Klientu serviss
Pr-Pk 10-18:00

67218560, 25404030
27338884

 

          

Šo preci nav iespējams iegādāties.

Aktivitātes uzraudzītājs Vivofit 3 Gabrielle, Garmin / melns un balts

58
Bonusa punkti

Aktivitātes uzraudzītājs Vivofit 3 Gabrielle, Garmin / melns un balts

Aktivitātes uzraudzītājs Vivofit 3 Gabrielle, Garmin / 010-01608-30

Aktivitātes uzraudzītājs ar Garmin Move IQ ™ automātisku kustību detektoru. Baterijas darbības laiks: ap 1 gadu. Ataino soļu daudzumu, kalorijas, intensitātes minūtes un dienas laiku, savā izgaismotajā ekrānā. Seko līdzi jūsu miegam.

Move IQ kustību detektors automātiski ieraksta intensīvas vai ikdienas aktivitātes vēlākai to apskatei un analīzei Garmin Connect™ vietnē. Atgādina par nepieciešamību izkustēties, ar vibrācijas un skaņas brīdinājumu. Automātiski sinhronizējas ar Garmin Connect, lai saglabātu, plānotu un dalītos jūsu progresā.

Komplektā papildus siksniņa.

Papildus informācija
  • 1 2 3 4 5

  • Vērtēt un komentēt
  • Salīdzināt
  • Apraksts
  • Specifikācija
  • Komentāri

Fitnesa aproce Forerunner 35, Garmin

Fitnesa aproce Forerunner 35, Garmin

010-01689-13

  • g
  • c

Ielikt grozā

Garmin Move zina, kā jūs kustaties

Ar Garmin Move IQ™ kustību detektoru, Vivofit 3 aktivitātes uzraudzītājs saglabā dažādus aktivitāšu veidus, piemēram, pastaigas, skriešanu, velo braukšanu un peldēšanu. Nav nepieciešamības pārslēgt funkcijas vai manuāli uzstādīt jaunu aktivitāti - Vivofit 3 atpazīst kustības izmaiņas un ieraksta jūsu aktivitāti Garmin Connect™ vietnē. Piekļūst Garmin Connect jūs varat izmantojot viedtālruni vai datoru, lai aplūkotu savus datus detalizētāk, pievienoties sporta izaicinājumiem un sacensties viens ar otru.

 

Dienas laiks un "laiks izkustēties"

Lai gan izkustēšanās visas dienas garumā būtu ideāla lieta, mēs lieliski apzināmies, ka ne vienmēr tas izdodas. Vivofit 3 seko jūsu kustības veidam un neļaus jums pazaudēt laika izjūtu - Vivofit 3 atgādinās Jums izkustēties. Uz Vivofit 3 ierīces ekrānā parādās sarkana līnija kustību joslā un ierīce izdod maigu skaņas signālu. Kustību josla pakāpeniski turpina piepildīties ik pēc 15 minūtēm, bet veicot īsu pastaigu, vismaz dažu minūšu garumā, kustības josla stabilizēsies.

 

Valkājams visas diennakts laikā

Vivofit 3 seko jūsu progresam 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā. Darbojas no nomaināmas baterijas līdz 1 gadam. Ierīce automātiski uzrauga jūsu miegu nakts laikā. Ierīces mitrumizturības klase ļauj jums valkāt to pat dušā. Papildus iegādājamās rezerves siksniņas ap roku ļaus jums pieskaņot jūsu Vivofit 3 ierīci savai garderobei.

 

Garmin Connect

Visas dienas garumā, Vivofit 3 automātiski sinhronizējas ar Garmin Connect. Garmin Connect ir lietotne, kas sniedz noderīgus ieskatus, balstoties uz jūsu datiem, lai uzlabot jūsu mērķus.  Funkcija iekļauj sevī norādes par kustībām mērķu sasniegšanai un uzrāda kad mērķis ir sasniegts.