Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Sīkdatnes Jums ļaus redzēt precīzāku produkta informāciju un video, ko sniedz trešās puses. Sīkdatnes tiek izmantotas arī veikalu atrašanās vietas attēlošanai kartē. 
Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejami šeit: Sīkdatņu izmantošanas nosacījumi.


Es piekrītu

Klientu centrs
Pr-Sv 10:00-21:00

67 555 888

 

          

n

Šo preci nav iespējams iegādāties.

Iebūvējama trauku mazgājamā mašīna, Bosch / 13 komplektiem

200
Bonusa punkti

Iebūvējama trauku mazgājamā mašīna, Bosch / 13 komplektiem

Iebūvējama trauku mazgājamā mašīna, Bosch / 13 komplektiem / SMU46KW03S

• ExtraDry – īpaši rūpīgas žāvēšanas iespēja veļas porcijām, kuras sarežģīti izžāvēt.
• SilencePlus – patīkami kluss 46 dB.
• Glass 40 °C aizsardzības programma saudzīgai stikla trauku mazgāšanai un žāvēšanai.
• VarioFlex grozi un varioDrawer atvilktne – labākas regulēšanas iespējas, vairāk vietas visos līmeņos.
• Septiņdaļīgs ekrāns – parāda atlikušo laiku un standarta informāciju, piemēram, piepildīšanas statusu.

Papildus informācija
A++
  • 1 2 3 4 5

  • Vērtēt un komentēt
  • Salīdzināt
  • Apraksts
  • Specifikācija
  • Papildus aksesuāri
  • Komentāri
  • Energo marķējums

Vieta galda un virtuves piederumiem

Pateicoties izvelkamai Vario atvilktnei, kas veido trešo trauku iekraušanas līmeni, trauku mazgājamās mašīnas kļūst vēl ērtākas. Vario atvilktne ir ideāla vieta galda piederumiem un maziem virtuves rīkiem, piemēram, zupas kausiem vai putojamām slotiņām. Tādējādi tiek nodrošināta lielāka brīvība trauku ievietošanas laikā, un mazgāšanas nodalījumā paliek vairāk vietas. Galda piederumu grozu apakšējā nodalījumā var aizstāt ar VarioDrawer, lai radītu vietu līdz pat 13 trauku komplektiem.

 

EcoSilence DriveTM: jaudīgs, izturīgs, kluss un efektīvs motors

Lai paaugstinātu tīrīšanas efektivitāti, tika izstrādāts ekonomiskais EcoSilence DriveTM motors. Tas ir īpaši kluss, efektīvs un garantē zemu enerģijas patēriņu. EcoSilence DriveTM darbojas bez birstēm un ir ļoti kluss, tādejādi garantējot augstākos rezultātus.

 

ActiveWater tehnoloģija: mazāk ūdens, mazāk enerģijas, lielāka veiktspēja

Šī inovatīvā skalošanas tehnoloģija maksimāli uzlabo efektivitāti un nodrošina videi draudzīgu skalošanu un izcilu tīrīšanas rezultātu. Ūdens un enerģijas taupīšana tiek nodrošināta, pateicoties ūdens sadalei, optimizētai filtru tehnoloģijai, ātrākai uzsilšanai un augstākai sūkņa veiktspējai, kas palielina ūdens cirkulāciju.

 

VarioSpeed Plus skalo trīsreiz ātrāk, nodrošinot optimālus mazgāšanas un žāvēšanas rezultātus

Izmantojiet VarioSpeed Plus opciju, lai īsā laika posmā izmazgātu un izžāvētu maksimālu trauku daudzumu. Nospiežot vienu pogu, skalošanas laiks tiek samazināts par 66%, saglabājot ierasto tīrīšanas efektivitāti. Ja nepieciešams ātri nomazgāt traukus, piemēram, ģimenes viesības vai dzimšanas dienas ballītē, vienkārši aktivizējiet VarioSpeed Plus opciju.

 

Programmas sākuma laiku var iestatīt 

Ar laika iestatījuma funkciju programmas sākuma laiku var iestatīt tā, kā jums ir nepieciešams. Tādā veidā jūs varat sākt trauku mazgāšanu jebkurā laikā. Turklāt visā programmas darbības laikā uz displeja tiek parādīts precīzs atlikušais laiks.

 

Siltummainis: vienmēr pareizā temperatūra optimālai trauku mazgāšanai

Trauku mazgājamās mašīnās ar siltummaiņiem trauslas glāzes un porcelāns tiek mazgāti īpaši saudzīgi un bez riskiem. Lai izvairītos no temperatūras svārstībām, ūdens iepriekš tiek uzsildīts skalošanas tvertnē.

 

Trauku sensors

Trauku sensors palīdz samazināt enerģijas patēriņu, kad trauku mazgājamā mašīnā ir ievietots neliels trauku daudzums. Trauku daudzumu nosaka rotējošs ātruma sensors, kas mēra ūdens līmeni un pievieno nepieciešamo ūdens daudzumu atkarībā no ievietoto trauku daudzuma.

 

AquaSensor: traipu noteikšana nevainojami tīriem traukiem

AquaSensor regulē ūdens patēriņu atbilstoši netīrumu veidam un pakāpei un skalošanas kontrolei izmanto speciālu gaismu - tā sistēma izvērtē, vai ir nepieciešams papildu skalošana.

 

HygienePlus

HygienePlus ir jauna funkcija, ko iespējams aktivizēt un lietot kopā ar vairākām programmām. Pateicoties antibakteriālai tīrīšanai, tā garantē maksimālu higiēnas līmeni. Šis efekts tiek panākts ar augstākas temperatūras (līdz pat 70°C) izmantošanu skalošanas laikā. Tādēļ funkcija HygienePlus ir ideāli piemērota cilvēkiem ar augstiem higiēnas standartiem, piemēram, ģimenēm ar maziem bērniem vai alerģiskiem cilvēkiem.

 

Īpaši piemērots saudzīgai tīrīšanai: 40 °C cikls stikla trauku mazgāšanai.

Trausliem stikla traukiem nepieciešama īpaša kopšana un tīrīšana. Jauna programma Glass 40 °C ir īpaši izstrādāta, lai atbilstu šīm prasībām. Tajā vispirms stikla trauki tiek rūpīgi notīrīti zemā temperatūrā. Pēc tam seko žāvēšanas fāze, kas paredzēta īpaši saudzīgai žāvēšanai. Rezultāti ir iespaidīgi: mirdzošie stikla trauki priecēs ilgāku laiku.

 

Bērnu drošības slēdzis 

Bērnu drošības slēdzis uz durvīm nepieļauj durtiņu atvēršanu un pārprogrammēšanu ierīces darbības laikā. Tādējādi tiek novērsts karsta tvaika radīto traumu gūšanas risks un nejauša programmas iestatījumu izmainīšana.

 

Stikla aizsardzība

Stikla aizsardzības funkcija paredzēta saudzīgai stikla un citu trauslo trauku mazgāšanai. Mīksts ūdens izraisa stikla koroziju, tāpēc Bosch trauku mazgājamās mašīnas ar stikla aizsardzības funkciju regulē ūdens cietību. Tā tiek nodrošināta optimāla glāžu un smalkā porcelāna aizsardzība.

 

Automātiskās programmas

Automātiska optimāla tīrīšana. Ūdens patēriņš, ūdens temperatūra un skalošanas ilgums tiek precīzi noteikts atkarībā no trauku netīruma pakāpes, tādējādi nodrošinot optimālu rezultātu un taupot ūdeni un enerģiju.