Klientu serviss
Pr-Sv 10:00-21:00

67 555 888

 

Šo preci nav iespējams iegādāties.

GPS navigācija TRANSIT 5, Becker

108
Bonusa punkti

GPS navigācija TRANSIT 5, Becker

GPS navigācija TRANSIT 5, Becker / T5LMU

Uzticama navigācija smagajām automašīnām - Jaunais BECKER transit.5 LMU būs jūsu uzticams partneris ceļojuma vai darba brauciena laikā. 5 collu (12,7 cm) displejs padara braucienu patīkamu un pārskatāmāku, pateicoties augstas izšķirtspējas displejam.

Galvenā BECKER transit.5 LMU iezīme ir Truck & Camper Pro platforma, kas pielāgojas jūsu individuālā transportlīdzekļa datiem, kā arī visa veida informācijai jūsu ieplānotajā maršrutā. Jūs saņemsiet ērtu maršruta informāciju, kas tiks pielāgota jūsu transportlīdzeklim, kā rezultātā Jūs varēsiet izvairīties no nepiemērotiem ceļa segmentiem, jo BECKER transit.5 LMU automātiski izveidos jums ērtāko maršrutu. Lai jūs varētu konfigurēt savu maršruta plānošanu droši un bez neparedzētiem šķēršļiem, Truck & Camper maršruta pārskats parādīs, kurš maršruts ir piemērotākais jūsu transportlīdzekļa tipam salīdzinājumā ar standarta auto maršrutiem. Turklāt, jūs varēsiet pārbaudīt maršrutā esošās kalnu nogāzes un augšupejas diagrammas veidā. Ja nogāzes vai augšupejas būs pārāk stāvas, tad tiks aprēķināti alternatīvie ceļi.

Jauns Becker MagClick aktīvais auto turētājs sniedz iespēju stabili uzstādīt navigācijas ierīci transportlīdzeklī pateicoties tā patentētām magnētiskām stiprinājumam. Ierīce var tikt uzstādīta un noņemta no magnēta stiprinājuma ātri un vienkārši. Becker transit.5 LMU nāk ar 47 valstu kartēm un bezmaksas karšu atjaunošanu, kas ļaus Jums vienmēr lietot ierīci, neuztraucoties par jaunākām kartēm, turklāt, jums būs iespēja iegūt jaunāko informāciju par ceļiem un visu, kas ar to saistīts.


  • 1 2 3 4 5

  • Vērtēt un komentēt
  • Salīdzināt
  • Specifikācija
  • Komentāri
Ekrāns
ekrāna izmērs: 5 "
Navigācijas sistēmas
veids: GPS
Atmiņa/cietais disks
iekšējā atmiņa: 8 GB
Atmiņas karšu atbalsts
atmiņas karšu atbalsts: microSD
Valoda
valodas: Angļu, Igauņu, Krievu, Latviešu, lietuviešu
Savienojumi
micro USB: