Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Sīkdatnes Jums ļaus redzēt precīzāku produkta informāciju un video, ko sniedz trešās puses. Sīkdatnes tiek izmantotas arī veikalu atrašanās vietas attēlošanai kartē. 
Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejami šeit: Sīkdatņu izmantošanas nosacījumi.


Es piekrītu

Klientu centrs
Pr-Sv 10:00-21:00

67 555 888

          

c

Lai redzētu informāciju nepieciešams ielogoties.

Kas ir bonusi?

Reģistrējoties kā pastāvīgajam klientam un veicot pirkumu, kura vērtība ir vismaz EUR 7, Jūs saņemsiet bonusa punktus. Ar katru nākamo pirkumu Jūs savā kontā saņemiet papildus punktus, kurus var izmantot, apmaksājot preces un pakalpojumus dāvanu bankā. Bonusa punkti tiek ieskaitīti kontā pēc katra pirkuma un ir derīgi 2 gadus.

Dāvanu banka

Kas ir pieejams dāvanu bankā?

Dāvanu bankā Jūs par bonusa punktiem variet iegādāties

Ieiet dāvanu bankā

Bonusa punktu priekšrocības

 • • Pastāvīgā klienta kontā uzkrājas bonusa punkti, kas tiek piešķirti par katru pirkumu, kura vērtība pārsniedz EUR 7. Lai uzkrātu bonusa punktus, iegādājoties preces Euronics veikalos, uzrādiet Euronics klienta karti vai personu apliecinošu dokumentu. Iegādājoties preces interneta veikalā, ir jāautorizējas, lai Jūsu pastāvīgā klienta kontā uzkrātos bonusa punkti.

  • Bonusa punkti uzkrājas pastāvīgā klienta kontā un tos var izmantot nākamajā dienā pēc pirmā pirkuma veikšanas. Bonusa punkti uzkrājas arī par pirkumiem, kas veikti līzingā.

  • Ar bonusa punktiem Jūs varat iegādāties preces no Euronics dāvanu bankas.

  • Informāciju par Jūsu kontā uzkrātajiem bonusa punktiem, Jūs varat uzzināt Euronics mājaslapā, sadaļā „Mans konts“, jebkurā Euronics veikalā, kā arī zvanot uz klientu apkalpošanas centru pa tālruni 67555888.

  • Bonusa punktu derīguma termiņš pastāvīgo klientu programmā ir 2 gadi. Bonusa punkti, kas netiks iztērēti tam atvēlētajā termiņā, tiks dzēsti. Bonusa punkti netiek mainīti pret skaidru naudu.

  •Preces, kas pasūtītas izmantojot bonusa punktus, ir jāizņem no veikala 14 dienu laikā no pasūtījuma brīža.