Klientu serviss
Pr-Pk 10-18:00

67218560, 25404030
27338884

 

 >   > 
EO-MN910VBEGWW

Bezvadu austiņa, Samsung / Bluetooth

19
Bonusa punkti

Bezvadu austiņa, Samsung / Bluetooth

Ergonomisks un grezns dizains
Uzlabots komforts ar pielāgotu dizainu
Vieds un ilgnoturīgs akumulators
Vislabākā skaņas kvalitāte

Papildus informācija
Prece ir pieejama tikai mūsu mazumtirdzniecības veikalos.
Ja vēlaties to pasūtīt caur interneta veikalu, lūdzu sazinieties ar mums!

Pieejamība veikalos

  • 1 2 3 4 5

  • Vērtēt un komentēt
  • Salīdzināt
  • Apraksts
  • Specifikācija
  • Pieejamība veikalos
  • Komentāri

Ergonomisks un grezns dizains

Bluetooth mono austiņām MN910 ir plāna konstrukcija, zīdaina apdare un grezns, perforēts dizains. Tas ir vislabākais tehnoloģijas un stila elements. Gan melnās, gan arī baltās krāsas variantam ir sudrabaina sānu apdare, un jebkura no izvēlētajām krāsām atspoguļos jūsu grezno stilu. Lai izmantotu bez raizēm, to pārklājums ir paredzēts ūdens atgrūšanai.

Uzlabots komforts ar pielāgotu dizainu

Bluetooth mono austiņas MN910 rada pilnīgu ērtību sajūtu, jo tās ir pielāgotas ausij. Elastīgie silikona ausu āķīši un silikona hibrīdie ausu uzliktņi (S / M / L) ar savu maigo pieskārienu nodrošina uzlabotu komfortu. Tagad, izmantojot Bluetooth mono austiņas, varat izjust maksimālu komfortu pat ilgstošas lietošanas laikā.

Vieds un ilgnoturīgs akumulators

Bluetooth austiņas tiek atvienotas, tās neizslēdzot, savukārt viedākās Bluetooth mono austiņas MN910 automātiski izslēgsies pēc noteikta laika, lai palīdzētu uzturēt akumulatora kalpošanas laiku 9 mēnešus. Turklāt nepārtrauktu sarunu laiks ir 9 stundas, bet maksimālais gaidstāves laiks — 330 stundas. ※Akumulatora statusa pārbaude: nospiediet vienlaicīgi skaļuma samazināšanas un zvana pogas, lai pārbaudītu akumulatora statusu pēc gaismas diodes krāsainā indikatora uz ieslēgšanas pogas (zaļš: virs 60%, dzeltens: 60 ~ 30%, sarkans: zem 30%, mirgojošs sarkans: zem 10%).

Vislabākā skaņas kvalitāte

Bluetooth mono austiņu MN910 ir divi mikrofoni un trokšņa samazināšanas / atbalss atcelšanas tehnoloģija, lai nodrošinātu tīru, skaidru un kvalitatīvu skaņu. Tā nodrošina arī platjoslas skaņu atbalstu, lai izveidotu vislabāko skaņas kvalitāti.

Vairākpunktu tehnoloģija

Bluetooth mono austiņām MN910 tiek izmantota vairākpunktu tehnoloģija, lai austiņas varētu savienot ar vairākiem viedtālruņiem.

S Voice aktivizēšana

Izmantojot Bluetooth mono austiņas MN910, varat ērti aktivizēt Samsung viedtālruņu S Voice funkciju.

Balss modinātāja funkcija

Bluetooth mono austiņas ļauj izveidot pāra savienojumu ar viedtālruņiem, ieslēgt/izslēgt un izmantot citus līdzekļus, tostarp balss modinātāja funkciju. Varat arī pārbaudīt tālruņa informāciju, pat nepaskatoties uz ierīci. Balss modinātāja līdzekļi: savienošana pārī, zvana beigu brīdinājums, multisavienojuma ieslēgšana, ieslēgšana / izslēgšana, balss modinātāja ieslēgšana / izslēgšana.