Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Sīkdatnes Jums ļaus redzēt precīzāku produkta informāciju un video, ko sniedz trešās puses. Sīkdatnes tiek izmantotas arī veikalu atrašanās vietas attēlošanai kartē. 
Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejami šeit: Sīkdatņu izmantošanas nosacījumi.


Es piekrītu

Klientu centrs
Darba dienas 10:00-21:00
S-Sv 10:00-18:00

67 555 888

Piedalieties darbībā!

Izbaudiet 3D un Smart TV! Izbaudiet plašu satura klāstu ar Philips 40PFL5537 3D Smart gaismas diožu televizoru. Izbaudiet iespaidīgus Full HD gaismas diožu attēlus un nebeidzamās iespējas, ko nodrošina Smart TV Plus, un pievienojieties 3D pasaulei!

Izbaudiet plašu satura klāstu ar Smart TV Plus

• Integrēts Wi-Fi, lai Smart TV lietotu bezvadu režīmā;
• Apjomīgs tiešsaistes lietojumprogrammu, nomas video un TV pārraižu atkārtojumu .

Pakalpojumu klāsts

• Vadiet televizoru, izmantojot viedtālruni, planšetdatoru vai tastatūru;
• Izmantojot DLNA, aplūkojiet fotoattēlus, klausieties mūziku un skatieties filmas savā televizorā;
• Meklējiet, veidojiet sarakstus, veiciet ierakstus* un pauzējiet pārraides televizorā.

Jūsu izklaide visspilgtākajās detaļās

• 3D Clarity 400 aizraujošai Full HD 3D pieredzei;
• Skatiet jebkuru 2D saturu plūstošā 3D, nospiežot tikai vienu pogu;
• Unikāls 2D spēļu pilnekrāna režīms diviem spēlētājiem;
• Full HD TV ar Pixel Plus HD — precīzākas un skaidrākas detaļas;
• Izcili gaismas diožu attēli ar neticamu kontrastu;
• 400 Hz Perfect Motion Rate (PMR) — izcils kustību asums.

Integrēts Wi-Fi

Pateicoties Philips televizorā iebūvētajam WiFi, mājās savā Smart TV varat piekļūt bagātīgam satura klāstam, neizmantojot vadu pieslēgumu.

3D Clarity 400

Izbaudiet aizraujošu Full HD 3D attēlu savā Philips televizorā. Izmantojot aktīvo 3D tehnoloģiju, 3D Clarity 400 nodrošina nepārspējamu 3D skatīšanās pieredzi ar augstu izšķirtspēju. Pārvērtiet 2D saturu spilgtā un nevainojamā 3D attēlā.

3D pārvēršana

Visu savu filmu kolekciju, pat klasiskās melnbaltās filmas, varat baudīt spilgtā un plūstošā 3D. Philips nodrošina jebkura 2D satura kvalitatīvu pārvēršanu reāllaikā, nospiežot tikai vienu pogu. Līdz ar to subtitri tiek rādīti ar vienmērīgu dziļumu un nav nekādu kļūdu, piemēram, priekšplānā parādīts fons.

Divu spēlētāju pilnekrāna spēle


Ar Philipps 3D brillēm savā televizorā varat izmantot izcilu pilnekrāna spēļu režīmu diviem spēlētājiem. 2D formāta spēlēs, kas paredzētas diviem spēlētājiem, katrs spēlētājs parasti redz tikai savu spēles ekrāna daļu. Savukārt ar 3D tehnoloģiju abi spēlētāji vienlaikus tagad var skatīt 2D formāta spēli pilnekrāna režīmā, nospiežot tikai vienu briļļu pogu.

Pixel Plus HD

Pixel Plus HD nodrošina unikālu maksimāla asuma, dabisku detaļu, dzīvīgu krāsu un vienmērīgu dabisku kustību kombināciju. Tiek noteikti un samazināti traucējumi un trokšņi visos avotos sākot no multivides līdz standarta TV izšķirtspējai un īpaši saspiestiem HD, nodrošinot, ka attēls ir skaidrs un īpaši ass.

400 Hz Perfect Motion Rate

400 Hz Perfect Motion Rate (PMR) nodrošina lielisku kustību asumu un skaidrus un dzīvus attēlus spraigas darbības filmās. Jaunais Philips PMR standarts atspoguļo apvienoto vizuālo efektu, ko sniedz ātrākā paneļa atsvaidzes intensitāte, HD Natural Motion un unikāls apstrādes algoritms, lai iegūtu nebijušu kustību asumu.

 

 

  • Izvairieties no ļaunām un/vai aizskarošām piezīmēm
  • Nepublicēt elektroniskās pasta adreses, telefona numurus un saites uz ārējiem resursiem
  • Nepublicēt informāciju par citiem uzņēmumiem un mājas lapām
  • Neieteikt lietotājiem iegādāties preces citās vietās

Pievienojiet savu komentāru

Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai lietotājiem, kas ir pierakstījušies savā lietotāja kontā vai apstiprinājuši sīkdatņu lietošanu


Komentāri