Klientu centrs 67 555 888

Grozs

Grozs ir tukšs
Tel. (Darba dienas 10-19):   67 555 888
Obligāts lauks
Veļas mazgājamā mašīna, Bosch (10 kg)
 • Veļas mazgājamā mašīna, Bosch (10 kg)
 • Veļas mazgājamā mašīna, Bosch (10 kg)
 • Veļas mazgājamā mašīna, Bosch (10 kg)
 • Veļas mazgājamā mašīna, Bosch (10 kg)

Veļas mazgājamā mašīna, Bosch (10 kg)

Preces kods: WAXH2KB0SN Ražotājs: Bosch
0% Līzings uz 6 vai 12 mēnešiem. Sadarbībā ar InBank vai InCredit

Bezmaksas piegāde visā Latvijā (Pērkot e-veikalā)

Prece ir pieejama e-veikalā uz pasūtījumu

• i-DOS: automātiski nosaka precīzas veļas, ūdens un mazgāšanas līdzekļa proporcijas.
• 4D Wash System: palīdz ūdenim un mazgāšanas līdzeklim iekļūt dziļi audumā un rūpīgi izmazgāt pat lielu veļas daudzumu.
• Easy Start Guide: ieteiks katram veļas tipam piemērotāko mazgāšanas programmu lietotnē Home Connect.
• Push paziņojumi: saņem statusa ziņojumus savā mobilajā ierīcē, pateicoties lietotnei Home Connect.
• Attālinātā diagnostika: pateicoties lietotnei Home Connect, tev pieejams attālinātais atbalsts un sākotnējā diagnostika.

Lasīt vairāk

929 € -151 € 1079.99 €

Cena spēkā no 01.10.2021 līdz 31.10.2021

78 mēnesī

Saņemšanas iespējas

Izvēlies vēlamo piegādes veidu pirms apmaksas veikšanas. Lielā pasūtījumu apjoma dēļ pasūtījumi var kavēties.

 • Piegāde Latvijas teritorijā (bez uznešanas)
  3-5 dd
 • Piegāde Latvijas teritorijā ar ienešanu
  3-5 dd
 • Piegāde bez ienešanas (tikai Rīga)
  3-5 dd
 • Piegāde ar ienešanu (tikai Rīga)
  3-5 dd
 • Piegāde ar ienešanu + vecās tehnikas paņemšana (tikai Rīga)
  3-5 dd
 • Veikals
  3-5 dd
 • Euronics PickUp punkts (Ieriķu iela 5b, Rīga)
  2-4 dd

Nosvērs un nomērīs tavā vietā.
i-DOS noteiks precīzu mazgāšanas līdzekļa un ūdens daudzumu atkarībā no veļas daudzuma, auduma veida un netīrības pakāpes. Perfekti tīrai veļai.

 

Pat ja veļas mašīna ir pilna, veļa būs nevainojami tīra.
Kā nodrošināt nevainojamu rezultātu, ja drēbes ir īpaši netīras vai veļas mašīna ir ļoti pilna? Iepazīsties – 4D Wash System. Tā apvieno tiešo ūdens izsmidzināšanu ar papildu centrifūgas ciklu, lai optimāli izmantotu mazgāšanas līdzekli un ūdeni, un iekļūtu dziļi audumā. Ļoti netīrai veļai izvēlies 4D Wash System programmu Intensive Plus vēl intensīvākai mazgāšanai.

 

Vienmēr zini, ko dara tava veļas mazgājamā mašīna.
Veļas mašīna uz tavu mobilo ierīci nosūtīs paziņojumus, informējot par programmas statusu un citu informāciju. Ja nevēlies tos saņemt – vienkārši izslēdz.

 

Kontrolē savu veļas mazgājamo mašīnu, lai kur tu atrastos.
Pateicoties Home Connect, tīra veļa ir rokas stiepiena attālumā. Savienojot savu viedo veļas mašīnu ar lietotni Home Connect, tu iegūsi pieeju neskaitāmām funkcijām, kas ievērojami atslogos ikdienu, ļaujot veltīt vairāk laika sev. Sākot ar iespēju ieslēgt veļas mašīnu un vajadzīgo programmu, atrodoties ceļā, līdz pat paziņojumam par pabeigtu mazgāšanas ciklu. Sagatavojies patīkamākai un vienkāršākai veļas mazgāšanas pieredzei!

 

Perfekti tīra veļa. Automātiski.
Automātiskā programma pati pielāgo iestatījumus atkarībā no veļas daudzuma, auduma veida un netīrības pakāpes izcili tīram rezultātam.

 

Perfekti tīra veļa par 65% īsākā laikā.
Kad katra minūtei ir nozīme, paļaujies uz SpeedPerfect. Šī funkcija samazina mazgāšanas laiku līdz pat 65%*, vienlaikus nodrošinot perfekti tīru veļu. Turklāt tā darbojas ar lielāko daļu veļas mazgāšanas programmu un ir piemērota jebkuram veļas daudzumam un auduma veidam. Piemērs: izvēlies SpeedPerfect kopā ar jaukta tipa veļas programmu un izmazgā vidēju veļas daudzumu tikai 45 minūtēs. *Atšķirība starp programmām Easy Care 40°C un Easy Care 40°C ar SpeedPerfect.

 

Dziļi attīra īpaši netīru veļu.
Programma Intensive Plus brīžos, kad veļas mašīna ir pilna vai arī veļa ir ļoti netīra, nodrošina īpaši spēcīgu mazgāšanu. Un tas viss – pogas spiediena attālumā.

 

Visa svarīgā informācija vienuviet.
Veļas mašīnas displejs ComfortControl parāda visu svarīgo informāciju, ieskaitot ūdens un elektroenerģijas patēriņu.

 

Mazgā maigi, bet rūpīgi.
Patentētā sistēma VarioDrum nodrošina vienmērīgu ūdens līmeni tvertnē maigai, taču rūpīgai visu veidu apģērbu mazgāšanai.

 

Kaut ko aizmirsi? Vienkārši pievieno!
Tas brīdis, kad pamani aizmirstu zeķi, kreklu vai dvieli tieši tad, kad tikko ieslēgta veļa mašīna. Ar Reload funkciju mūsu veļas mašīnas ļauj vienkārši pievienot un izņemt veļu mazgāšanas cikla laikā.* Vienkārši apturi programmu, atver durvis un pievieno aizmirsto vai izņem lieko. Tad aizver durvis, nospied "Start", un veļas mazgāšana turpināsies.  *Funkcija nav pieejama, ja tvertnes temperatūra pārsniedz 50 °C vai ūdens līmenis tvertnē ir pārāk augsts.

 

Tīrai un svaigai tvertnei.
Cik bieži būtu jātīra veļas mašīnas tvertne? Lai par to nebūtu jāuztraucas, programma DrumClean pati atgādinās un parūpēsies, lai tvertne būtu higiēniski tīra un svaiga. Ik pēc 20 cikliem 40 °C vai zemākā temperatūrā saņemsi atgādinājumu. Pievērsies tam, kas patiešām svarīgs. Tava veļas mazgājamā mašīna pati parūpēsies par sevi.

 

Divkārša aizsardzība pret ūdens radītiem bojājumiem.
Mūsu AquaStop garantija aizsargā tavu veļas mašīnu pret ūdens radītiem bojājumiem visu tās kalpošanas laiku. AquaStop palīdz novērst visa veida ūdens radītus bojājumus.

 

Klusa kā čuksts.
Inovatīvais AntiVibration dizains stabilizē veļas mazgājamo mašīnu un samazina tās vibrācijas.

 

Tīra veļa tieši tad, kad vajag.
Jāskrien pa darīšanām, bet atgriežoties vēlies svaigi izmazgātu veļu? Vai varbūt dodies pie miera un vēlies tīru veļu no rīta? Funkcija TimeDelay ļauj atlikt mazgāšanas programmas sākumu uz jebkuru laiku tuvākajās 24 stundās. Tie ir ikdienas dzīves mazie prieciņi.

Jautājumi

Par šo ierīci vēl nav bijuši jautājumi.

energy-label