dbramante1928 Silkeborg, 2nd gen, 13", black - Notebook Bag
Specifications
Product code: BG13GTBL1503 Brand: dbramante1928
This Silkeborg leather sleeve, from dbramante1928, with simple, modern lines and classic design features two rounded leather handles and zip closure, the interior is padded to support an up to 13 inch PC or MacBook Pro 13.
Read more
Price:
89.99
Back
Availability in stores
Please note:
Back
Shipping methods
Select the preferred shipping method in checkout.
  • Euronics shop delivery
    2 Hours
    More info
  • Delivery to post package terminal
    18. - 22. May
    Fast and reliable way to receive small orders in any Omniva or DPD post package terminal.
  • Shipping indoors
    16. - 20. May
    Option to add installation service, removal of packaging and removal of old product.
Shipping methods Select the preferred shipping method in checkout
Specifications
  • Notebook bag
    bag type Attaché case
    for laptop with screen size to 13,3"
  • Dimensions
    height 25 cm
    width 35 cm
    depth 3 cm
    weight
    0.531 kg
  • General Parameter
    manufacturer dbramante1928
    colour black
Lease and rent calculator
Expected monthly payment
Period
Down payment
Product name dbramante1928 Silkeborg, 2nd gen, 13", black - Notebook Bag