Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Sīkdatnes Jums ļaus redzēt precīzāku produkta informāciju un video, ko sniedz trešās puses. Sīkdatnes tiek izmantotas arī veikalu atrašanās vietas attēlošanai kartē. 
Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejami šeit: Sīkdatņu izmantošanas nosacījumi.


Es piekrītu

Klientu centrs
Pr-Sv 10:00-21:00

67 555 888

 

n

Šo preci nav iespējams iegādāties.

Trauku mazgājamā mašīna, Beko / 10 komplektiem

125
Bonusa punkti

Trauku mazgājamā mašīna, Beko / 10 komplektiem

Trauku mazgājamā mašīna, Beko / 10 komplektiem / DFS0501W

Trauku mazgājamā mašīna ar antibakteriālo blīvi. Trauku mazgājamās mašīnas lietošanas laikā var gadīties, ka nevēlamas baktērijas nosēžas uz tās durvīm. Lai novērstu netīrumu uzkrāšanos, speciāla antibakteriāla blīve neļauj baktērijām izplatīties trauku mazgājamās mašīnas iekšpusē.

Pie tam, šī Beko trauku mazgājamā mašīna ir ļoti ietilpīga, tajā var ielikt līdz pat 10 trauku komplektus. Kā arī ierīce atcerās pēdējo lietoto programmu un funkciju, lai būtu iespējams to atkārtoti izmantot ar viena pieskāriena palīdzību. Funkcija ir neaizstājama brīžos, kad mums ir mazāk laika kā parasti.

Papildus informācija
A+
  • 1 2 3 4 5

  • Vērtēt un komentēt
  • Salīdzināt
  • Apraksts
  • Specifikācija
  • Papildus aksesuāri
  • Komentāri
  • Energo marķējums

Mini 30 programma
Šī programma ir domāta viegli netīru trauku un stikla piederumu mazgāšanai. Mazgāšana ilgst 30 minūtes pie 35°C temperatūras, taupot laiku un enerģiju.

 

Lai izmazgāt traukus nav jāgaida pārāk ilgi
Vairs nav jāgaida visas trauku mazgājamās mašīnas piepildīšanu, lai to iedarbinātu! Traukus var izkārtot brīvi pēc saviem ieskatiem, izmantojot iespēju mazgāt traukus mašīnai esot pustukšai, novietojot traukus augšējā un/vai apakšējā grozā.

 

Regulējami šķīvju balsteņi
Balsteņu regulēšanas funkcija ļauj radīt papildu vietu trauku mazgājamās mašīnas grozā lieliem katliem vai pannām.

 

Water Safe sistēma
Water Safe sistēma sniedz drošību pret ūdens noplūdi un telpas applūšanu. Ūdens noteces gadījumā, ūdens pievade trauku mazgājamai mašīnai tiek atslēgta automātiski.

 

Žāvēšanas klase A
Pateicoties mūsdienīgai žāvēšanas sistēmai, Beko trauku mazgājamās mašīnas tiek apzīmētas ar augstāko žāvēšanas klasi A!

 

13 litri
Beko ierīces augsti vērtē ekoloģiju un lietošanas ekonomiskumu. Šajā sakarā trauku mazgājamās mašīnas veidotas tā, lai katrs mazgāšanas cikls patērētu pēc iespējas mazāk ūdens, nodrošinot vienlaicīgi visaugstāko darba efektivitāti. 

 

5 programmas
Beko zina, ka dzīve mēdz pārsteigt un bieži gadās, ka 2 vai 3 mazgāšanas programmas ir noteikti par maz. Beko eksperti ir izstrādājuši 5 dažādas mazgāšanas programmas, ļaujot vieglāk tikt galā ar dažāda veida traukiem vai trauku netīrības pakāpēm.