Klientu centrs P.-Pk. 10-19 67 555 888

Grozs

Grozs ir tukšs

Atpakaļ

Tel. (Darba dienas 10-19):  67 555 888
Obligāts lauks

Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai lietotājiem, kuri ir apstiprinājuši veiktspējas sīkdatņu lietošanu

Tavas dzīves kompanjons.
Apple Watch var izdarīt to, ko citas ierīces nespēj, jo to nēsā ap plaukstas locītavu. Nēsājot to, jūs iegūsiet sporta partneri, kurš novērtēs visas jūsu kustību aktivitātes, sniegs nozīmīgu ieskatu jūsu veselībā un saikni ar cilvēkiem, kas jums rūp.
Apple Watch SE
no 299,99 EUR
Uzturi kontaktus. Pat bez sava iPhone.
Izmantojot Apple Watch un mobilo savienojumu, jums ir viss, kas nepieciešams pilsētā vai dabā. Jūs nepalaidīsit garām zvanu, īsziņu vai ziņojumu, pat ja jums nebūs līdzi sava iPhone. No mūzikas līdz raidierakstiem un audiogrāmatām – ar Apple Watch vienmēr būs, ko klausīties. Un ar karti uz rokas vienmēr zināsiet, kurā virzienā doties. Pievienojiet Siri, ja ir jautājumi, kas varētu rasties ceļā, un būsiet gatavs jebkurai āra aktivitātei.
Naudas maks uz rokas.
Savas kredītkartes, debetkartes vai priekšapmaksas kartes glabā lietotnē Wallet. Tikai divi sānu pogas klikšķi – un vairumā vietu ar Apple Pay palīdzību varēsi maksāt droši un ātri.
Tagad ikvienam ģimenes loceklim var būt Apple Watch, pat ja viņiem nav iPhone.
Family Setup ļauj izklaidēties visiem kopā. Izmantojot Family Setup, ikvienam ģimenes loceklim, gan bērniem, gan pieaugušajiem, var būt Apple Watch. Pat tiem, kuriem vēl nav sava iPhone. Bērni var izmantot Apple Watch, lai zvanītu, sūtītu ziņas un kopīgotu ar jums savu atrašanās vietu. Turklāt jūs varat palīdzēt citiem ģimenes locekļiem atrast viņu ierīces, ja tās ir pazaudētas, – funkcija Find My darbojas ar visām ierīcēm, kuras savienotas ar funkciju Family Sharing. Vecāki var izmantot funkciju Schooltime, lai palīdzētu bērniem nebūt izklaidīgiem stundu laikā. Visas šīs sakaru un drošības funkcijas, kas jums patīk, paredzētas visiem, ko mīlat.
Veselības sargs.
Uzraugi savu sirds ritmu un saņem paziņojumus, ja sirds ritms pēkšņi mainās.
 • Temperatūras sensors1
 • Izmēri skābekļa līmeni asinīs, izmantojot jaudīgu sensoru un lietotni2
 • Saņem brīdinājumus par augstu vai zemu sirdsdarbības ātrumu un traucētu sirds ritmu2
 • Miega stadiju izsekošana ļauj redzēt, cik daudz laika pavadi REM, seklā un dziļā miega stadijā
Skābekļa līmenis asinīs. Veselības ķīla.
Apple Watch ir uzlabots sensors un lietotne skābekļa līmeņa noteikšanai asinīs – tas ir svarīgs jūsu vispārējās veselības rādītājs. Blood Oxygen lietotnes mērījumi nav paredzēti medicīniskai lietošanai, pašdiagnostikai vai medicīniskām konsultācijām, bet tikai vispārējās fiziskās sagatavotības un labsajūtas nolūkiem.
Temperatūras uztveršana.
Ziniet savu ciklu labāk nekā jebkad agrāk. Tagad Apple Watch ir novatorisks sensors, kas uzrauga jūsu temperatūru miega laikā. Cikla izsekošana izmanto šos datus, lai noteiktu retrospektīvu ovulācijas cikla laiku, kas var būt noderīgs ģimenes plānošanā. Kā vienmēr, jūsu dati ir privāti un droši.
Radīts kustībai
kopā ar tevi.
Aktivitāšu gredzeni parādīs jūsu ikdienas aktivitāti. Tādā veidā varēsiet sasniegt jaunus ikdienas mērķus. Lai saglabātu motivāciju, tiek piedāvātas balvas, personalizēti treniņi un dažādi uzdevumi.
Plaša treniņu izvēle.
No spēka treniņiem līdz pilatēm un jogai – Apple Watch izseko visus jūsu iecienītākos treniņu veidus un sniedz svarīgākos statistikas datus.
Izmēģiniet atjaunināto treniņu lietotni.
Šajā lietotnē varēsiet vērot detalizētu informāciju par savu ķermeni treniņa laikā. Piemēram, sirds ritmu, tā izmaiņas un izmaiņas noteiktos intervālos. Workout lietotne ne tikai palīdzēs uzturēt veselīgu tempu, bet arī kļūs par rīku, kas veicina pilnveidošanos.
Nirstiet ūdenī ar pulksteni.
Apple Watch ir ūdensizturīgs līdz 50 m dziļumam. Nēsājiet to peldoties, sērfojot vai šļakstoties ar ūdens baloniem.
Katru reizi citāds.

Maini sava pulksteņa funkcionalitāti un stilu, izmantojot Apple Watch aproces.

Aproces paši varat viegli nomainīt pret sporta, ādas vai metāla aprocēm, savukārt Apple Watch Ultra aproces palīdzēs nirstot, staigājot vai kāpjot kalnos. Vēl viens pulksteņa aksesuārs ir tā ciparnīca, kuru var izvēlēties no daudzām dažādām virtuālām kombinācijām.

Atrodi sev piemērotāko.
 • Apple Watch SERIES 8
  no 399,99 EUR
 • Apple Watch SE
  no 299,99 EUR
 • Apple Watch Ultra
  no 999,99 EUR

Mobilajiem pakalpojumiem nepieciešams bezvadu sakaru plāns. Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar pakalpojumu sniedzēju. Savienojums var atšķirties atkarībā no tīkla pieejamības. Iesaistītos bezvadu sakaru operatorus un to piemērotību skat. apple.com/lt/watch/cellular.

Apple Pay ir pieejams tikai noteiktās valstīs un reģionos. To sarakstu atradīsiet šeit support.apple.com/en-au/HT207957.

Apple Watch Series 8 darbojas ar iPhone 8 vai jaunāku versiju, kurā darbojas operētājsistēma iOS 16 vai jaunāka versija.

Cycle Tracking lietotne nav paredzēta dzimstības kontrolei. Datus no Cycle Tracking lietotnes nevar izmantot slimību diagnosticēšanai.

Apple Watch Series 8 ūdensizturības reitings ir 50 m saskaņā ar ISO standartu 22810:2010. Tas nozīmē, ka to var izmantot ūdenī, ja nav dziļš, piemēram, peldoties baseinā vai jūrā. Taču Apple Watch Series 8 nav ieteicams niršanai, ūdensslēpošanai vai citām ūdens aktivitātēm, kas saistītas ar strauju kustību vai dziļāku iegremdēšanos. Apple Watch Ultra ir ūdensizturīgs līdz 100 m saskaņā ar ISO standartu 22810. Ar šo pulksteni varat izbaudīt niršanu līdz 40 m (izmantojot saderīgu trešās puses lietotni no App Store) un ātrgaitas ūdens sporta veidus. Ar Apple Watch Ultra nav ieteicams nirt dziļāk par 40 m. Ūdensizturība nav neierobežota un laika gaitā var samazināties. Plašāku informāciju skat. support.apple.com/en-us/HT205000.

1Temperatūras sensors nav medicīnas ierīce un nav paredzēts medicīniskai diagnostikai, ārstēšanai vai jebkādiem citiem medicīniskiem nolūkiem.

2Ar lietotni „Skābekļa līmenis asinīs" veiktie mērījumi nav paredzēti medicīniskai izmantošanai, ieskaitot pašdiagnostiku un ārsta konsultāciju, un tos vajadzētu izmantot tikai vispārējās fiziskās sagatavotības un labsajūtas nolūkos. Lai varētu saņemt paziņojumus par sirds ritma traucējumiem, nepieciešamas jaunākās watchOS un iOS versijas. Lietotne nav paredzēta lietošanai personām, kuras jaunākas par 22 gadiem, un personām, kurām iepriekš diagnosticēta priekškambaru mirdzaritmija.