Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Sīkdatnes Jums ļaus redzēt precīzāku produkta informāciju un video, ko sniedz trešās puses. Sīkdatnes tiek izmantotas arī veikalu atrašanās vietas attēlošanai kartē. 
Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejami šeit: Sīkdatņu izmantošanas nosacījumi.


Es piekrītu

Klientu centrs
Pr-Sv 10:00-21:00

67 555 888

Miele logo

Priekšrocību pārskats

 

TwinDos

Labākā šķidro mazgāšanas līdzekļu sistēma 
"TwinDos" automātiskā dozēšana ir ne tikai praktiska, bet arī tā garantē ideālu tīrību — ar "UltraPhase" 1 un 2 jūsu ierīce kļūst par labāko šķidro mazgājamo līdzekļu sistēmu. "TwinDos" dozē "UltraPhase" 1 un 2, katru piemērotā mirklī, tādējādi uzrādot efektīvāko sniegumu. Turklāt "TwinDos" dozē tik precīzi, ka jūs varat ietaupīt līdz pat 30 % mazgājamā līdzekļa, salīdzinot ar manuālu dozēšanu.

CapDosing

Ideāls papildinājums īpašam lietojumam
Īpašos līdzekļus savai veļai Jūs varat ērti izmantot "Miele" porciju kapsulās. Tās tiek vienkārši ievietotas veļas mīkstinātāja nodalījumā. Iekārta dozē saturu mazgāšanas procesa optimālajā laikā – pavisam automātiski. Izvēle ir Jūsu ziņā: seši speciālie mazgāšanas līdzekļi (sporta, dūnu, virsdrēbju, vilnas, zīda, impregnators), trīs veļas mīkstinātāji ("Aqua", "Nature", "Cocoon"), kā arī "Booster" pret noturīgiem netīrumiem.

QuickPowerWash

Ātrāka tīrība nav iespējama
Izcila tīrība mazāk nekā vienas stundas laikā – neticami. Ar "QuickPowerWash" "Miele" īsteno augstu tīrīšanas veiktspēju pārsteidzoši īsā laikā.

PowerWash 2.0

Izcili ekonomisks jebkuram ielādes daudzumam
"Miele" iekārtas ar PowerWash 2.0 mazgā līdz 40% ekonomiskāk nekā nepieciešams energoefektivitātes klasei A+++, un pat nelielu daudzumu izmazgā ļoti energoefektīvi. To noslēpums: inovatīvā tehnoloģija Spin&Spray darbojas ar zemu ūdens līmeni un ietaupa uzsildīšanai patērēto strāvu. Turklāt mazgāšanas veiktspēja ir ļoti laba, skalošanas rezultāts lielisks un programmas laiks nav ilgs pat programmā "Kokvilna Eko".

Patentētā "Miele" saudzējošā tvertne

Izcila veļas saudzēšana 
"Miele" saudzējošās tvertnes virsmas šūnveida struktūra izveido plānu ūdens aizsargplēvīti starp tekstilizstrādājumiem un tvertnes sienu. Veļa viegli slīd pa šo plēvīti un tādējādi tiek mazgāta īpaši saudzīgi. Samazinātie caurumiņi ar pulētajām malām pasargā tekstilizstrādājumus pret savelšanos un šķiedru izvilkšanu. Mazgāšanas šķīduma sūknī vairs nevar nejauši iekļūt svešķermeņi, piemēram, saspraudes vai krūšturu āķīši.

Tvertnes apgaismojums

Pārliecinošs komforts 
Daudzām "Miele" veļas mazgājamajām mašīnām ir tvertnes LED apgaismojums. Bezapkopes LED izgaismo "Miele" tvertni ar šūnveida reljefu, un, veļu izņemot, Jūs nekad vairs neatstāsiet tajā kādu nepamanītu apģērba gabalu. Vienkārši patīkami — turklāt skaisti!