Klientu serviss
Pr-Pk 10-18:00

67218560, 25404030
27338884

 

Līzings

"Euronics Līzings” sniedz mūsdienīgu nomaksas pakalpojumu, kas klientiem dot iespēju realizēt savas ieceres jau šodien. Savu klientu ērtībai "Euronics Līzings” ir izstrādājis tādus pakalpojuma nosacījumus, kas ļauj rast individuālu risinājumu katra klienta vajadzībām.
Lai pieteiktos pakalpojumam, nepieciešams aizpildīt un iesniegt nomaksas pakalpojuma pieteikumu, kā arī uzrādīt personu apliecinošu dokumentu - pasi.

Tagad nekur nav jāiet! Noformē pasūtījumu internetveikalā www.euronics.lv, aizpildi "Euronics līzinga" pieteikuma anketu un saņem preces mājās!

Ja izvēlaties saņemt preci ar piegādi, Jūs varēsiet parakstīt līzinga līgumu un veikt pirmo iemaksu (ja tāda ir) preces saņemšanas vietā ar kompānijas DPD kurjera starpniecību.
Lai aizpildītu pieteikuma anketu, Jums pēc produkta ielikšanas pirkumu grozā, rekvizītu un piegādes informācijas aizpildīšanas kā apmaksas veids jāizvēlas "Līzings". Lai noformētu līzinga dokumentus būs nepieciešamas 2 pases vai ID kartes kopijas.

Pastāv iespēja arī doties uz kādu no mūsu veikaliem pēc sava pirkuma, tad, kad būsiet saņēmis telefonisku apstiprinājumu, ka  līzings ir piešķirts. 

"Euronics Līzings” nomaksas pakalpojuma noteikumi:

Nomaksas pakalpojumam var pieteikties personas, kuras ir vismaz 21 gadus vecas un ir Latvijas Republikas pilsoņi/nepilsoņi vai arī ārvalstu pilsoņi, kuriem ir izsniegta derīga uzturēšanās atļauja Latvijas Republikā;
Aizdevuma summa no 70 EUR līdz 6400 EUR;
Aizdevuma termiņš no 3 līdz 60 mēnešiem;
0% pirmā iemaksa.

Ja jums rodas kādi jautājumi aizpildot līzinga pakalpojuma formu vai arī par pašu pakalpojumu, droši zvaniet uz 67218560 vai 25404030 vai rakstiet uz epastu eshop@euronics.lv.

* Līzinga pakalpojuma sniedzējs: BIGBANK AS Latvijas filiāle