojumiem un atpūtas laikiem jūsu vietā.

 

Fiziskās sagatavotības un stresa uzraudzīšana ikdienā

Pateicoties Elevate™ pulsa nolasīšanas tehnoloģijai no plaukstas locītavas, vívoactive 3 ļauj jums uzraudzīt jūsu fitnesa un stresa galvenos aspektus, lai jūs zinātu kā jūsu ķermenis reaģēs dažādos apstākļos. Piemēram, ierīce var aprēķināt jūsu VO2 max (maksimālo skābekļa patēriņa) aprēķinu un jūsu fitnesa vecumu – 2 fiziskās sagatavotības indikatorus, kas bieži var uzlaboties laika gaitā, ja regulāri pildat treniņus. Ierīce seko līdzi arī pulsā (HRV) izmaiņām, lai aprēķinātu un uzraudzītu jūsu stresa līmeni. vívoactive 3 var noteikt, kad fiziski vai emocionāli avoti paaugstina stresa līmeni, lai jūs varētu vieglāk tikt ar to galā.

 

Ērta apmaksa

vívoactive 3 ir pirmā valkājamā Garmin Pay atbalstošā ierīce; varat atstāt mājās ne tikai tālruni, bet arī maku, nezaudējot iespēju iegādāties dzērienu pēc skrējiena. Izmantojiet pulksteni visur, kur izmantojat pieskāriena norēķinu kartes.

 

Pastāvīgs savienojums

Dzīvei nav pauzes pogas, tādēļ nezaudējiet savienojumu ar apkārtējo pasauli, izmantojot savu vívoactive 3 viedpulksteni treniņu laikā. Kad tas ir savienots ar saderīgu viedtālruni, jums ir iespēja saņemt un pat atbildēt uz SMS, aplūkot jaunumus sociālajos tīklos un e-pastā un citu informāciju uz savas plaukstas locītavas. Sameklējiet savu mobilo tālruni, kontrolējiet mūziku viedtālrunī un ļaujiet draugiem sekot jums līdzi reālajā laikā ar LiveTrack funkciju. Jūsu saglabātās aktivitātes pat automātiski tiks augšupielādētas Garmin Connect fitnesa vietnē tiešsaistē.

Jautājumi

Par šo ierīci vēl nav bijuši jautājumi.