Klientu serviss
Pr-Pk 10-18:00

67218560, 25404030
27338884

 

          

Šo preci nav iespējams iegādāties.

Trauku mazgājamā mašīna, Electrolux / 9 komplekti

125
Bonusa punkti

Trauku mazgājamā mašīna, Electrolux / 9 komplekti

45 cm plata trauku mazgājamā mašīna 9 trauku komplektiem ar "RealLife" tīrīšanas sistēmu, XXL ietilpību un "AutoOff" automātiskās izslēgšanās funkciju. Papildus informācija
  • 1 2 3 4 5

  • Vērtēt un komentēt
  • Salīdzināt
  • Apraksts
  • Specifikācija
  • Papildus aksesuāri
  • Komentāri

Trauku mazgājamā mašīna, kura pielāgojas jūsu ēst gatavošanas ieradumiem

Neierobežojiet sevi jūsu trauku mazgāšanas mašīnas uzstādījumu dēļ. RealLife šaurā trauku mazgājamā mašīna ir radīta, lai sniegtu jums nepieciešamās iespējas, kuras atbilst ikdienas dzīves vajadzībām. Tādējādi varat lietot jebkuru krūzi, pannu, šķīvi, glāzi, trauku, bļodu vai virtuves piederumus un būt pārliecināts, ka tos visus ērti ievietosiet jaunajā ierīcē.

Neļaujiet sevi ierobežot - šī trauku mazgājamā mašīna var nomazgāt pilnīgi visus traukus

Lietojot RealLife trauku mazgājamo mašīnu, nav daudz jādomā, kuru pannu vai trauku izmantot. Jūs varat pagatavot izsmalcinātus ēdienus un izmantot jebkura veida un izmēra traukus, zinot, ka ikvienu priekšmetu varēs ērti ievietot un pamatīgi nomazgāt. RealLife Cleaning sistēmai ir unikāls, divkāršas rotācijas FlexiSpray izsmidzinātājs un TopShower ūdens strūklas, kas nomazgā pat visgrūtāk aizsniedzamās vietas, un Aquasave sistēma līdz minimumam samazina ūdens patēriņu.

Patiesi automātisks veids, kā imantot vislabākos iestatījumus katrai darbības reizei

Tas ir gandrīz neizbēgami, ka katrā mazgāšanas reizē būs savādāka trauku kombinācija, un būs nepieciešama dažāda mazgāšanas intensitāte. Kādu iestatījumu jums izvēlēties? Ar šo trauku mazgājamo mašīnu, vienkārši izvēlieties AutoFlex funkciju, un ļaujiet tai pašai automātiski noteikt, cik daudz elektroenerģiju un ūdeni izmantot.

Iespēja atlikt cikla sākumu uz 24 stundām

Organizējiet savu laiku pēc saviem ieskatiem, izmantojot delay Start funkciju. Vienkārši ieprogrammējiet mazgāšanas cikla sākumu atbilstoši jūsu vajadzībām. Šī funkcija sniedz jums izvēles iespējas, lai jūs varētu atlikt mazgāšanas sākumu līdz pat 24 stundām. Tas nozīmē arī to, ka jūs variet izmantot nakts elektrotarifu, jo tas ir lētāks.

Nomazgājiet traukus starp ēdienreizēm tikai 30 minūtēs

Jums ir vajadzīgas tikai 30 minūtes ar šo ātro programmu, lai jūs varētu nomazgāt dažus no jūsu visnetīrākajiem šķīvjiem. Ja šķīvji ir tikko lietoti, tad iegūsiet arī parasto trauku mirdzumu. Ir lieliski ātri nomazgāt traukus starp ēdienu passniegšanām viesībās.

Lai prāts būtu mierīgs, "Izslēgts" tiešām nozīmē "izslēgts"

Šī trauku mazgājamās mašīnas AutoOff funkcija ir energoefektivitātes sasniegums. Pēc neilgas gaidstāves ierīce pilnībā izslēgsies. Tādēļ tā it nemaz neizmantos elektroenerģiju līdz nākamai reizei, kad atkal mazgāsiet traukus. Tādēļ pirmo reizi var sacīt, ka "izslēgts" tiešām nozīmē "izslēgts".