Klientu serviss
Pr-Pk 10-18:00

67218560, 25404030
27338884

 

Mumm

Pastāvīgo klientu programma

Euronics klientu lojalitātes programmas noteikumi

Euronics pastāvīgo klientu programmai iespējams reģistrēties Euronics mājas lapā vai kādā no veikaliem. Reģistrāciju var veikt privātpersonas, kas sasniegušas 18 gadu vecumu, kā arī juridiskās personas. Aizpildot reģistrācijas formu, lūgums norādīt korektus datus.

Iepērkoties veikalā, pie pirkuma, lūdzu, uzrādīt kādu personu apliecinošu dokumentu, lai izmantotu pastāvīgā klienta priekšrocības.

Aizpildot pastāvīgā klienta reģistrācijas formu, Jūs piekrītat Euronics klientu lojalitātes programmas noteikumiem un dodat atļauju izmantot Jūsu kontaktinformāciju, lai informētu Jūs par jaunumiem un dažādam akcijām. Jūs varat arī atteikties no jaunumu saņemšanas, tos iespējams aplūkot arī sadaļā "Mans konts".  Šajā sadaļā Jūs varat sekot līdzi savai pirkumu vēsturei, piedāvājumiem, kas paredzēti pastāvīgajiem klientiem, redzēt uzkrāto bonusu punktu summu, kā arī atjaunot savus personīgos datus, izmaiņu gadījumā. Euronics nav tiesību nodot Jūsu personīgos datus trešajām personām.

Ja izmainās Jūsu personas dati lūdzu, paziņojiet par to mājaslapā www.euronics.lv vai zvaniet uz klientu apkalpošanas centru pa tālruni +371 67218560. Jūsu bonusa punkti saglabāsies.

Klientu personiskie dati tiek izmantoti lietotāja autorizācijai Euronics mājaslapā, bonusa punktu uzkrāšanai un informācijas nodošanai par jaunākajiem pastāvīgo klientu piedāvājumiem.

 
Pastāvīgo klientu priekšrocības


Kļūstot par Euronics pastāvīgo klientu, varēsiet izmantot sekojošas privilēģijas:

1. Par katru pirkumu, kas pārsniedz  EUR 7, Jūs iegūstat bonusa punktus. Bonusa punktus var izmantot, lai iegādātos preces no Euronics dāvanu bankas, sadaļā Dāvanu banka.

2. Tiesības apmainīt preci 30 dienu laikā. Vairāk informācijas varat atrast šeit.

3. Izdevīgi piedāvājumi papildus pakalpojumiem.

4. Jaunākās informācijas un atlaižu kuponu saņemšana e-pastā par gaidāmajām akcijām un īpašajiem piedāvājumiem.

5. Sadaļā "Mans Euronics" varēsiet jebkurā brīdī iegūt čeka vai pavadzīmes kopiju, ja tā jums būs nepieciešama garantijas remontam.