Klientu centrs 67 555 888

Grozs

Grozs ir tukšs
Tel. (Darba dienas 9-21):   67 555 888
Obligāts lauks
Veļas mazgājamā mašīna, Bosch (9 kg)
  • Veļas mazgājamā mašīna, Bosch (9 kg)
  • Veļas mazgājamā mašīna, Bosch (9 kg)
  • Veļas mazgājamā mašīna, Bosch (9 kg)
  • Veļas mazgājamā mašīna, Bosch (9 kg)

Veļas mazgājamā mašīna, Bosch (9 kg)

Preces kods: WAVH8KL9SN Ražotājs: Bosch
Bezmaksas piegāde visā Latvijā

0% Līzings uz 6 vai 12 mēnešiem. Sadarbībā ar InBank vai InCredit

Veļas mazgājamā mašīna, Bosch (9 kg) / WAVH8KL9SN

Serie|8 i-DOS veļas mazgājamā mašīna ar Home Connect un 4D Wash System ar Intensive Plus funkciju automātiski mazgā katru veļas porciju ar nevainojamiem rezultātiem.

• i-DOS sistēma: automātiski nomēra precīzu veļas mazgāšanas līdzekļa un ūdens daudzumu, kāds vajadzīgs katrai veļas porcijai
• 4D WashSystem funkcija: ūdens un mazgāšanas līdzeklis efektīvi iekļūst auduma šķiedrās
• Home Connect: mājsaimniecības ierīces ar viedo savienojamību atvieglo ikdienas mājas soli
• Veļas mazgājamās mašīnas automātiskās programmas visu mazgāšanas procesu pielāgo atbilstoši auduma veidam un netīrības pakāpei
• EcoSilence Drive™: īpaši ekonomiska un klusa darbība; 10 gadu garantija
• Īpašas programmas: Automātiskā saudzīga, Tvertnes tīrīšana ar atgādinājumu, Krekli/blūzes, Ūdens noliešana/centrifūga, Ātrā/jaukta veļa, Sporta drēbes, Single Rinse, Super 15 min / Super 30 min
• DrumClean ar atgādinājuma funkciju
• Atkārtotas iekraušanas funkcija – iespēja pievienot veļas gabalus pat pēc mazgāšanas cikla sākšanās
• Liels LED ekrāns programmu statusa parādīšanai, temperatūras izvēlei, maks. centrifūgas ātruma, atlikušā laika un 24 h atliktā beigšanas laika
• Tvertnes apgaismojums - LED
• VarioDrum - saudzīga un efektīva mazgāšana
• AntiVibration Design - stabilāka un klusāka darbība
• Automātiski nosaka veļas daudzumu un nomēra precīzu veļas mazgāšanas līdzekļa un ūdens daudzumu, kāds vajadzīgs katrai veļas porcijai
• Patēriņa rādījums sniedz informāciju par enerģijas un ūdens patēriņu

Lasīt vairāk

899 € -101 € 999.99 €

Cena spēkā no 01.10.2021 līdz 31.10.2021

75 mēnesī

Vairs nekādu uztraukumu par to, kā pareizi noteikt mazgāšanas līdzekļa daudzumu
Kāds daudzums mazgāšanas līdzekļa būs par daudz vai par maz? i-DOS automātiskā dozēšanas sistēma vienmēr noteiks pareizo samēru. Viedā i-DOS sistēma katrā mazgāšanas reizē noteiks atbilstošu šķidrā mazgāšanas līdzekļa daudzumu. Aktivizējot automātisko programmu, i-DOS automātiskās dozēšanas sistēma ieregulē visus vajadzīgos iestatījumus, lai jūsu veļa būtu nevainojami tīra. Veļasmašīna precīzi pielāgo mazgāšanas līdzekļa daudzumu atbilstoši veļas daudzumam, auduma veidam un netīrības pakāpei. Šādi mazgāšanas līdzeklis netiks lietots ne par daudz (āda netiks kairināta un uz veļas nebūs redzami mazgāšanas līdzekļa nosēdumi), ne par maz (mazgāšanas rezultāts nebūs neapmierinošs). Ievērojami samazinot nepieciešamību pēc papildu mazgāšanas līdzekļa un ūdens, i-DOS rūpējas ne tikai par jūsu drēbēm, bet arī saudzē vidi. Iestatiet sistēmu vienreiz, un tā katrā mazgāšanas reizē automātiski noteiks vajadzīgo līdzekļa daudzumu.

 

Easy Start
Funkcija Easy Start ieteiks labāko jūsu veļas mazgājamās mašīnas programmu. Jums tikai jāievada veļas krāsa, netīrības pakāpe un materiāls. Nav nepieciešams pašam lauzīt galvu par vajadzīgo programmu.

 

Pašpiegādes paziņojumi
Ja vēlaties, uz jūsu mobilo ierīci var tikt nosūtīti pašpiegādes paziņojumi, lai jūs vienmēr būtu informēts par veļas mašīnas stāvokli. Home Connect lietotnē viegli varat atrast pašreizējo savu ierīču progresu un visu vajadzīgo informāciju.

 

Ideāla veļas mazgāšana, nospiežot vienu pogu!
Kā sasniegt ideālus mazgāšanas rezultātus? Vienkārši nospiediet pogu "Start". Veļas mazgājamās mašīnas divas automātiskās programmas – izturīgai veļai vai saudzīgai mazgāšanai – tiks galā ar pārējo. Mazgāšanas process ir ideāli pielāgots jūsu veļas prasībām.

 

Nemainīga kvalitāte, īsāks mazgāšanas cikls
SpeedPerfect ir īpaša funkcija, kas ļauj saīsināt mazgāšanas ciklu par līdz pat 65%*, bez kvalitātes zuduma. To var kombinēt ar vairums programmu, visa veida ielādēm un audumiem. Piemēram, izvēloties programmu jauktu apģērbu mazgāšanai kombinācijā ar SpeedPerfect funkciju, jūs varat izmazgāt līdz 4 kg veļas tikai 41 minūtē. (*Salīdzinot mazgāšanas cikla ilgumu Easy Care Programme 40°C ar Easy Care Programme 40°C kombinācijā ar in SpeedPerfect funkciju.)

 

Tīriet savus iemīļotākos apģērbus saudzīgā un efektīvā tīrīšanas režīmā
Bieži mazgājot savus iemīļotākos vai saudzējamos apģērbus, tie var tikt sabojāti. Unikālā un patentētā VarioDrum sistēma nodrošina viemērīgu ūdens padevi un saudzīgi un efektīvi iztīra visu veidu apģērbu, to nestiepjot, neburzot un nebojājot. Atkarībā no izvēlētās programmas piliena formas dizains un asimetriskās lāpstiņas saudzīgi groza veļu cilindra vidū, neatkarīgi no rotācijas virziena. Tas ne tikai nodrošina ļoti netīras veļas intensīvu mazgāšanu, bet arī kopumā ātrāku un rūpīgāku mazgāšanu. Aplaimojiet savas drēbes ar profesionāla līmeņa mazgāšanu.

 

Vairs nekādu aizmirstu veļas gabalu!
Cik nesen jūs sākāt mazgāšanas ciklu un tad pēkšņi atcerējāties, ka aizmirsāt ielikt bērnu zeķes, savu mīļāko T-kreklu? Atkārtotas iekraušanas funkcija ir iespēja pievienot veļas gabalus pat pēc mazgāšanas cikla sākšanās un tā laikā.* Vienkārši nopauzējiet mazgāšanas ciklu un atveriet durvis, ielieciet aizmirstos apģērbus un turpiniet mazgāšanas ciklu. (*Atkārtotas iekraušanas funkcija nav pieejama, ja temperatūra ir lielāka par 50 °C vai ūdens līmenis ir pārāk augsts.)

 

AquaStop: Garantēta mūža aizsardzība pret ūdens radītajiem bojājumiem
AquaStop sistēma sastāv no padeves caurules ar dubultām sieniņām, drošības vārsta, kā arī grīdas tvertnes ar pludiņslēdzi, kas nodrošina 100% aizsardzību pret ūdens radītajiem bojājumiem – Bosch garantija visam ierīces mūžam.

 

Mazgā katru veļas porciju ar nevainojamiem rezultātiem
4D WashSystem ir jauna dimensija veļas mazgāšanā. 4D WashSystem funkcija apvienojumā ar DirectWaterSpray un papildu apgriezieniem nodrošina efektīvu ūdens un mazgājamā līdzekļa patēriņu. Rezultātā katra veļas porcija tiek rūpīgi izmazgāta. Arī tad, ja tvertne ir pilna vai mazgājat ļoti netīru veļu, varat neuztraukties par rezultātu. Izvēlieties 4D WashSystem ar Intensive Plus funkciju, kas pastiprinās mazgāšanas ciklu.

 

Attālināta vadība un kontrole
Bosch veļas mazgājamās mašīnas aprīkotas ar attālināto vadību, izmantojot Home Connect lietotni. Tagad tīra veļa ir vienas pogas spiediena attālumā. Lietojiet savu viedierīci, lai kontrolētu un uzraudzītu veļas mazgājamās mašīnas darbību, izmantojot Home Connect lietotni. Atvieglots ikdienas mājas solis un ietaupīts laiks!

 

DrumClean ar atgādinājuma funkciju
Programma tvertnes tīrīšanai ar atgādinājuma funkciju palīdz uzturēt to higiēniski tīru. Pēc 20 mazgāšanas cikliem zem 40° C, veļas mazgājamā mašīnā/žāvētājs automātiski atgādinās par tvertnes tīrīšanu ar šajai darbībai paredzēto programmu.

Notiek kartes ielāde…

Jautājumi

Par šo ierīci vēl nav bijuši jautājumi.

energy-label