Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Sīkdatnes Jums ļaus redzēt precīzāku produkta informāciju un video, ko sniedz trešās puses. Sīkdatnes tiek izmantotas arī veikalu atrašanās vietas attēlošanai kartē. 
Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejami šeit: Sīkdatņu izmantošanas nosacījumi.


Es piekrītu

Klientu centrs
Darba dienas 10:00-21:00
S-Sv 10:00-18:00

67 555 888

Mumm

Pastāvīgo klientu programma

Euronics klientu lojalitātes programmas noteikumi

Euronics pastāvīgo klientu programmai iespējams reģistrēties Euronics mājas lapā vai kādā no veikaliem. Reģistrāciju var veikt privātpersonas, kas sasniegušas 18 gadu vecumu, kā arī juridiskās personas. Aizpildot reģistrācijas formu, lūgums norādīt korektus datus.

Lai izmantotu pastāvīgā klienta priekšrocības, iepērkoties veikalā, pie pirkuma, lūdzu, norādīt precīzu vārdu un uzvārdu.

Aizpildot pastāvīgā klienta reģistrācijas formu, Jums ir iespēja pierakstīties jaunumu un īpašo piedāvājumu saņemšanai.
Jūs varat arī atteikties no jaunumu saņemšanas sadaļā "Mans konts".
Sadaļā "Mans konts" Jūs varat apskatīt savu pirkumu vēsturi, īpašos piedāvājumus, kas paredzēti pastāvīgajiem klientiem, uzkrāto bonusu punktu summu, kā arī atjaunot savus personīgos datus, izmaiņu gadījumā.

Labākai klientu apkalpošanai Euronics informāciju par atsevišķiem klientiem var izpaust trešajām personām, kuras sniedz pakalpojumus Euronics un kuras saista līgums par konfidenciālas informācijas neizpaušanu. Par trešajām personām ir uzskatāmi, piemēram, mūsu sadarbības partneri, kuru pienākums ir tīmeklī nopirkto preču piegāde vai nomaksas pakalpojuma sniegšana.


Ja izmainās Jūsu personas dati lūdzu, paziņojiet par to mājaslapā www.euronics.lv vai zvaniet uz klientu apkalpošanas centru pa tālruni 67555888. Jūsu bonusa punkti saglabāsies.

Klientu personiskie dati tiek izmantoti lietotāja autorizācijai Euronics mājaslapā, bonusa punktu uzkrāšanai un informācijas nodošanai par jaunākajiem pastāvīgo klientu piedāvājumiem.

 
Pastāvīgo klientu priekšrocības


Kļūstot par Euronics pastāvīgo klientu, varēsiet izmantot sekojošas privilēģijas:

1. Par katru pirkumu, kas pārsniedz  EUR 7, Jūs iegūstat bonusa punktus. Bonusa punktus var izmantot, lai iegādātos preces no Euronics dāvanu bankas, sadaļā Dāvanu banka.

2. Tiesības apmainīt preci 30 dienu laikā. Vairāk informācijas varat atrast šeit.

3. Izdevīgi piedāvājumi papildus pakalpojumiem.

4. Jaunākās informācijas un atlaižu kuponu saņemšana e-pastā par gaidāmajām akcijām un īpašajiem piedāvājumiem.

5. Sadaļā "Mans Euronics" varēsiet jebkurā brīdī iegūt čeka vai pavadzīmes kopiju, ja tā jums būs nepieciešama garantijas remontam.