Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Sīkdatnes Jums ļaus redzēt precīzāku produkta informāciju un video, ko sniedz trešās puses. Sīkdatnes tiek izmantotas arī veikalu atrašanās vietas attēlošanai kartē. 
Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejami šeit: Sīkdatņu izmantošanas nosacījumi.


Es piekrītu

Klientu centrs
Pr-Sv 10:00-21:00

67 555 888

 

          

n

Šo preci nav iespējams iegādāties.

 >   > 
Preces kods: 010-01955-12

Fitnesa aproce Vivosmart HR, Garmin / 136-187 mm (Regular)

54
Bonusa punkti

Fitnesa aproce Vivosmart HR, Garmin / 136-187 mm (Regular)

Fitnesa aproce Vivosmart HR, Garmin / 136-187 mm (Regular) / 010-01955-12

Vieds aktivitātes uzraudzītājs ar pulsa nolasīšanu no plaukstas locītavas

• Gluda rokas siksniņa ir ērti valkājama ikdienā visas dienas garumā; pastāvīgi ieslēgtais ekrāns ir labi salasāms arī saules gaismā
• Ataino soļu daudzumu, kalorijas, pulsu, uzkāptos stāvus un aktivitātes intensitāti
• Uzrāda ienākošās sms, zvanus, e-pastus, ziņojumus no kalendāra un sociālajiem tīkliem²
• Jūs varat ērti kontrolēt mūziku savā tālrunī un savu atsevišķi iegādāto VIRB® sporta kameru
• Atgādina jums izkustēties ar kustību joslu un vibrācijas brīdinājumu

Papildus informācija
  • 1 2 3 4 5

  • Vērtēt un komentēt
  • Salīdzināt
  • Apraksts
  • Specifikācija
  • Komentāri

Pulss no plaukstas locītavas

vivosmart HR ir vieds aktivitātes uzraudzītājs ar Elevate™ pulsa teholoģiju pastāvīgai pulsa mērīšanai no jūsu plaukstas locītavas. Šī funkcija atbrīvo jūs no vajadzības izmantot ārējo pulsometra jostiņu. Izmantojot pulsometru, vivosmart HR nodrošina ar informāciju par sadedzinātajām kalorijām un nosaka jūsu fitnesa aktivitāšu intensitāti, nodrošinot ar labāku jūsu ieguldījuma aktivitātē novērtējumu. Jūs pat varat izmantot savu vivosmart HR kā pulsometra jostiņu uz rokas, kad sapārojat to ar citu saderīgu Garmin ierīci.

Vairāk kā tikai soļi

Papildus soļu, kaloriju un distances mērīšanai, vivosmart HR nosakta uzkāptos stāvus, pateicoties iebūvētam barometriskajam altimetram. Dodoties peldē vai izmēģinot jaunu fitnesa zāli, ierīce izmērīs jūsu aktivitātes intensitāti ar intensitātes minūtēm. Šī funkcija ļauj jums sekot jūsu progresam pretī veselības organizāciju ieteiktajiem aktivitātes mērķiem.

Viedas iespējas

Nazaudējiet saikni ar apkārtējo pasauli aktivitātes laikā ar vivosmart HR aktivitātes uzraudzītāju. Katru reizi, kad jūs saņemat ziņojumu no jūsu saderīgā viedtālruņa, vivosmart HR maigi ievibrējas un automātiski uzrāda saņemto informāciju. Vienkārši pieskarieties ekrānam ar pirkstu un pavelciet pa to, lai izlasītu vairāk informācijas. Citas savienojuma iespējas ļauj jums kontrolēt mūziku saderīgā viedtālrunī, attālināti vadīt atsevišķi iegādājamo VIRB sporta kameru vai uzmeklēt savu tālruni, kurš ir novietots nevietā.

Katru dienu labāks rezultāts

vivosmart HR iemācās jūsu pašreizējo aktivitātes līmeni, tad piesaista sasniedzamu nepieciešamo mērķi ikdienas soļu daudzumam. Jums sasniedzot nospraustos mērķus, ierīce pielāgos nepieciešamo soļu daudzumu nākamajai dienai, mudinot jūs izveidot arvien veselīgāku dzīvesveidu. Ierīce dienas garumā jums atgādinās izkustēties ar kustību joslu un brīdinājumu ar vibrāciju, ja esat bijis mazkustīgs 1 stundu. Dodieties nelielā pasaigā, lai atiestatītu neaktivitātes taimeri.

Savienojuma iespējas

vivosmart HR aktivitātes uzraudzītājs automātiski sinhronizējas ar jūsu tālruni dienas laikā, lai sagabātu jūsu datus mūsu bezmaksas tiešsaistes vietnē. Garmin ConnectTM vietnē jūs varat saglabāt, plānot un dalīties savās aktivitātēs un pārspēt savu iepriekšējo dienu nostaigāto soļu skaitu. Piesaistiet citus lietotājus, lai jūs varētu sacensties ar viņiem rezultātos. Lai sīkāk analizētu datus par kalorijām, jūs varat izveidot profilu MyFitnessPal un savienot to ar savu Garmin Connect profilu. Tas ļauj jums salīdzināt patērētās kalorijas ar kopējo sadedzināto kaloriju skaitu, ko vivosmart HR ieraksta visas dienas garumā.