Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Sīkdatnes Jums ļaus redzēt precīzāku produkta informāciju un video, ko sniedz trešās puses. Sīkdatnes tiek izmantotas arī veikalu atrašanās vietas attēlošanai kartē. 
Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejami šeit: Sīkdatņu izmantošanas nosacījumi.


Es piekrītu

Klientu centrs
Darba dienas 10:00-21:00
S-Sv 10:00-18:00

67 555 888

 

Spēcīga telpiska skaņa no kompaktiem skaļruņiem!

Uzlabojiet savu mājas izklaides pieredzi ar Philips mājas kinozāles sistēmu HTS3539. Izvirzīti skaļruņi, kas nodrošina spēcīgu 600 W telpisku skaņu, un DVD video mērogošana līdz 1080p, izmantojot HDMI, lai iegūtu gandrīz HD kvalitātes attēlus.

Lielisks klausīšanās baudījums

• Izvirzītie skandu skaļruņi spēcīgai telpiskajai skaņai;
• Dolby Digital nepārspējamam filmu baudījumam;
• 600 W RMS jauda nodrošina lielisku filmu un mūzikas skanējumu.

Izstrādāts, lai uzlabotu kino cienīgas izjūtas mājās

• Moderns dizains, lai papildinātu mājas vidi;

Vienkārši izbaudiet izklaidi

• Atskaņo DVD, VCD, CD un USB ierīces;
• DivX Ultra sertificēts uzlabotai DivX video atskaņošanai;
• HDMI augstas izšķirtspējas filmām;
• Audio ieeja, lai baudītu mūziku no iPod/iPhone/MP3 atskaņotāja;
• EasyLink sniedz iespēju vadīt visas HDMI CEC ierīces ar vienu tālvadības pulti.

600 W RMS jauda

600 W RMS jauda nodrošina lielisku filmu un mūzikas skanējumu.

Dolby Digital

Tāpēc, ka Dolby Digital, pasaulē vadošie digitālā daudzkanālu audio standarti, darbojas atbilstoši cilvēka auss dabiskajai skaņas apstrādei, jūs varat baudīt nepārspējamas kvalitātes visaptverošas skaņas audio ar reālistiskiem telpiskiem akcentiem.

Izvirzītie skandu skaļruņi

Izvirzītie skandu skaļruņi spēcīgai telpiskajai skaņai.

Atskaņo visu


Atskaņojiet burtiski jebkuru disku un jebkuras datu nesēju ierīces, – DVD, VCD, CD vai USB ierīces. Izmantojiet lieliskas atskaņojamības nepārspējamas ērtības un multivides failu kopīgošanu savā televizorā vai mājas kinoteātra sistēmā.

DivX Ultra sertificēts

Ar DivX atbalstu varat baudīt DivX kodētos video un filmas no interneta, tostarp iegādātās Holivudas filmas, savas dzīvojamās istabas komfortā. DivX datu nesēju formāts ir MPEG-4 video saspiešanas tehnoloģija, kas dod iespēju saglabāt lielus failus, piemēram, filmas, reklāmrullīšus un mūzikas video, tādos datu nesējos kā CD-R/RW un DVD ierakstāmais disks atskaņošanai DivX Ultra sertificētā Philips Blu-ray vai DVD atskaņotājā. DivX Ultra apvieno DivX atskaņošanu ar lieliskām funkcijām, tādām kā integrēti subtitri, daudzas audio valodas, daudzi skaņu celiņi un izvēlnes, vienā parocīgā faila formātā.

HDMI HD filmām

HDMI ir tiešs digitālais savienojums, kas nodrošina gan digitālo HD video, gan digitālo daudzkanālu audio. Bez pārveidošanas analogajos signālos tas garantē nevainojamu attēla un skaņas kvalitāti pilnīgi bez jebkādiem traucējumiem. Standarta izšķirtspējas filmas tagad var baudīt augstā izšķirtspējā, kas nodrošina vairāk detaļu un reālistiskākus attēlus.

Audio ieeja

Audio ieeja sniedz iespēju vienkārši atskaņot mūziku tieši no iPod/iPhone/iPad, MP3 atskaņotāja vai klēpjdatora, izmantojot vienkāršu savienojumu ar mājas kinozāli. Vienkārši pievienojiet savu audio ierīci pie audio ieejas ligzdas, lai izbaudītu mūziku ar lielisku skaņas kvalitāti no Philips mājas kinozāles sistēmas.

  • Izvairieties no ļaunām un/vai aizskarošām piezīmēm
  • Nepublicēt elektroniskās pasta adreses, telefona numurus un saites uz ārējiem resursiem
  • Nepublicēt informāciju par citiem uzņēmumiem un mājas lapām
  • Neieteikt lietotājiem iegādāties preces citās vietās

Pievienojiet savu komentāru

Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai lietotājiem, kas ir pierakstījušies savā lietotāja kontā vai apstiprinājuši sīkdatņu lietošanu


Komentāri