Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Sīkdatnes Jums ļaus redzēt precīzāku produkta informāciju un video, ko sniedz trešās puses. Sīkdatnes tiek izmantotas arī veikalu atrašanās vietas attēlošanai kartē. 
Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejami šeit: Sīkdatņu izmantošanas nosacījumi.


Es piekrītu

Klientu centrs
Pr-Sv 10:00-21:00

67 555 888

 

n

Šo preci nav iespējams iegādāties.

Viedā mazuļa uzraudzības ierīce Avent, Philips

100
Bonusa punkti

Viedā mazuļa uzraudzības ierīce Avent, Philips

Saikne ar mazuli no jebkuras vietas

Ar SafeConnect tehnoloģiju

uGrow viedā mazuļu uzraudzības ierīce sniedz jums un jūsu tuviniekiem pieskatīt mazuli no jebkuras atrašanās vietas. Lietotne automātiski pārslēdzas starp tīkliem un optimizē audio un video kvalitāti vislabākajai saiknei ar mazuli.

Papildus informācija
  • 1 2 3 4 5

  • Vērtēt un komentēt
  • Salīdzināt
  • Apraksts
  • Specifikācija
  • Komentāri
  • Saites

SafeConnect tehnoloģija

uGrow viedās mazuļa uzraudzības ierīces lietotne izmanto SafeConnect tehnoloģiju, lai darbotos visos pieejamajos tīklos (3G/4G/WiFi). Lietotne automātiski saskaņo joslas platumu un nodrošina optimālu saikni ar mazuli. Ja jūsu interneta savienojuma kvalitāte samazinās, lietotne automātiski pielāgos audio un video kvalitāti, lai jūs varētu turpināt uzraudzīt savu mazuli. Ja interneta savienojums pazūd, ierīce nepārtraukti mēģinās atkārtoti izveidot savienojumu un brīdinās, ja savienojumu nevar atjaunot.

Drošs un privāts savienojums

Savienojums ir pilnībā drošs un privāts. Varat uzaicināt savus tuvākos skatīties no jebkuras atrašanās vietas. Kopā pieejami līdz 10 konti, un privātuma režīms, lai jūs varētu izlemt, vai un kā var skatīties citi. Lietotne atbalsta līdz 10 kameras, ar 3 paralēliem skatītājiem katrai kamerai.

Wi-Fi savienojamība

Gan uzraudzības ierīcei, gan lietotnei jābūt savienojumam ar internetu. Ierīce izveido savienojumu ar internetu, izmantojot Wi-Fi, tāpēc ierīces darbība ir tieši atkarīga no jūsu Wi-Fi savienojuma. Lūdzu, novietojiet uGrow viedo mazuļa uzraudzības ierīci Wi-Fi maršrutētāja darbības zonā, vai arī izmantojiet Wi-Fi signāla pastiprinātāju/strāvas adapteri ar iebūvētu Wi-Fi funkciju, lai pastiprinātu Wi-Fi signālu ierīces tuvumā. Jūsu viedierīci var savienot ar internetu, izmantojot 3G, 4G vai Wi-Fi savienojumu, un varat pieskatīt savu mazuli no jebkuras atrašanās vietas.

Pielāgots jūsu vēlmēm

Visus viedās mazuļa uzraudzības ierīces iestatījumus un paziņojumus iespējams pilnībā personalizēt, un jūs varat izvēlēties vēlamo informācijas atjauninājumu biežumu un tipu. Papildus varat iestatīt produkta funkcijas, kā un kad vēlaties. Piemēram, naktslampiņas krāsu vai konkrētu šūpuļdziesmu.

Vienkārša iestatīšana

uGrow viedo mazuļa uzraudzības ierīci ir viegli iestatīt. Vienkārši lejupielādējiet lietotni un izmantojiet lietotnes QR kodu, lai savienotu kameru ar vietējo Wi-Fi tīklu. Lietotnē iekļauta lietotāja darba sākšanas rokasgrāmata, kas sniegs jums atbalstu un kurā izskaidrotas pogas un lietotnes funkcijas.

Redzamība dienā un naktī

Redziet un dzirdiet savu mazuli dienā un naktī. Kamera nodrošina izcilu video un audio kvalitāti, ar līdz 720p HD dienas un nakts redzamību. Pilnkrāsu kvalitāte dienā un infrasarkana melnbaltā kvalitāte naktī.

Līdzīgas preces