Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Sīkdatnes Jums ļaus redzēt precīzāku produkta informāciju un video, ko sniedz trešās puses. Sīkdatnes tiek izmantotas arī veikalu atrašanās vietas attēlošanai kartē. 
Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejami šeit: Sīkdatņu izmantošanas nosacījumi.


Es piekrītu

Klientu centrs
Pr-Sv 10:00-21:00

67 555 888

Miele logo

Priekšrocību pārskats

 

Kvalitatīvi un jaudīgi ventilatori

Īpaši liela veiktspēja 
"Miele" tvaika nosūcējiem ir kvalitatīvi radiālie ventilatori ar abpusēju iesūkšanu. Šīs jaudīgās ierīces pastāvīgi nodrošina augstu gaisa plūsmas jaudu un optimālu nosūkšanas darbību. Neraugoties uz augsto veiktspēju ventilatori darbojas patīkami klusi.

Nerūsējošā tērauda-metāla filtri (10 slāņi)

Vizuāli skaisti un ļoti funkcionāli 
"Miele" tvaika nosūcēji ir aprīkoti ar 10 slāņu nerūsējošā tērauda un metāla tauku filtriem. Augšējais slānis un filtra rāmis ir no nerūsējošā tērauda. Tauku filtrus var ērti mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā bez redzamām krāsas izmaiņām. Tādējādi "Miele" tauku filtri ilgstoši saglabā nevainojamu vizuālo izskatu.

Silence

Augstas veiktspējas un komforta sērijveida izstrādājumi 
Efektīvi un ļoti klusi: ventilators, izvades kanāls un tvaika nosūcēja korpuss ir īpašā veidā efektīvi izolēts. Tāpēc arī pie augstas gaisa caurplūdes jaudas var netraucēti turpināt sarunas.

ECO motors

Jebkura tvaika nosūcēja galvenais elements 
Jebkura tvaika nosūcēja galvenais elements ir tā motors. Miele izmanto ECO motorus, kas darbojas par 70 % ekonomiskāk nekā parastie motori. Turklāt tie ir ļoti klusi, tomēr tikpat jaudīgi kā citi Miele tvaika nosūcēju motori.

Pēcdarbības vadība

Automātiska ventilatora pēcdarbība 
Automātiska ventilatora pēcdarbības funkcija nodrošina pilnīgu pēc gatavošanas procesa telpas gaisā palikušo tvaiku un aromātu nosūkšanu. Tvaika nosūcējs automātiski izslēdzas atkarībā no iestatītā laika pēc 5 vai 15 minūtēm.

Miele CleanCover

Ērtību un drošības apvienojums 
Aiz tauku filtriem atrodas "Miele CleanCover" pārsegs: šeit nav redzamas asas metāla malas un elektriskās daļas, bet tikai slēgta, gluda virsma. Tā ir īpaši viegli tīrāma un pasargā lietotāju no saskares ar kabeļiem un motora daļām. "Miele" rūpīgā pieeja detaļām — lielākam komfortam un papildu drošībai.