Klientu centrs 67 555 888

Grozs

Grozs ir tukšs
Tel. (Darba dienas 9-21):   67 555 888
Obligāts lauks

piektdiena, 2021. gada 1. oktobris

Jaunais Series X trimmeris un elektriskais skuveklis viss-vienā no Braun

Viegli, ātri un ērti. Skuj, griež un veido stilu ar vienu ierīci: trimmeris un elektriskais skuveklis viss-vienā vīriešiem.

XT5200

Bārdas pielīdzināšanai un skūšanai dažādos virzienos – gan uz augšu un leju, gan uz priekšu un atpakaļ, veicot intuitīvas, vieglas un ātras kustības.

Papildiniet jūsu stila veidošanu ar precizitāti un labāku kontroli, pateicoties 4D-asmenim un neslīdošajam gumijas rokturim.

Pievienojiet SkinGuard ķemmi, lai droši koptu apmatojumu jutīgās zonās – cirkšņos, uz krūškurvja un padusēs. SkinGuard aizsargā ādu, nodrošinot saudzīgu skūšanu un padarot ādu vēl gludāku.

XT5200

Sasniedziet ātrus un precīzus rezultātus ar kustīgo Flex galviņu, kas pielāgojas jūsu sejas kontūrām – īpaši noderīgi sarežģītāk aizsniedzamās zonās.

Inovatīvajam 4D-asmenim ir divas centrālās skūšanas zonas un divi sānu trimmeri, kas rada 450 kustības sekundē. Tas skuj pietiekami tuvu, lai izskatītos lieliski, saglabājot maigu skūšanu pret ādu. Asmens ir paredzēts līdz 6 mēnešu ilgai darbībai*.

Jūsu Series X ir pilnībā ūdensizturīgs un izmantojams ar putām vai gelu, kā arī dušā. Viegli tīrāms tekošā ūdenī.

Ar ķemmju palīdzību viegli sasniedziet vēlamo garumu – pieejamas 1, 2, 3 un 5mm garumā sejas apmatojumam un 3mm un 0mm (SkinGuard) ķermeņa apmatojumam.

*pilnā skūšana vidēji 2 reizes nedēļā. Faktiskie rezultāti var atšķirties.