Klientu serviss
Pr-Pk 10-18:00

67555888

 

Šo preci nav iespējams iegādāties.

Robots putekļu sūcējs Kobold, Vorwerk

317
Bonusa punkti

Robots putekļu sūcējs Kobold, Vorwerk

Robots putekļu sūcējs Kobold, Vorwerk / VR200

VR200 spēcīgs putekļu sūcējs, kas nodrošina dziļu un pilnīgu tīrīšanu uz katras virsmas. Parkets, flīzes, paklāji - VR200 iztīrīs visu. Šī putekļu sūcēja efektīvā sūkšanas jauda ir līdz pat trīs reizēm efektīvāka nekā līdzīgiem produktiem.

Pilnīgi automātisks putekļu sūcējs

VR200 iztīrīs jūsu māju pat tad, ja jūs būsiet ārpus tās. Tas ir pilnīgi automātisks, un atgriežoties mājās jūs ieraudzīsiet svaigu un tīru māju.

Notīra grūti sasniedzamās vietās

VR200 viegli pārvar šķēršļus, lai iztīrītu katru stūrīti!

Nodrošina jaudu un efektivitāti

VR200 izmanto jaunākās tehnoloģijas, lai iegaumētu maršrutus un palielinātu tīrīšanas jaudu.

Papildus informācija
  • 1 2 3 4 5

  • Vērtēt un komentēt
  • Salīdzināt
  • Apraksts
  • Specifikācija
  • Komentāri

Augstas tehnoloģijas katrā kvadrāt milimetrā

Pateicoties izsmalcinātai lāzera navigācijai un vairākiem sensoriem, VR200 apiet gandrīz jebkuru šķērsli.


Bezvadu kontrole

Jaunais infrasarkano staru tālvadības pults ļauj ērti kontrolēt robotu putekļsūcēju līdz pat 5 metru attālumā. Jaunā tālvadības pults ļauj ērti kontrolēt robota putekļsūcēju darbību no attāluma – tikai izvēlēties vajadzīgo programmu.

 

Šķēršļu pārvarēšana

Pateicoties putekļu sūcēja uzbūvei un iebūvētiem sensoriem VR200 bez liekam grūtībām pārvar durvju sliekšņus, kā arī var pārvārēt līdz pat 2 cm augstus šķēršļus.

 

Eko režīms

Jaunā VR200 Eco-Opcijas ļauj robotam strādāt ne tikai klusāk bet arī ilgāk. Lithium ion akumulatora darbības laika pietiek līdz pat 90 min nepatrauktai darbībai, pirms robots automātiski atgriežas pie izlādes stacijas.

 

Pilnībā automātisks un neatkarīgs

KOBOLD VR200 uzkopj jūsu mājokli jums vēlamajā laikā. Automātiskas uzkopšanas funkcija ir ļoti ērta kad jūs neesat mājās. Atgriežoties mājās Jūs ieraudzīsiet iztīrītu un svaigu mājokli. KOBOLD VR200 iztīra visa veida grīdas segumus un veic uzkopšanu pat grūti sasniedzamās vietās. Tas sasniedz katru stūri bez piepūles, apiet šķēršļus un iztīra grīdas arī zem mēbelēm.

 

Uzkopj mājas visās grīdās

KOBOLD VR200 iedvesmos jūs ar spēcīgu iesūkšanu. Tas dziļi un pamatīgi attīra parketu, flīzes un paklājus. Tas ir aprīkots ar jaudīgu motoru, kas pilnībā aizvieto standarta putekļu sūcēju: tā iesūkšanas jauda ir līdz pat trīs reizes lielāka nekā līdzīgiem produktiem.

 

Optimāla putekļu aizturēšana

Pateicoties jaunajām birstēm VR200 savāc vairāk netīrumus no visiem grīdu veidiem. Tā inovatīva apaļa birste rotē 30 reizes sekundē, un ir novietota ļoti tuvu robota priekšējam stūrim. Sānu birste pārvieto netīrumus tieši uz centrālo apaļo birsti. Šāda sistēma nodrošina optimālu tīrību uz visām grīdām, stūros un apmalēs.

 

Šķēršļu un kāpņu atpazīšana

Liels sensoru skaits ļauj KOBOLD VR200 pamanīt mēbeles un šķēršļus, maigi piebremzēt pirms tām vai uzmanīgi apbraukt tos. Tas bez liekam piepūlēm šķērso durvju sliekšņus, bet atpazīstot kāpnes tas pagriežas atpakaļ.

 

Uzkopšana zem mēbelēm

KOBOLD VR200 sasniedz katru stūri jūsu mājās. Pateicoties jaunam slaidam dizainam (tikai 9 cm), tas ne tikai sasniedz visus stūrus un iztīra gar malām, bet arī viegli piekļūst zem mēbelēm.

 

Konteinera iztukšošana

Kad putekļu tvertne ir pilna, to var iztukšot izmantojot standarta putekļu sūcēju, caur speciālo atveri. Konteineru, protams, var iztukšot arī vienkārši noņemot to.

 

Draudzīgs pret dzīvniekiem, bet ne pret viņu spalvām

Kā mājdzīvnieku īpašnieks, jūs būsiet apmierināti ar VR200 darbību, jo tas savāc mājdzīvnieku spalvas un netīrumus ar maksimālo iesūkšanas jaudu. Tas ietaupīs jūsu laiku un enerģiju, kuru Jūs varēsiet veltīt jūsu mājdzīvniekiem.