Klientu serviss
Pr-Pk 10-18:00

67218560, 25404030
27338884

 

SoundBar mājas kinozāle B5, Philips

271
Bonusa punkti

SoundBar mājas kinozāle B5, Philips

Pagarini garantijas laiku par 2 gadu(iem)
c
c

c

Uzmanību! Līzinga aprēķins ir informatīvs un var nedaudz atšķirties no gala atmaksājamās līguma summas.

SoundBar mājas kinozāle B5, Philips / B5/12

Philips Fidelio B5 Soundbar skaļrunis rada telpisko skanējumu, izmantojot noņemamus bezvadu aizmugurējos skaļruņus un basu skaļruni. Audiofīla līmeņa skaļruņi un telpiskā kalibrēšana sniedz dinamisku, balansētu skaņu. Aizmugurējie skaļruņi kļūst par neatkarīgiem skaļruņiem mūzikas baudīšanai jebkurā vietā.

Papildus informācija
 • Prece ir pieejama e-veikalā uz pasūtījumu

 • 649.99 €

 • Ielikt grozā

 • Standarta piegāde 3 - 7 darba dienas 6.99 €
 • Veikals 3 - 7 darba dienas 0 €
 • Ekspress piegāde bez ienešanas Rīgā 3 - 7 darba dienas 15 €
 • Ekspress piegāde ar ienešanu (tikai Rīga) 2 - 4 darba dienas 25 €
 • Ekspress piegāde ar ienešanu + vecās tehnikas paņemšana (tikai Rīga) 2 - 4 darba dienas 35 €
 • 1 2 3 4 5

 • Vērtēt un komentēt
 • Salīdzināt
 • Apraksts
 • Specifikācija
 • Papildus aksesuāri
 • Savietojamas preces
 • Komentāri

SoundBar mājas kinozāle B5, Philips

SoundBar mājas kinozāle B5, Philips

B5/12

 • g
 • c

Ielikt grozā

Surround on Demand – atvienojami bezvadu telpiskie skaļruņi

Ļaujieties satriecošai telpiskajai skaņai jebkurā vēlamajā brīdī. Vienkārši atvienojiet bezvadu telpiskos skaļruņus no kreisās un labās puses skaļruņu blokiem un novietojiet telpas aizmugurē, lai iegūtu daudzkanālu telpiskās skaņas pieredzi spēlēs un filmās. Kad darbība beigusies, pievienojiet skaļruņu atpakaļ, lai klausītos mūziku un TV pārraides. Izmantojot patentētu bezvadu audio tehnoloģiju un telpiskos skaļruņus, kas darbojas ar unikālu frekvenci, nav tīkla traucējumu. Rezultāts ir pilnībā bezvadu tīklā izmantojama telpiskā sistēma ar bezzudumu audio kvalitāti gan mūzikai, gan filmām.

 

Telpiskā kalibrēšana

Uzlabota telpiskās kalibrēšanas funkcija, ko izstrādājusi mūsu unikālā inovāciju laboratorija, nodrošina vislabāko iespējamo skaņas balansu neatkarīgi no aizmugurējo skaļruņu novietojuma telpā. Pēc aktivizēšanas šī funkcija izmanto īpaši radītu tonālo signālu, lai noteiktu katra aizmugurējā skaļruņa atrašanās vietu. Pēc tam šī informācija tiek izmantota, lai noteiktu labāko skaņas balansu šim skaļruņu novietojumam un noregulētu katra skaļruņa skaņu. Tādējādi klausītājs var izbaudīt pareizi balansētu skaņu, pat ja skaļruņi nav novietoti ideālās pozīcijās.

 

Augstākās klases augstfrekvenču skaļruņi ar kupola membrānu kristāldzidrai skaņai

Ar Philips kristāldzidro skaņu jūs tagad varat saklausīt un novērtēt ikvienu skaņas detaļu tā, kā to paredzēts dzirdēt un kā mākslinieks vai režisors iecerējis. Kristāldzidrā skaņa reproducē skaņas avotu neatkarīgi no tā, vai tā ir asa sižeta filma, mūzikls vai translēts priekšnesums – uzticami, precīzi un bez jebkādiem kropļojumiem. Philips mājas kinozāles ar kristāldzidrās skaņas funkciju audio apstrāde ir minimāla, saglabājot oriģinālā audio satura tīrību. Rezultāts ir lielāka skaniskā precizitāte.

 

Atsevišķi portatīvie Bluetooth skaļruņi

Abos Fidelio B5 noņemamajos aizmugurējos skaļruņos ir atsevišķs Bluetooth modulis, padarot tos pilnībā neatkarīgus. Tas nozīmē, ka šos skaļruņus iespējams paņemt līdzi uz jebkuru vietu - mājās vai ārpus tām, lai iegūtu brīvu mūzikas baudījumu. Katra portatīvā skaļruņa kopējā jaudas izvade ir 8 W, un tie sniedz jaudīgu skanējumu neatkarīgi no atrašanās vietas. Ar diviem aizmugurējiem noņemamiem skaļruņiem un centrālo SoundBar ierīci Fidelio B5 var raidīt mūziku no trim dažādām vietām vienlaikus.

 

Izveidojiet savienojumu ar HDMI x 2 lieliskai attēla un skaņas kvalitātei

Izbaudiet grandiozu 3D atskaņošanu un kristāldzidru 5.1 vai 7.1 audio, vienkārši pievienojot mūsu atskaņotāja HDMI x 2 izeju pie savienojuma ieejas savā AV uztvērējā, kas nav 3D uztvērējs.

 

Tuvas klausīšanās režīms

Iebūvētu skaņas iestatījumu kopa palīdz iegūt nepieciešamo skanējumu jebkurā situācijā. Ja skatāties filmu vai televīzijas pārraidi, balss režīms izceļ dialogus, lai jūs nepalaistu garām nevienu pateikto vārdu, bet filmas režīms nodrošina klasisku telpiskās skaņas pieredzi. Ja klausāties mūziku, varat mainīt skanējumu ar mūzikas režīmu. Bet īpašais režīms "Close to me" ļauj jums skatīties pārraides, netraucējot ģimeni un draugus. Tas izslēdz centrālo skaļruni un atskaņo tikai skaņu no bezvadu noņemamajiem skaļruņiem, lai varētu tos novietot tuvu klāt un klausīties klusumā.