Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Sīkdatnes Jums ļaus redzēt precīzāku produkta informāciju un video, ko sniedz trešās puses. Sīkdatnes tiek izmantotas arī veikalu atrašanās vietas attēlošanai kartē. 
Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejami šeit: Sīkdatņu izmantošanas nosacījumi.


Es piekrītu

Klientu centrs
Pr-Sv 10:00-21:00

67 555 888

 

Miele logo

Priekšrocību pārskats

 

Comfort rokturis

Īpaši ērtai darbībai 
Iesūkšanas šļūtenes kustīgais stiprinājums nodrošina ergonomisku un ērtu darbošanos. Sviras efekts atvieglo grīdas uzkopšanas uzgaļa manevrēšanu un atslogo Jūsu rokas locītavu.

Hroma apdares elementi


Sūknēšana ar stilu 
Augstvērtīgs hromēts pārklājums ir ne tikai kāju slēdžiem, bet arī šļūtenes pieslēgvietai. Pateicoties atsevišķu "Complete C3" modeļu virsmu viengabalainībai, dizains ir īpaši stilīgs.

Ērta kabeļa uztīšana ar pieskāriena funkciju

Bez apgrūtinošas pieliekšanās 
Visiem "Miele" grīdas putekļsūcējiem kabeli var ērti ieritināt, nospiežot kājas slēdzi, tāpēc nav nepieciešama apgrūtinoša pieliekšanās. Sērijas "Compact C2", "Complete C3" un "Blizzard CX1"putekļsūcēji papildus ir aprīkoti ar pieskāriena funkciju, kas ieritina visu kabeli pēc viena pieskāriena taustiņam.

"Comfort" teleskopiskā caurule

Individuāli pielāgojams darba augstums 
Ekskluzīvā "Miele" dizaina "Comfort" teleskopisko cauruli var intuitīvi izvilkt vēlamajā darba garumā, un tā nofiksējas. Palielinātais diametrs palielina gaisa plūsmas apjomu un tādējādi uzlabo tīrīšanas efektivitāti. Nelielās detaļas, piemēram, gumijas apdare augšējā galā, ir praktiskas. Atbalstot cauruli pret sienu, tā nenoslīd.

DynamicDrive skrituļi

Manevrētspēja kā sporta automobilim 
Unikālie "DynamicDrive" grozāmie skrituļi ir pagriežami par 360°, nostiprināti uz tērauda asīm un aprīkoti ar amortizatoriem. Gumijotās riepas ripo viegli, nedilst un ilgi kalpo. Priekšrocības: putekļsūcējs ar izcilu manevrētspēju, kas pārvietojas ļoti klusi un saudzē jutīgus grīdas segumus.

Noderīgi papildpiederumi

Jebkurā brīdī pa rokai 
"Miele" grīdas putekļsūcēji sērijveidā ir aprīkoti ar trim lieliskiem piederumiem: mīksto mēbeļu uzgali, spraugu tīrīšanas uzgali un otas tipa uzgali. Tie ir integrēti no putekļiem pasargātā veidā vai — ekskluzīvi "Miele" iekārtām — nostiprināti ar VarioClip un pastāvīgi pieejami.