Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Sīkdatnes Jums ļaus redzēt precīzāku produkta informāciju un video, ko sniedz trešās puses. Sīkdatnes tiek izmantotas arī veikalu atrašanās vietas attēlošanai kartē. 
Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejami šeit: Sīkdatņu izmantošanas nosacījumi.


Es piekrītu

Klientu centrs
Pr-Sv 10:00-21:00

67 555 888

Miele logo

Priekšrocību pārskats

 

QuickPowerWash

Labākā tīrīšanas veiktspēja 
Efektīvs apvienojums: jaunā mazgāšanas programma "QuickPowerWash" un tai precīzi pielāgotās "Miele" tabletes nodrošina nevainojamu mazgāšanas un žāvēšanas rezultātu vidēji netīriem traukiem 58 minūtēs. Īpašās tabletes izšķīst jau pēc 2-3 minūtēm. Tādējādi mazgāšanas veiktspēju var izmantot līdz ar mazgāšanas programmas uzsākšanu. Rezultāts — mazgāšanas efektivitātes A klase

Patentēta AutoOpen žāvēšana

Nevainojami nožāvēti trauki 
Mazgāšanas programmas beigās trauku mazgājamās mašīnas durvis automātiski nedaudz paveras. Traukiem piekļūst svaigs gaiss, ideāli nožāvējot pat plastmasas traukus. Īpaši ierīkota gaisa plūsma pasargā darba virsmu no mitruma.

Patentēta 3D galda piederumu atvilktne+

Variāciju iespējas ideālai piederumu kopšanai 
3D galda piederumu atvilktni + var variabli pielāgot programmai. Platumu, augstumu un dziļumu var mainīt atbilstoši konkrētajām vajadzībām. Ar atlokāmo spieķveida turētāju rindu centrālajā daļā ir vairāk vietas lieliem piederumiem, piem., salātu gatavošanas piederumiem vai virtuves nažiem. Ar regulējamiem sānu elementiem pat apakšējā grozā var ievietot garkājainas glāzes. Papildu variāciju iespējas ideālam mazgāšanas rezultātam.

Visaugstākā energoefektivitāte

Strāvas ekonomija, lielisks rezultāts
Energoefektivitātes marķējumā pārskatāmi norādīts Jūsu trauku mazgājamās mašīnas ekonomiskums un veiktspēja. "Miele" iekārtās lieliski mazgāšanas un žāvēšanas rezultāti ir apvienoti ar īpaši mazu strāvas un ūdens patēriņu:

Svaiga ūdens trauku mašīna, patēriņš no 6,5 l

Līdz šim ekonomiskākā Miele trauku mašīna
"Miele" trauku mazgāšanas mašīnas mazgā tikai ar svaigu ūdeni un programmā Automātika patērē sākot no 6,5 l ūdens; tas ir mazāk nekā, mazgājot traukus izlietnē. "Miele" iekārtu ūdens patēriņš 30 gadu laikā ir samazināts par 85 %. Arī elektroenerģijas patēriņš ir samazinājies: Programmā ECO "Miele" trauku mazgāšanas mašīnas patērē tikai 0,83 kWh.

"EcoTech" siltuma akumulators: A+++ -20%

Nepārspējami ekonomiski 
Energoefektivitātes marķējumā pārskatāmi norādīts Jūsu trauku mazgājamās mašīnas ekonomiskums un veiktspēja. "Miele" iekārtās lieliski tīrīšanas un mazgāšanas rezultāti ir apvienoti ar īpaši mazu elektroenerģijas un ūdens patēriņu:
• Energoefektivitātes klase A+++-20%
• elektroenerģijas patēriņš gadā: 189 kWh
• ūdens patēriņš gadā: 2772 litri
• žāvēšanas klase: A
Vislabākais rezultāts ar mazu patēriņu.