Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Sīkdatnes Jums ļaus redzēt precīzāku produkta informāciju un video, ko sniedz trešās puses. Sīkdatnes tiek izmantotas arī veikalu atrašanās vietas attēlošanai kartē. 
Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejami šeit: Sīkdatņu izmantošanas nosacījumi.


Es piekrītu

Klientu centrs
Pr-Sv 10:00-21:00

67 555 888

Miele logo

Priekšrocību pārskats

 

EcoDry tehnoloģija

Ekonomiski žāvētāja darbmūža garumā 
"Miele EcoDry" tehnoloģija ilgtermiņā garantē zemu elektroenerģijas patēriņu un īsus žāvēšanas laikus. Efektīvi apvienojot "Miele" filtru sistēmu ar bezapkopes siltummaini, pūkas nevar aizsprostot siltummaini un laika gaitā samazināt iekārtas veiktspēju. "Miele" siltumsūkņa tipa veļas žāvētāji ar "EcoDry" darbojas nemainīgi ekonomiski visa iekārtas darbmūža garumā.

FragranceDos

Aromātiska veļa – tieši tā, kā Jums patīk 
Ar "Miele" smaržu flakoniem, kas pieejami 5 jutekliskos variantos, Jūs savai veļai žāvēšanas laikā piešķirsiet savu personīgo mīļāko smaržu. Smaržas uzņēmumam "Miele" ražo ģimenes uzņēmumā Dienvidfrancijā, kas rada smaržas jau kopš 1871. gada. Vietējie parfimēri, izmantojot patentētu procesu, rūpējas par vērtīgo esenču saglabāšanu. Rezultāts — patīkami svaiga un dabiska veļas smarža līdz pat 4 nedēļām.

Perfect Dry

Kaļķa sensors nodrošina precīzu žāvēšanas rezultātu
Ar patentēto Perfect Dry sistēmu Jūsu veļa tiek "precīzi" izžāvēta arī, ja ūdenī ir ļoti daudz kaļķa. Žāvēšanā tas nebūt nav pašsaprotami. Kaļķa saturs ūdenī ietekmē atlikušā mitruma mērījumu un līdz ar to žāvēšanas rezultātu. "Perfect Dry" ar kaļķa sensoru nosaka faktisko kaļķa saturu un precīzi pielāgo žāvēšanas procesu. Veļa netiek pārkaltēta un nav arī pārāk mitra. Vienmēr tiek sasniegta tieši vajadzīgā sausuma pakāpe.

Energoefektivitāte

Taupīga un videi draudzīga žāvēšana
Tik videi nekaitīgi var būt veļas žāvētāji: lielākajai daļai "Miele" veļas žāvētāju ar siltumsūkni ir energoefektivitātes klase A++. Ierīces ar ļoti efektīvo "Miele" "ProfiEco" motoru un kontrolēto kompresoru darbojas vēl ekonomiskāk un tiek pat iedalītas energoefektivitātes klasē A+++. Tas priecē Jūsu maciņu un nozīmē – veļas žāvēšana ar tīru sirdsapziņu.

Bezapkopes siltummainis

Drošs līdz pēdējai detaļai 
"Miele" veļas žāvētājos ar siltumsūkni siltummaini aizsargā efektīva filtru sistēma un to nav nepieciešams tīrīt. Tas nodrošina to, ka zems enerģijas patēriņš saglabājas nepārtraukti – visu iekārtas ekspluatācijas laiku.

Knitterschutz

Automātiska uzbužināšana 
Ja jūs nevarat izņemt veļu uzreiz pēc programmas beigām, funkcija aizsardzībai pret burzīšanos regulāros intervālos uzbužina veļu un pasargā to no burzīšanās.