Klientu centrs 67 555 888

Grozs

Grozs ir tukšs
Tel. (Darba dienas 10-19):   67 555 888
Obligāts lauks
Veļas mazgājamā mašīna HomeProfessional, Bosch (10 kg)
 • Veļas mazgājamā mašīna HomeProfessional, Bosch (10 kg)
 • Veļas mazgājamā mašīna HomeProfessional, Bosch (10 kg)
 • Veļas mazgājamā mašīna HomeProfessional, Bosch (10 kg)
 • Veļas mazgājamā mašīna HomeProfessional, Bosch (10 kg)

Veļas mazgājamā mašīna HomeProfessional, Bosch (10 kg)

Preces kods: WAXH2E0LSN Ražotājs: Bosch
0% Līzings uz 6 vai 12 mēnešiem. Sadarbībā ar InBank vai InCredit

Bezmaksas piegāde visā Latvijā (Pērkot e-veikalā)

Veļas mazgājamā mašīna HomeProfessional, Bosch (10 kg) / WAXH2E0LSN

Home Professional veļas mazgājamā mašīna ar viedo dozēšanas sistēmu i-DOS, Home Connect un AntiStain Plus funkciju darbojas automātiski, ērti un atvieglo jūsu ikdienas mājas soli.

• i-DOS sistēma: automātiski nomēra precīzu veļas mazgāšanas līdzekļa un ūdens daudzumu, kāds vajadzīgs katrai veļas porcijai
• AntiStain Plus – funkcija nosaka un iztīra 16 visbiežāk sastopamo veidu traipus bez sākotnējas to apstrādes
• 4D WashSystem funkcija: ūdens un mazgāšanas līdzeklis efektīvi iekļūst auduma šķiedrās
• Home Connect: mājsaimniecības ierīces ar viedo savienojamību atvieglo ikdienas mājas soli
• Veļas mazgājamās mašīnas automātiskās programmas visu mazgāšanas procesu pielāgo atbilstoši auduma veidam un netīrības pakāpei
• Atkārtotas iekraušanas funkcija – iespēja pievienot veļas gabalus pat pēc mazgāšanas cikla sākšanās
• TFT teksta ekrāns ar augstu izšķirtspēju vienkāršai lietošanai
• XXL Tilpnes tilpums: 70
• Tvertnes apgaismojums - LED
• VarioDrum - saudzīga un efektīva mazgāšana
• DrumClean ar atgādinājuma funkciju
• AntiVibration Design - darbojas stabilāk un klusāk
• Mazgāšanas līdzekļa pārdozēšanas norāde
• Veļas balansa kontrole

Lasīt vairāk

1199 € -101 € 1299.99 €

Cena spēkā no 01.10.2021 līdz 31.10.2021

100 mēnesī

Saņemšanas iespējas

Izvēlies vēlamo piegādes veidu pirms apmaksas veikšanas. Lielā pasūtījumu apjoma dēļ pasūtījumi var kavēties.

 • Piegāde Latvijas teritorijā (bez uznešanas)
  3-5 dd
 • Piegāde Latvijas teritorijā ar ienešanu
  3-5 dd
 • Piegāde bez ienešanas (tikai Rīga)
  3-5 dd
 • Piegāde ar ienešanu (tikai Rīga)
  3-5 dd
 • Piegāde ar ienešanu + vecās tehnikas paņemšana (tikai Rīga)
  3-5 dd
 • Veikals
  0-5 dd
 • Euronics PickUp punkts (Ieriķu iela 5b, Rīga)
  2-4 dd

Vairs nekādu uztraukumu par to, kā pareizi noteikt mazgāšanas līdzekļa daudzumu
Kāds daudzums mazgāšanas līdzekļa būs par daudz vai par maz? i-DOS automātiskā dozēšanas sistēma vienmēr noteiks pareizo proporciju. Viedā i-DOS sistēma katrā mazgāšanas reizē noteiks atbilstošu šķidrā mazgāšanas līdzekļa daudzumu. Aktivizējot automātisko programmu, i-DOS automātiskās dozēšanas sistēma ieregulē visus vajadzīgos iestatījumus, lai Jūsu veļa būtu nevainojami tīra. Veļasmašīna precīzi pielāgo mazgāšanas līdzekļa daudzumu atbilstoši veļas daudzumam, auduma veidam un netīrības pakāpei. Šādi mazgāšanas līdzeklis netiks lietots ne par daudz (āda netiks kairināta un uz veļas nebūs redzami mazgāšanas līdzekļa nosēdumi), ne par maz (mazgāšanas rezultāts nebūs neapmierinošs). Ievērojami samazinot nepieciešamību pēc papildu mazgāšanas līdzekļa un ūdens, i-DOS rūpējas ne tikai par Jūsu drēbēm, bet arī saudzē vidi. Iestatiet sistēmu vienreiz, un tā katrā mazgāšanas reizē automātiski noteiks vajadzīgo līdzekļa daudzumu.

 

Traipu veidam atbilstoša mazgāšana
Nav divu vienādu traipu. Pareiza mazgāšanas programmas izvēle atbilstoši traipu veidam dažkārt rada apjukumu un iegūtais rezultāts nav tāds kā cerējāt. Bosch veļas mazgājamās mašīnas ar AntiStain funkciju iztīra traipus katru mazgāšanas reizi. AntiStain sistēma viegli iztīra līdz pat 16 visbiežāk sastopamo traipu veidus. Veļas mazgājamā mašīna automātiski nosaka temperatūru, apgriezienu skaitu un mērcēšanas laiku grūtāk iztīrāmiem traipiem pirms tiek uzsākta Jūsu izvēlētā mazgāšanas programma. Neatkarīgi no traipu veida, ar AntiStain Jūsu veļa būs tīra. Pilnībā automātiska darbība.

 

Easy Start
Funkcija Easy Start ieteiks labāko Jūsu veļas mazgājamās mašīnas programmu. Jums tikai jāievada veļas krāsa, netīrības pakāpe un materiāls. Nav nepieciešams pašam lauzīt galvu par vajadzīgo programmu.

 

Pašpiegādes paziņojumi
Ja vēlaties, uz Jūsu mobilo ierīci var tikt nosūtīti pašpiegādes paziņojumi. Home Connect lietotnē viegli varat atrast pašreizējo savu ierīču darbības progresu un visu vajadzīgo informāciju.

 

Ideāla veļas mazgāšana, nospiežot vienu pogu!
Kā sasniegt ideālus mazgāšanas rezultātus? Vienkārši nospiediet pogu "Start". Veļas mazgājamās mašīnas divas automātiskās programmas – izturīgai veļai vai saudzīgai mazgāšanai – tiks galā ar pārējo. Mazgāšanas process ir ideāli pielāgots Jūsu veļas prasībām.

 

Saudzē drēbes. Saudzē ādu
AllergyPlus ir ideāli piemērota programma apģērbam, kas saskaras tieši ar ādu, it īpaši, ja Jums ir jutīga un viegli sakairināma āda. Īpaši izstrādāts mazgāšanas cikls, ilgāki temperatūras cikli un papildu skalošana mazina alergēnu nosēdumu klātbūtni līdz minimumam. Rezultāts ir mazāk putekšņu daļiņu, dzīvnieku spalvu un putekļu ērču. Šī programma ir ideāli piemērota cilvēkiem ar alerģijām un vienlaikus ir saudzīga pret apģērbu.

 

Nemainīga kvalitāte, īsāks mazgāšanas cikls
SpeedPerfect ir īpaša funkcija, kas ļauj saīsināt mazgāšanas ciklu par līdz pat 65%*, bez kvalitātes zuduma. To var kombinēt ar vairums programmu, visa veida ielādēm un audumiem. Piemēram, izvēloties programmu jauktu apģērbu mazgāšanai kombinācijā ar SpeedPerfect funkciju, Jūs varat izmazgāt līdz 4 kg veļas tikai 41 minūtē.

*Salīdzinot mazgāšanas cikla ilgumu Easy Care Programme 40°C ar Easy Care Programme 40°C kombinācijā ar in SpeedPerfect funkciju.

 

Tīriet savus iemīļotākos apģērbus saudzīgā un efektīvā tīrīšanas režīmā
Bieži mazgājot savus iemīļotākos vai saudzējamos apģērbus, tie var tikt sabojāti. Unikālā un patentētā VarioDrum sistēma nodrošina viemērīgu ūdens padevi un saudzīgi un efektīvi iztīra visu veidu apģērbu, to nestiepjot, neburzot un nebojājot. Atkarībā no izvēlētās programmas piliena formas dizains un asimetriskās lāpstiņas saudzīgi groza veļu cilindra vidū, neatkarīgi no rotācijas virziena. Tas ne tikai nodrošina ļoti netīras veļas intensīvu mazgāšanu, bet arī kopumā ātrāku un rūpīgāku mazgāšanu. Aplaimojiet savas drēbes ar profesionāla līmeņa mazgāšanu.

 

Vairs nekādu aizmirstu veļas gabalu!
Nesen sākāt mazgāšanas ciklu un tad pēkšņi atcerējāties, ka aizmirsāt ielikt bērnu zeķes, savu T-kreklu? Atkārtotas iekraušanas funkcija ir iespēja pievienot veļas gabalus pat pēc mazgāšanas cikla sākšanās un tā laikā.* Vienkārši nopauzējiet mazgāšanas ciklu un atveriet durvis, ielieciet aizmirstos apģērbus un turpiniet mazgāšanas ciklu. *Atkārtotas iekraušanas funkcija nav pieejama, ja temperatūra ir lielāka par 50 °C vai ūdens līmenis ir pārāk augsts.

 

AquaStop: Garantēta mūža aizsardzība pret ūdens radītajiem bojājumiem
AquaStop sistēma sastāv no padeves caurules ar dubultām sieniņām, drošības vārsta, kā arī grīdas tvertnes ar pludiņslēdzi, kas nodrošina 100% aizsardzību pret ūdens radītajiem bojājumiem – Bosch garantija visam ierīces mūžam.

 

AntiVibration sānu sienas: vairāk stabilitātes un mazāk vibrāciju
Sienu jaunā konstrukcija ne tikai skaisti izskatās, šī sistēma nodrošina arī vairāk stabilitātes un samazina vibrāciju līmeni. Uzlabotā izolācija regulē arī trokšņu līmeni, padarot Bosch Logixx un Avantixx darbību ļoti klusu pat centrifūgas cikla laikā.

 

Mazgā katru veļas porciju ar nevainojamiem rezultātiem
4D WashSystem ir jauna dimensija veļas mazgāšanā. 4D WashSystem funkcija apvienojumā ar DirectWaterSpray un papildu apgriezieniem nodrošina efektīvu ūdens un mazgājamā līdzekļa patēriņu. Rezultātā katra veļas porcija tiek rūpīgi izmazgāta. Arī tad, ja tvertne ir pilna vai mazgājat ļoti netīru veļu, varat neuztraukties par rezultātu. Izvēlieties 4D WashSystem ar Intensive Plus funkciju, kas pastiprinās mazgāšanas ciklu.

 

Ilgstošas un klusas darbības garantija
Bieži mājās esošais troksnis var mainīt dienas noskaņojumu, jo īpaši tad, ja vēlaties klusi un mierīgi pavakariņot kopā ar ģimeni. Ar Bosch EcoSilence Drive kluso darbību Jums piemirsīsies, ka ieslēdzāt veļas mazgājamo mašīnu. Energotaupīgs motors, kas optimāli samazina berzes radīto troksni, darbojas klusi un ekonomiski. Tam ir 10 gadu garantija.

 

DrumClean ar atgādinājuma funkciju
Programma tvertnes tīrīšanai ar atgādinājuma funkciju palīdz uzturēt to higiēniski tīru. Pēc 20 mazgāšanas cikliem zem 40° C, veļas mazgājamā mašīna automātiski atgādinās par tvertnes tīrīšanu ar šai darbībai paredzēto programmu.

Neizdevās iegūt atrašanās vietu

Notiek kartes ielāde…

Jautājumi

Par šo ierīci vēl nav bijuši jautājumi.

energy-label