Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Sīkdatnes Jums ļaus redzēt precīzāku produkta informāciju un video, ko sniedz trešās puses. Sīkdatnes tiek izmantotas arī veikalu atrašanās vietas attēlošanai kartē. 
Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejami šeit: Sīkdatņu izmantošanas nosacījumi.


Es piekrītu

Klientu centrs
Darba dienas 10:00-21:00
S-Sv 10:00-18:00

67 555 888

Izjūtiet koncertā valdošās emocijas ar šo mūzikas sistēmu!

Padariet mūzikas skanējumu dzīvāku ar dziļu, dabisku audio, ko nodrošina akustiskāSoundSphere tehnoloģija. Aprīkoti ar AirPlay, šie elegantie Philips DS9800W/10 skaļruņi ļauj straumēt dziesmas tieši no iPod touch, iPhone, iPad un iTunes.

Vienreizēja skaņas kvalitāte

• SoundSphere dabiskākam, dziļākam un plašākam skaņas iespaidam;
• FullSound uzlabo skaņas detalizāciju bagātīgai un spēcīgai skaņai;
• SoundCurve satriecošai skaņas atveidošanai;
• Zemās frekvences pastiprināšanas konstr. dziļai, precīzai zemfr. skaņas atveidei;
• 2 x 50 W RMS kopējā izejas jauda;

Izsmalcināts dizains un apdare


• Īsts, ar rokām darināts koka skaļruņa korpuss precīzai skaņai;
• Ārējā apdare ar lakas pulējumu;

Papildu pielāgojamība

• Straumējiet mūziku ar AirPlay bezvadu tehnoloģiju;
• Dokstacijas spraudnis uzlādēšanai;
• AUX ieeja vienkāršam savienojumam ar gandrīz jebkuru elektronisko ierīci.

Intuitīva vadība

• Lietojumprogramma SoundStudio pilnvērtīgai audio iestatījumu kontrolei.

SoundSphere


Izbaudiet mūzikas varenību un enerģiju, jo SoundSphere katru noti atskaņo tā, kā to iecerējis mākslinieks. Nodrošinot skaidru un dabisku skaņu, SoundSphere rada dziļākas un plašākas skaņas iespaidu. Rezultāts ir dzīva skaņa, kas liks noticēt, ka mākslinieki uzstājas jūsu priekšā. Katram SoundSphere skaļrunim ir augsto frekvenču skaļrunis, kas atrodas virs skaļruņa kastes. Augsto frekvenču skaļrunis spēj atskaņot skaņu skaidrāk, turklāt visos virzienos. Precīza audio signālu nomaiņas tehnoloģija un pārdomāta zemo frekvenču skaļruņa pozicionēšana, ietverot augsto frekvenču skaļruni, nodrošina mazāk traucējumu un vēl dabiskāku skanējumu.

FullSound™

Philips patentētā FullSound tehnoloģija izmanto jaunākās paaudzes digitālo signāla apstrādi, lai precīzi pastiprinātu mūzikas atveidojumu. Mūzikas saturs tiek dinamiski analizēts un optimizēts, lai jūs varētu izbaudīt mūziku ar precīzām detaļām un siltu skaņu.

SoundCurve

Philips dokstacijas skaļruņu pārdomāti izstrādātais izliektais aizmugures pārsegs veido ļoti efektīvu akustisko konstrukciju, kas sekmēskaņas atveidi. Tā tīrais izliekums pastiprina skaļruņa korpusa izturību, ievērojami samazinot iekšējo rezonansi un likvidējot vibrāciju un skaņas izkropļojumus. Jūs varat baudīt augstākās kvalitātes kristāldzidro skaņu no satriecoša izskata skaļruņiem.

Zemās frekvences pastiprināšanas konstrukcija

Zemās frekvences pastiprināšanas akustiskātehnoloģija izmanto zemfr. skaņas kanālu, kas noregulēts atbilstoši skaļruņa kārbas akustiskajam tilpumam, lai atveidotu dziļu zemās frekvences skaņu no kompakta korpusa.

Rūpīgi izstrādātais profila zemfrefvences skaņas kanāls uzlabo gaisa plūsmu un nodrošina dziļu un iespaidīgu zemfr. skaņu, pat lielā skaļumā, samazinot gaisa turbulenci, kas var radīt kropļojumus.Īsts, ar rokām darināts koka skaļrunisVēstures gaitā koks ir lietots, lai darinātu smalkākos mūzikas instrumentus. Tā dabiskās akustikas īpašības turpina koku izvirzīt kāizvēles materiālu labākajiem instrumentiem un skaņu iekārtām arī mūsdienās. Ne tikai šīdokstacija ir ar rokām darināta no koka; ir izmantotas arī modernizētas koka liekšanas metodes, lai izveidotu visatbilstošāko korpusa izliekumu. Pārdomātais izliekums mazina vibrācijas un likvidē skaņas kropļojumus, kārezultātā tiek atveidota dabiska, reālistiska skaņa.

Ārējā apdare ar laku


Šī lieliskā dokstacija ar koka apdari ir pārklāta ar septiņiem lakas slāņiem, ikviens no tiem ir rūpīgi uzklāts un nopulēts līdz nevainojamam spīdumam. Skaļruņa izteikti spožais izskats atgādina klavieres – izsmalcināts un elegants izskats, kas mājoklim piešķir pievilcību un šarmu.

 

 

  • Izvairieties no ļaunām un/vai aizskarošām piezīmēm
  • Nepublicēt elektroniskās pasta adreses, telefona numurus un saites uz ārējiem resursiem
  • Nepublicēt informāciju par citiem uzņēmumiem un mājas lapām
  • Neieteikt lietotājiem iegādāties preces citās vietās

Pievienojiet savu komentāru

Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai lietotājiem, kas ir pierakstījušies savā lietotāja kontā vai apstiprinājuši sīkdatņu lietošanu


Komentāri