Klientu serviss
Pr-Pk 10-18:00

67218560, 25404030
27338884

 

          

Mumm

Pastāvīgo klientu programma

Euronics klientu lojalitātes programmas noteikumi

Euronics pastāvīgo klientu programmai iespējams reģistrēties Euronics mājas lapā vai kādā no veikaliem. Reģistrāciju var veikt privātpersonas, kas sasniegušas 18 gadu vecumu, kā arī juridiskās personas. Aizpildot reģistrācijas formu, lūgums norādīt korektus datus.

Iepērkoties veikalā, pie pirkuma, lūdzu, uzrādīt kādu personu apliecinošu dokumentu, lai izmantotu pastāvīgā klienta priekšrocības.

Aizpildot pastāvīgā klienta reģistrācijas formu, Jums ir iespēja pierakstīties jaunumu un īpašo piedāvājumu saņemšanai. Jūs varat arī atteikties no jaunumu saņemšanas sadaļā "Mans konts".
Sadaļā "Mans konts" Jūs varat sekot līdzi savai pirkumu vēsturei, piedāvājumiem, kas paredzēti pastāvīgajiem klientiem, redzēt uzkrāto bonusu punktu summu, kā arī atjaunot savus personīgos datus, izmaiņu gadījumā.

Labākai klientu apkalpošanai Euronics informāciju par atsevišķiem klientiem var izpaust trešajām personām, kuras sniedz pakalpojumus Euronics un kuras saista līgums par konfidenciālas informācijas neizpaušanu. Par trešajām personām ir uzskatāmi, piemēram, mūsu sadarbības partneri, kuru pienākums ir tīmeklī nopirkto preču piegāde vai nomaksas pakalpojuma sniegšana.


Ja izmainās Jūsu personas dati lūdzu, paziņojiet par to mājaslapā www.euronics.lv vai zvaniet uz klientu apkalpošanas centru pa tālruni +371 67218560. Jūsu bonusa punkti saglabāsies.

Klientu personiskie dati tiek izmantoti lietotāja autorizācijai Euronics mājaslapā, bonusa punktu uzkrāšanai un informācijas nodošanai par jaunākajiem pastāvīgo klientu piedāvājumiem.

 
Pastāvīgo klientu priekšrocības


Kļūstot par Euronics pastāvīgo klientu, varēsiet izmantot sekojošas privilēģijas:

1. Par katru pirkumu, kas pārsniedz  EUR 7, Jūs iegūstat bonusa punktus. Bonusa punktus var izmantot, lai iegādātos preces no Euronics dāvanu bankas, sadaļā Dāvanu banka.

2. Tiesības apmainīt preci 30 dienu laikā. Vairāk informācijas varat atrast šeit.

3. Izdevīgi piedāvājumi papildus pakalpojumiem.

4. Jaunākās informācijas un atlaižu kuponu saņemšana e-pastā par gaidāmajām akcijām un īpašajiem piedāvājumiem.

5. Sadaļā "Mans Euronics" varēsiet jebkurā brīdī iegūt čeka vai pavadzīmes kopiju, ja tā jums būs nepieciešama garantijas remontam.