Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Sīkdatnes Jums ļaus redzēt precīzāku produkta informāciju un video, ko sniedz trešās puses. Sīkdatnes tiek izmantotas arī veikalu atrašanās vietas attēlošanai kartē. 
Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejami šeit: Sīkdatņu izmantošanas nosacījumi.


Es piekrītu

Klientu centrs
Darba dienas 10:00-21:00
S-Sv 10:00-18:00

67 555 888

 

Baudiet svaigu maizi katru dienu!

Cepiet jebkuras garšas maizi. Tas ir tik vienkārši un garšīgi!

Jums patiks katru rītu sajust neatkārtojamo svaigi ceptas maizes smaržu! Tas ir ļoti vienkārši… Pievienojiet sastāvdaļas naktī, iestatiet aizkaves taimeri nākamajam rītam, un lai maizes cepšanas ierīce HD9020/40 paveic pārējo darbu.

Tieši tāda maize, kāda jums garšo!

• 12 iestatītas programmas maizes un mīklas pagatavošanai, pat ar ievārījumu;
• 13 stundu laika aizkaves taimeris, lai pamosties baudītu tikko kā ceptu maizi;
• Indikators “Pievienot” maizes pagatavošanai, pievienojot papildu sastāvdaļas;
• Cepiet trīs izmēru maizes klaipus (līdz pat 1 kg);
• Trīs apbrūnināšanas līmeņi, lai maize būtu kraukšķīga;

Lieliski rezultāti un vienkārša lietošana

• Intuitīva lietošana, izmantojot vienkārši lietojamas pogas;
• Komplektā ietverta parocīga recepšu grāmatiņa;
• Komplektā ir ietverts mērtrauks un karote;
• Noņemams vāks ērtai tīrīšanai;
• Caurspīdīgajā lodziņā skatiet, kā maize paceļas un apbrūninās;

Maksimāli droši

• Neslīdoši rokturi ērtai un drošai turēšanai;
• Pamatne neuzkarst un tai var droši pieskarties.

Vienkārši lietojamas pogas

Philips maizes cepšanas ierīces darbības pogas ir izkārtotas intuitīvi un tā, lai viegli varētu iestatīt programmas. Vispirms izvēlieties maizes veidu, pēc tam svaru atbilstoši receptei un apbrūnināšanas līmeni (vai vienkārši izmantojiet apbrūnināšanas līmeņa iepriekšējo iestatījumu), pēc tam sāciet programmu. Katras pogas funkciju norāda lielas un viegli saprotamas ikonas, un pārskatāmā šķidro kristālu ekrānā tiek apstiprinātas izvēlētās opcijas.

Sastāvdaļu pievienošanas indikators

Cepiet smalkmaizītes ar garšīgām piedevām, piemēram, riekstiem vai žāvētiem augļiem, — tas ir vienkārši un interesanti. Kad iedegas pievienošanas indikators, vienkārši pievienojiet mīklai papildu sastāvdaļas un lai maizes cepšanas ierīce paveic pārējo darbu! Pievienojiet jebkādas sastāvdaļas — riekstus, sēklas, olīves, žāvētus augļus, sieru, sīpolus, žāvētas gaļas šķēles, riekstu krēmu, šokolādi un tamlīdzīgi, lai izceptu unikālu un īpaši gardu smalkmaizīti!

 


12 dažādas programmas

Philips maizes cepšanas ierīcei ir 12 iepriekš iestatītās programmas, kas nodrošina augstu izceptās maizes kvalitāti, sākot no bagātīgas gardas pilngraudu kviešu maizes līdz glutēnu nesaturošai maizei, franču maizei un dažādiem saldumiem. Ar šo ierīci var arī pagatavot garšīgu mīklu makaroniem, picai, bagetēm, cepumiem un konditorijas izstrādājumiem — un arī ievārījumus. Lai ko arī jūs ceptu, tas būs garšīgi, un cepšana ir vienkārša, jo iepriekš iestatītās programmas kontrolē temperatūru un laiku, lai nodrošinātu labākos rezultātus. Ja jūs steidzaties, var iestatīt dažādas ātrās programmas, lai cepšana tiktu paveikta divreiz ātrāk vai pat tikai stundas laikā.

Trīs apbrūnināšanas līmeņi

Tā kā ir trīs apbrūnināšanas līmeņi, varat baudīt tieši tādu maizi, kāda jums garšo. Atkarībā no savām vēlmēm un maizes receptes izvēlieties gaišu, vidēju vai tumšu maizes garozu.

Noņemams vāks ērtai tīrīšanai

Maizes cepšanas ierīces iekšpuses veidne ir nepiedegoša, un ierīcei ir noņemams vāks, tādēļ ierīci ir ļoti viegli iztīrīt: tikai noņemiet vāku un iztīriet dažu sekunžu laikā.

 

  • Izvairieties no ļaunām un/vai aizskarošām piezīmēm
  • Nepublicēt elektroniskās pasta adreses, telefona numurus un saites uz ārējiem resursiem
  • Nepublicēt informāciju par citiem uzņēmumiem un mājas lapām
  • Neieteikt lietotājiem iegādāties preces citās vietās

Pievienojiet savu komentāru

Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai lietotājiem, kas ir pierakstījušies savā lietotāja kontā vai apstiprinājuši sīkdatņu lietošanu


Komentāri