Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Sīkdatnes Jums ļaus redzēt precīzāku produkta informāciju un video, ko sniedz trešās puses. Sīkdatnes tiek izmantotas arī veikalu atrašanās vietas attēlošanai kartē. 
Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejami šeit: Sīkdatņu izmantošanas nosacījumi.


Es piekrītu

Klientu centrs
Pr-Sv 10:00-21:00

67 555 888

Miele logo

Priekšrocību pārskats

 

"OneTouch" un "OneTouch diviem"

Lai baudītu vairāk divatā 
Visiem kafijas automātiem ar kafijas pupiņu sistēmu papildus jau zināmajai "OneTouch" funkcijai ir jauna "OneTouch diviem" funkcija. Izmantojot šo funkciju, ar vienu pogas spiedienu var pagatavot divus gardus kafijas dzērienus. Attiecīgā programma sākas pilnībā automātiski. Gatavošana ir ātra, tāpēc Jums atliks vairāk laika divatā izbaudīt dzērienu.

AutoDescale

Atkaļķo automātiski 
Ierīcei CM7500 nav nepieciešams veikt sarežģītu atkaļķošanu, jo tā notiek automātiski. Patentēts Miele izgudrojums: no kasetnes ierīces aizmugurē CM7500 automātiski atkaļķojas katru dienu brīvi iestatāmā laikā. Grūti notīrāmas kaļķa nogulsnes nekad neizveidojas. Kasetne atkarībā no kafijas automāta lietošanas intensitātes darbojas 7–12 mēnešus, un nomaiņa ir vienkārša.

Automātiska piena padeves skalošana

Papildinājums higiēnas ziņā 
Pēc kafijas dzēriena ar pienu gatavošanas visas pienu vadošās daļas automātiski tiek izskalotas ar ūdeni no ūdens tvertnes. Tas nodrošina maksimālu higiēnu.

Tasītes sensors

Automātiska centrālās izplūdes augstuma regulēšana 
"CupSensor" atvieglo darbošanos ar "Miele" kafijas automātu. Šī inovācija atpazīst tasītes augstumu un novieto centrālo izplūdi vajadzīgajā pozīcijā 8 līdz 16 cm augstumā. Ideālais atstatums novērš šļakstīšanos un nodrošina vēlamo kafijas temperatūru un nevainojamas putas. Piena dzērieniem centrālā izplūde tiek pavirzīta 1 cm uz augšu, lai novērstu netīrumu veidošanos.

CM Touch

Nepārspējami vienkārši 
Pie visām baudīšanas iespējām, ko piedāvā CM7, tas ir viegli un intuitīvi apkalpojams. Galvenokārt to nodrošina komfortablais "CM Touch" displejs ar viegli saprotamu teksta indikāciju. Ar dažiem pirksta pieskārieniem varat izvēlēties iecienīto dzērienu un, ja vēlaties, veikt papildu iestatījumus. Dažām funkcijām pietiek pat ar vienu pieskārienu. Displejs ar skaidru, baltu šriftu uz melna fona ir viegli lasāms, bet neuzkrītošs.

Kafija un tēja

20 dažādi dzērienu veidi. Ar 1 ierīci. 
Jaunais CM7 piedāvā jaunu dzērienu izvēli: tas pilnībā automātiski pagatavo 20 dažādus karstos dzērienus. Un labākais: ar CM7 var pagatavot ne tikai visdažādākos itāļu dzērienus, tas ir piemērots arī visdažādāko tējas šķirņu individuālai gatavošanai. Zaļā vai melnā tēju, zāļu vai augļu tēja: ūdens temperatūra vienmēr tiek optimāli pielāgota, lai tējas aromāts pilnībā atraisītos.