Klientu centrs 67 555 888

Grozs

Grozs ir tukšs
Tel. (Darba dienas 9-21):   67 555 888
Obligāts lauks
Viedpulkstenis Versa 2 Special Edition, Fitbit
  • Viedpulkstenis Versa 2 Special Edition, Fitbit
  • Viedpulkstenis Versa 2 Special Edition, Fitbit
  • Viedpulkstenis Versa 2 Special Edition, Fitbit
  • Viedpulkstenis Versa 2 Special Edition, Fitbit

Viedpulkstenis Versa 2 Special Edition, Fitbit

Preces kods: FB507GYGY Ražotājs: Fitbit

Padariet savu dienu košāku ar Fitbit Versa 2 viedpulksteni ar nepārtrauktu sirdsdarbības ritma un miega kvalitātes uzraudzību, Amazon Alexa atbalstu, lietotnēm, vismodernāko dizainu un daudz ko citu.

Lasīt vairāk

139 € -41 € 179.99 €

Mēneša maksa 24 €

Cena spēkā no 09.07.2021 līdz 31.08.2021

24 mēnesī
  • Papildu garantija (2 gadi) 5,83 € mēnesī
  • Aizsardzība pret bojājumiem (1 gads) 10,83 € mēnesī
  • Aizsardzība pret bojājumiem (2 gadi) 19,16 € mēnesī
  • Dubultā aizsardzība (2+2 gadi) 24,16 € mēnesī

Iebūvēta Amazon Alexa lietojumprogramma
Skatieties laika prognozi, iestatiet brīdinājuma signālus, kontrolējiet viedās ierīces un dariet daudz vairāk, izmantojot Amazon Alexa lietotni.

 

Mūzika
Kontrolējiet savu Spotify lietotni, lejupielādējiet Pandora stacijas un Deezer atskaņošanas sarakstus un atskaņojiet 300+ dziesmas. Fitbit Versa viedais pulkstenis ļauj jums ņemt līdzi iecienīto mūziku, lai kurp jūs dotos.

 

Paziņojumi no viedtālruņa
Sekojiet līdzi notikumiem un saņemiet paziņojumus par zvaniem, kalendāra notikumiem un ziņojumiem, izmantojiet ātrās atbildes un saņemiet paziņojumus no iecienītākām aplikācijām, piemēram, Gmail un Facebook. Šī funkcija darbojas, ja tālrunis atrodas tuvumā.

 

Ātrums un attālums reālajā laikā
Iegūstiet vairāk informācijas par treniņiem, ieslēdzot GPS, lai ekrānā redzētu ātrumu un attālumu, kā arī karti Fitbit lietotnē.

 

Treniņu režīmi + SmartTrack
Izvēlieties no 15+ treniņu režīmiem, lai iegūtu reāllaika statistiku par treniņu, vai arī izmantojiet SmartTrack atbalstu, kas noteiks un automātiski saglabās jūsu treniņa datus.

 

Miega fāzes
Fitbit Versa automātiski izseko visas miega fāzes un sniedz pārskatu, palīdzot jums uzzināt vairāk par sava miega kvalitāti.

 

Miega izsekošana
Iegūstiet informāciju par jūsu miega kvalitāti un pārskatu par katru nakti, kā arī izveidojiet sev miega grafiku ar atgādinājumiem par došanos gulēt, lai nodrošinātu ķermenim labu atpūtu.

 

Ciparnīcas
Pielāgojiet savu augstas izšķirtspējas krāsaino skārienekrānu, izvēloties kādu no dažādām ciparnīcām, kas paredzēti katram gadījumam.

 

Fitbit Pay
Atstājiet savu maku mājās - veiciet bezkontakta maksājumus, izmantojot viedpulksteņus, vienlaikus veicot drošus pirkumus tieši no rokas.

 

Aktivitāšu mērīšana visas dienas garumā
Fitbit Versa izseko jūsu aktivitātes visas dienas garumā, ieskaitot pakāpienu un stāvu skaitu, attālumu, aktivitātes minūtes un sadedzinātās kalorijas, parādot to ietekmi uz mērķu sasniegšanu.

 

Sieviešu cikla izsekošana
Uzziniet, kā sajust savu ķermeni ar Versa viedpulksteni un Fitbit lietotni, reģistrējot ciklu, saglabājot simptomus un salīdzinot ciklu ar citiem veselības rādītājiem, piemēram, miegu, aktivitāti un svaru.

 

Fiziskās izturības līmenis
Nosakiet savu fiziskās izturības līmeni un uzziniet, kā laika gaitā to uzlabot, izmantojot kardio fitnesa rādītāju.

 

Bezvadu sinhronizācija
Fitbit Versa automātiski sinhronizējas ar datoru, kā arī vairāk nekā 200 Android, iPhone un Windows ierīcēm, lai Fitbit datu panelī parādītu statistiku, tendences un progresu.

 

Datu panelis
Mērķu izvirzīšana, progresa izsekošana un visaptverošāka attēla iegūšana par jūsu veselību un fizisko sagatavotību - no uztura un šķidruma uzņemšanas līdz treniņiem un miegam - tas viss ir uz Fitbit datu paneļa.

 

Piemērots peldēšanai un datu izsekošanai peldēšanas laikā
Fitbit Versa viedpulkstenis ir ūdens izturīgs līdz 50 metriem, tāpēc jūs to varat izmantot peldēšanas laikā, pludmalē utt.

 

Personīgi atgādinājumi
Iestatiet atgādinājumus, lai sasniegt savus mērķus.

 

Elpošanas vingrinājumi ar instrukcijām
Viedpulkstenis Fitbit Versa palīdz atrast laiku, lai nomierinātos dienas laikā, veicot elpošanas vingrinājumus ar norādījumiem, kas balstīti uz jūsu sirdsdarbības ritma ātrumu.

Neizdevās iegūt atrašanās vietu

Notiek kartes ielāde…

Jautājumi

Par šo ierīci vēl nav bijuši jautājumi.