Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Sīkdatnes Jums ļaus redzēt precīzāku produkta informāciju un video, ko sniedz trešās puses. Sīkdatnes tiek izmantotas arī veikalu atrašanās vietas attēlošanai kartē. 
Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejami šeit: Sīkdatņu izmantošanas nosacījumi.


Es piekrītu

Klientu centrs
Pr-Sv 10:00-21:00

67 555 888

Miele logo

Priekšrocību pārskats

 

Con@ctivity 2.0

Vismūsdienīgākais standarts 
Jūs varat pilnībā nodoties ēdienu gatavošanai, pateicoties automātiskajai un īpaši mūsdienīgajai "Con@ctivity 2.0" funkcijai. "Con@ctivity 2.0" ne tikai ieslēdz un izslēdz tvaika nosūcēju, bet arī automātiski pielāgo nosūcēja iesūkšanas jaudu faktiskajai situācijai uz plīts virsmas un nodrošina patīkamu klimatu telpā. Ar Con@ctivity 2.0 starp nosūcēju un plīts virsmu notiek bezvadu datu apmaiņa. Plīts virsmām ar TempControl funkciju nav nepieciešams atsevišķs bezvada signāla spraudnis.

PowerFlex zona ar indukciju

Lieliem katliem 
PowerFlex gatavošanas zonas ir īpaši daudzveidīgi izmantojamas un pielāgojamas. Gan atsevišķi gatavošanas trauki, gan īpaši lieli katli makaronu vārīšanai, gan cepešu trauki: jebko var izmantot bez sarežģījumiem. Nepārspējamā ātrdarbība ar līdz 7,4 W "Booster" funkcijas jaudu ir unikāla. Protams, ka "PowerFlex" gatavošanas zonām ir arī izcilā "Miele" "TwinBooster" tehnoloģija.

TempControl

Nekad cepešu gatavošana nav bijusi tik vienkārša!
"TempControl" garantē nemainīgi optimālu rezultātu visdažādākajos cepešu gatavošanas procesos. Var izmantot vienu lēnās vārīšanās pakāpi un trīs cepešu gatavošanas pakāpes ar ideālu temperatūru. Nemainīgās temperatūras dēļ nav nepieciešams regulēt jaudas pakāpes. Drošība ir tikpat svarīga kā vienkāršība lietošanā — vairs nekas nevar piedegt.

Trauka izmēru atpazīšana

Maksimāli lietderīga enerģijas izmantošana 
Elektriskajām indukcijas plīts virsmām gatavošanas virsma nosaka gatavošanas trauka lielumu, un enerģijas padeve notiek tikai attiecīgajā laukumā. Tādējādi enerģija tiek izlietota ļoti efektīvi.

Tīrīšanas aizsardzība

Droša netīrumu likvidēšana 
Ar vienu pirksta pieskārienu plīts virsmas lietošanu var bloķēt uz 20 sekundēm. Visi veiktie iestatījumi saglabājas. Laika atskaite ir redzama taimerī.

Pielāgojams gatavošanas zonu izkārtojums

Praktiski ikdienas lietošanā 
"Miele" plīts virsmām ir dažādu izmēru un dažāda izkārtojuma gatavošanas zonas vai degļi. Tā Jūs varat optimāli izmantot jebkādas formas un jebkāda izmēra katlus un pannas. Daudzām plīts virsmām papildus ir arī lielas cepešu gatavošanas zonas.