Klientu centrs 67 555 888

Grozs

Grozs ir tukšs
Tel. (Darba dienas 9-21):   67 555 888
Obligāts lauks
Aktivitātes uzraudzītājs bērniem vívofit jr. 3, Garmin
 • Aktivitātes uzraudzītājs bērniem vívofit jr. 3, Garmin
 • Aktivitātes uzraudzītājs bērniem vívofit jr. 3, Garmin

Aktivitātes uzraudzītājs bērniem vívofit jr. 3, Garmin

Preces kods: 010-02441-01 Ražotājs: Garmin
Bezmaksas piegāde visā Latvijā (Pērkot e-veikalā)

0% Līzings uz 6 mēnešiem. Sadarbībā ar InBank vai InCredit

0% Līzings uz 12 mēnešiem. Sadarbībā ar InBank vai InCredit

Prece ir pieejama e-veikalā uz pasūtījumu

Aktivitātes uzraudzītājs bērniem vívofit jr. 3, Garmin / 010-02441-01

IZPĒTIET PASAULI SEV APKĀRT!
vívofit jr. 3 nav vienkārši aktivitātes uzraudzītājs bērniem - tā ir interaktīva pieredze, kurā bērni, izpildot aktivitātes normas, piekļūst izglītojošiem pasaules iepazīšanas piedzīvojumiem.

Lasīt vairāk

89.99 €

Mēneša maksa 8 €

8 mēnesī
 • Papildu garantija (2 gadi) 2,08 € mēnesī
 • Aizsardzība pret bojājumiem (1 gads) 2,08 € mēnesī
 • Aizsardzība pret bojājumiem (2 gadi) 3,75 € mēnesī
 • Dubultā aizsardzība (2+2 gadi) 6,25 € mēnesī

Saņemšanas iespējas

Izvēlies vēlamo piegādes veidu pirms apmaksas veikšanas

 • Piegāde Latvijas teritorijā (bez uznešanas)
  2-4 darba dienas
 • DPD Paku Bode
  1-3 darba dienas
 • Piegāde bez ienešanas (tikai Rīga)
  2-4 darba dienas
 • Piegāde ar ienešanu (tikai Rīga)
  2-4 darba dienas
 • Piegāde ar ienešanu + vecās tehnikas paņemšana (tikai Rīga)
  2-4 darba dienas
 • Pakomāts
  1-3 darba dienas
 • Veikals
  2-4 darba dienas
 • Euronics PickUp punkts (Ieriķu iela 5b, Rīga)
  2-4 darba dienas

AKTIVITĀTES PAVER CEĻU UZ PIEDZĪVOJUMIEM
Jūs būsit sava bērna ceļabiedrs izglītojošos piedzīvojumos, kuros iepazīsit ievērojamas vietas un atklāsiet mistērijas, jums ceļojot pa visu pasauli - no antīkās Grieķijas līdz Everesta kalnam!

 

VIKTORĪNAS UN SPĒLES
60 minūšu ikdienas aktivitāte ne tikai paver ceļu uz piedzīvojumiem! Jo vairāk aktivitāšu minūšu bērns reģistrē, jo vairāk iespēju gūst piedalīties viktorīnās, iemācīties jaunas fizisko vingrojumu kustības un spēlēt izaicinājuma un pāra atrašanas spēles.

 

KOLECIONĒJAMI DĀRGAKMEŅI
Dienas aktivitātes mērķu izpilde dāvās bērnam arī krāsainus digitālos dārgakmeņus. Akmeņus var izmantot, lai atklātu attēlus albumos ar atmiņām par piedzīvoto.

 

VINGROJUMU KARTĪTES
Ar ceļabiedru palīdzību jūsu bērni mācīsies vingrojumu pamata kustības no kartītēm ar vingrojumiem, ieskaitot palēcienus uz vietas, tālinot un tuvinot kājas un sasitot plaukstas virs galvas, suņa pozu, kāpšanu kalnā un citus vingrojumus.

 

AKTIVITĀTES UZ LAIKU
Jaunas aktivitātes ar laika piefiksēšanu ļauj bērniem sekot līdzi savam soļu skaitam un aprēķinātajam veiktajam attālumam rotaļu laikā parkā vai futbola treniņā, kā arī piedāvā citas iespējas! Jūs varat aplūkot šīs aktivitātes vēlāk 1 lietotnē.

 

KRĀSAINS EKRĀNS
Arī saulainās dienās, spilgtajos saules staros bērni varēs saredzēt informāciju ierīces krāsainajā ekrānā. Jūs pat varat palīdzēt viņiem pielāgot ekrāna ciparnīcas atainojumu!

 

PALĪGRĪKS ĀRKĀRTAS GADĪJUMIEM
Sagatavojieties neparedzētajam! Ievadiet sava bērna kontaktinformāciju ārkārtas gadījumiem palīgrīkā ārkārtas gadījumiem (ICE - in Case of Emergency), lai vajadzības gadījumā tai viegli varētu piekļūt!

 

SEKOJIET LĪDZI AKTIVITĀTĒM!
Izmantojot Garmin Jr. lietotni, vecāki var skatīt aktivitātes, uzliktos pienākumus, miegu, izpildītos darbiņus un citu informāciju pēc sinhronizācijas ar saderīgām ierīcēm.

 

DARBIŅI UN ATLĪDZĪBAS PAR TO VEIKŠANU
Uzticiet nelielus uzdevumus un darbiņus, izmantojot lietotni, un piešķiriet atlīdzību virtuālu monētu veidā! Šīs lietotnes monētas bērni vēlāk var samainīt pret atlīdzību, par kuru jūs iepriekš esat vienojušies.

 

DRAUDZĪGI ATGĀDINĀJUMI
Kad jūs iestatāt darbiņu un grafika brīdinājumus, bērna aktivitātes uzraudzītāja ierīce ar ikonu parādīs, kas bērnam ir jāizdara. Varat iestatīt gan iknedēļas, gan arī ikdienas brīdinājumus.

 

IZAICINĀJUMI SOĻU SKAITAM
Izmantojot soļu skaita izaicinājumu Toe-to-Toe™, bērni var veikt sinhronizāciju ar tuvumā esošu draugu ierīcēm, lai sacenstos soļu sacensībās uz laiku! Arī vecākiem būs jautri, izmantojot lietotni Toe-to-Toe un saderīgu, valkājamu Garmin ierīci!

 

ESIET AKTĪVI KOPĀ!
Saistieties ar bērnu draugiem lietotnē Garmin Connect™ un veidojiet savienojumu ar citām ģimenēm lietotnē Garmin Jr.. Darbojieties kopā un sacentieties vairāku ģimeņu nedēļas soļu sacensībās!

 

BĒRNIEM PAREDZĒTS REŽĪMS
Ieslēdziet Garmin Jr. lietotnē bērniem paredzētu režīmu, lai sniegtu viņiem ierobežotu piekļuvi skatīt un pārbaudīt savus darbiņus un atklāt lietotnes piedzīvojuma jaunāko misiju!

Jautājumi

Par šo ierīci vēl nav bijuši jautājumi.