Klientu centrs 67 555 888

Grozs

Grozs ir tukšs
Tel. (Darba dienas 9-21):   67 555 888
Obligāts lauks

pirmdiena, 2021. gada 1. marts

Svarīgi iemesli, kādēļ Jums ir nepieciešams veļas žāvētājs

Mēs visi esam pieraduši, ka veļu nav jāmazgā – ieliec veļas mazgājamajā mašīnā, piespied podziņu un viss notiek! Bet kā ir ar veļas žāvēšanu?


Mēs visi esam pieraduši, ka veļu nav jāmazgā – ieliec veļas mazgājamajā mašīnā, izvēlies režīmu, piespied podziņu un viss notiek! Bet kā ir ar veļas žāvēšanu? Šis process, kaut arī neprasa lielu piepūli, parasti ir laikietilpīgs, neērts un vizuāli nepievilcīgs. Visas šīs nianses ir viegli atrisināmas, pateicoties veļas žāvētājiem!

Vairs nekādas žāvēšanas istabas vidū

Veļas žāvēšanai paredzētie statīvi aizņem daudz vietas, traucē un tos ir ļoti grūti noslēpt. Turpretī brīvstāvošos veļas žāvētājus ir iespējams uzstādīt jebkurā Jums ērtā vietā vai virs veļas mazgājamās mašīnas. Kā arī, visa slapjā veļa tiek paslēpta veļas žāvētāja iekšpusē, un tas aizņemt krietni mazāk vietas.

Sausa veļa daudz īsākā laikā

Bieži vien veļas žāvēšana aizņem ne vien vairākas stundas, bet pat veselu dienu vai divas. Īpaši tad, ja dzīvoklī ir augsts mitruma līmenis. Jo ilgāk tā žūst, jo lielāka varbūtība, ka veļa piesūksies ar nepatīkamu mitruma smaku. Pateicoties veļas žāvētājam, pat gultas veļa un biezākas drēbes būs sausas vien pāris stundu laikā, kā arī tās saglabās patīkamu aromātu un paliks mīkstas.

Palīgs gludināšanā

Parasti tieši gludināšana ir laikietilpīgākais process. Izmantojot tvaiku, veļas žāvētājs jau daļēji izgludina veļu Jūsu vietā. Lielai daļai drēbju gludināšana nebūs nepieciešama un tās uzreiz varēs likt skapī. Pateicoties ātrajam un saudzīgajam žāvēšanas procesam, drēbes netiek pāržāvētas un ilgāk izskatīsies kā jaunas. Šis būs īpaši noderīgi lielākām ģimenēm, kur drēbes tiek mazgātas un līdz ar to arī gludinātas vairākas reizes nedēļā.