Klientu serviss
Pr-Pk 10-18:00

67218560, 25404030
27338884

 

Šo preci nav iespējams iegādāties.

Iebūvējama mikroviļņun krāsns, Electrolux / tilpums 26 l

183
Bonusa punkti

Iebūvējama mikroviļņun krāsns, Electrolux / tilpums 26 l

Iebūvējama mikroviļņu krāsns nerūsošā tērauda dizainā ar 26 l gatavošanas telpu, automātiskām atkausēšanas un gatavošanas programmām un enerģijas taupīšanas funkciju.

Papildus informācija
  • 1 2 3 4 5

  • Vērtēt un komentēt
  • Salīdzināt
  • Apraksts
  • Specifikācija
  • Komentāri

Piestāv un saskan ar pārējām virtuves ierīcēm

Šī iebūvējamā mikroviļņu krāsns lieliski papildinās jūsu virtuvi. Tās dizainu raksturo tīras un gludas līnijas. Bez tam tā ir radīta tā, lai saskanētu ar citām Electrolux virtuves ierīcēm.

Samaziniet virtuvē pavadīto laiku, gatavojot ātri un vienkārši

Dažreiz gribas pavisam vienkāršu ēdienu un nekavējoties. Šī vienkārši lietojamā mikroviļņu krāsns dod iespēju pagatavot veselu maltīti vai tikai kādu našķi, kad tas jums ir izdevīgi. Vai jūs vēlaties atsaldēt produktus, pagatavot vai tikai uzsildīt, šī mikroviļņu krāsns palīdzēs jums pabarot, lai kas arī būtu izsalcis.

Vienkārši turpiniet gatavot – jūsu ēdiens ir pilnībā atkausēts

Šīs mikroviļņu krāsns automātiskās atkausēšanas programma pilnībā atkausē pārtiku – automātiski. Tiklīdz programma beigusies, jūs uzreiz varat pāriet pie nākamā receptes posma. Un, tā kā jūs zināt, ka pārtika būs pilnībā atkausēta, kad programma būs beigusies, jums nav jāpārbauda tās progress.

Tulītēja gatavošanas informācija

Pateicoties skaidrajam ciparu displejam, mikroviļņu krāsns jūs informē par ēdienu, kuru gatavojat. Tā ir radīta tā, lai jūs intuitīvā veidā varētu pārbaudīt, kas notiek mikroviļņu krāsnī, un pilnībā koncentrēties uz citām lietām, kas notiek virtuvē.

Gatavojiet nedomājot, izmantojot automātiskās gatavošanas programmas

Dienās, kad notiek tik daudz dāžadu citu lietu, šī mikroviļņu krāsns piedāvā dažādas automātsikās gatavošanas programmas, kas ļauj pagatavot garšīgas maltītes, par tās nedomājot. Tās parūpēsies, lai gatavojot tiktu izmantots ēdienam atbilstošs jaudas līmenis, un tās ir pavisam vienkārši iestatīt, lai samazinātu risku kļūdīties.

Maksimāla izvēles brīvība

Ja jūs vēlaties kaut ko pagatavot mikroviļņos vai grilēt, atliek tikai izvēlēties nepieciešamo režīmu un šī divu gatavošanas režīmu virtuves ierīce to paveiks. Mikroviļņu krāsns ar iebūvētu kvarca grilu sniedz vairākas gatavošanas iespējas.